Skocz do zawartości
pobs

UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z Was wie gdzie w okolicach Brighton (BN1 posc code) moge wykonac SOLIDNIE poszczegolne czynnosci:

 

- Dorobienie kluczyka scyzoryk + kodowanie i cala reszta bez pinu ktoś poprostu musi sciągnąć pin z licznika

 

 

///z tego co kojaze to chyba nie ma nikogo z Grupy mieszkajacego w Brighton, wiec zostaje ci google, ewentualnie mozesz zerknac na forum www.ukpassats.co.uk i tam popytac //////

pobs

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś coś potrzebuje diagnostykę vag, dorabić klucz, sciągam piny itp itd.

jeśli coś potrzebujesz zadzwoń napisz pw (07732536409)

pozdrawiam

Dla "potrzebujących" liczniki również "naprawiam"

Edytowane przez VWTEDE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciągu roku miałem 3 wypadki w uk i 3 z nie mojej winy!

w 1 samochodzie miałem 17stki, przyciemnione szyby i lexus looki i ani policja ani z ubezpieczenia nic sie nie czepiali!

nic nie zgłaszałem żadnych modyfikacji

kasę zawsze za samochód zwrócili w 100% plus za moje straty i samochód zastępczy na 2 tyg.

ale po tym 3cim wypadku wzrosło mi ubezpieczenie o 3funie na miesiąc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Eurocarparts poszukaj

 

A jednak chłopaki z EuroCarParts dali radę znaleźć poduszki Lemfordera.

To ci z nowego oddziału na Edmonton w Londynie.

Nowy sklep to się jeszcze chce im robić za parę miesięcy będzie jak wszędzie :650:

Edytowane przez infinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i taniego mechanika w okolicy Aylesbury.Chcę zregenerować turbo i podpiąć się po kompa

 

 

 

///pobs/// jak pada ci turbo - to zamiast regeneracji - proponuje zalozyc od razu nową ;)

co do podpięcia pytaj Wilq'a - chyba mieszkasz najbliżej jego ;)

pozdrawiam.

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że temat dot. także części, moje pytanko o obudowę filtra kabinowego - czy element ten jest taki sam w wersji europejskiej? pytanie, ponieważ w anglikach filtr jest po przeciwnej stronie i podobno sam filtr jest dłuższy. szukałem na europarts.com i gfsparts.com i nie mają. a z VW to pewnie cenę zajadą kosmiczną..

 

szukam też jakiegoś fajnego silikonu/kleju do szyb, żeby ewentualnie uszczelnić tą nieszczęsną obudowę. i gdzie mógłbym to dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,poszukuje sprawdzonego mechanika w poludniowym Londynie lub na poludnie od Londynu.Mam wyciek z tylnego hamulca i potrzebuje to zrobic przed wyjazdem do PL.Jesli macie namiary na kogos solidnego to piszcie.Niestety niektore ogloszenia pojawiajace sie w necie to nieporozumienie.Trafilem do takiego 'speca' i od tamtej pory mam problemy z autkiem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja potrzebuje przedniego zderzaka do 3BG/b5.5

Szukalem na ebay, gumtree ale albo ceny kosmiczne albo sa tylko do odbioru osobistego setki mil ode mnie.

Wiec moze:

macie jakies namiary na jakies szroty w N lub E London.

macie lub znacie kogo kto ma jakis polamany, lekko uszkodzony do sprzedania.

 

Chce poprostu wziasc sie za modyfikacje mojego i potrzebuje inny zalozyc zeby poruszac sie autkiem po miescie.

 

Z gory dzieki.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szroty to znam 3 ale na zachodzie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na google i poszukaj "perivale scrap yard" bo wiem że jest podobno nawet konkretny, ale nigdy tam nie byłem (nie daleko wembley ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest on koło ronda na Hanger Lane. Dojazd A40 od strony Oxfordu. Chcesz mapkę jak dojechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem nowy w EuroCarParts za 50Ł pomalowany podkładem, a lakiernik wziął 70Ł za pryśnięcie w kolor. Jak szukałem po szrotach przez 2 miesiące to nigdzie nie znalazłem całego, bo wszystkie passaty były po uderzeniu przodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRISEK a gdzie te szroty dokładniej,bo jak jestem tutaj tyle czasu to byłem tylko na jedym,jeszcze w gillford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colindale Metro Breakers - http://www.met4parts.com/

 

London Auto Parts - Alperton Lane, Wembley, Middlesex, HA0 1DX

Telephone: 020 8997 8787 Fax: 020 8997 3947

 

i wynik z google: http://www.locallife.co.uk/brent/car-breakers.asp

 

może to Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Jak w temacie bo potrzebuje gabke siedziska fotela kierowcy a powiedziano mi za nia 100 £ !!!! .

Pozdrowka

 

 

 

/////przeniesione - pobs\\\\\

Edytowane przez DaroB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy zarowki Philips BlueVision sa legalne na wyspach ogólnie chodzi mi o żarówki 55w z niebieskim szkłem takie jak Philips bluevision ktore swieca na bialo czy samochód przechodzi MOT bez problemu i czy jesli w swiatlach mijania sa zwykłe zarowki ktore swieca na żółto a Philips świeci na biało czy moga sie o to przyczepić???

 

 

 

 

////przeniesione////

pobs

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie. szukam kogoś kto może zrobić planowanie głowicy w okolicach londynu, ipswich, albo colcherster. tak wogóle to potrzebuje tłumaczenia na angielski w/w czynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to potrzebuje tłumaczenia na angielski w/w czynności.

I need cylinder head planing in London, Ipswich, Colchester area.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do irka - on ma kontakt ;) ceka z tego co pamiętam (nie na 100% okolo 40 funa za planowanie)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki już znalazłem. myślałem że mam uszczelkę do wymiany, ale sprawdziliśmy ciśnienie i okazało się że jest ok (ufff) a już myślałem że będzie grubsza robota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności