Skocz do zawartości
pobs

UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wątek - Polecam w "Naszej Grupie", z prostych przyczyn - jest nas coraz więcej, więc możemy się podzielić info na temat znajomych, bliskich, TANICH a dobrych i godnych polecenia mechaników samochodowych :ok: elektryków itp. Nie spamujmy!!! Nie traktujcie tego jako reklamy - a wręcz przeciwnie - pomoc dla forumowiczów :) która napewno przyda się każdemu!! Podając dane prosiłbym o wpisywanie według przykładu:1. Imię - telefon, lub informacje kontaktowe;2. Adres, okolica w której dana osoba pracuje; (również kraj jeśli dotyczy)3. Rodzaj usług (mechanik, elektryk itp)4. Możliwa zniżka lub krótki opis( :D ) Z góry dziękuję :ok:UK- Anglia:

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Piotrek tel 07746745696;

2. 21 commercial road N18 1UB

3. elektryk i mechanik tez :)

4. hmm, klime robi bo wczoraj bylem, i z tego co mowi to magik jesli o elektronike chodzi, ceny od 30funntow sie zaczynaja, aha piotrek z irkiem sie znaja wiec moze mozna by cos ukrecic

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolut_C

UK - Anglia

 

1. Konrad - telefon- 07877064795

 

2. warsztat na stacji benzynowej Total Power

378 North Circular Road - London N13 6BJ

 

3.

Professional installation of LPG autogas systems for all car types;

Service and regulation of almost all LPG system types;

Professional service under the warranty and postwarranty;

Repairs and servicing for all car types;

Car diagnostic;

Installation Audio Car System;

We issue certificates that are necessary for the registration in DVLA;

Competitive prices, quick and professional service

 

4. misc.php?do=email_dev&email=bHBnYXV0b2NlbnRyZUB5YWhvby5jby51aw==http://www.lpgcargas.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

Darek vel Jimmi-07790394942

mechanika,blacharka,lakiernictwo,elektryka

Hebdon Road,Tooting SW17,Londyn

bardzo zyczliwy czlowiek,fachowy,nie jest drogi,zawsze sie mozna dogadac z cena,polecam z czystym sumieniem,bo dorabiam sobie u niego i wiem,co gosc robi i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie oto pytanie:

Czy ktoś kto zmieniał (modyfikował) cokolwiek (alu, zawieszenie itd) w aucie zgłaszał to do ubezpieczalni?

Interesują mnie głównie Wyspy

Ja chciałem zgłosić felgi i gwint ale zrezygnowałem bo suma ubezpieczenia byłaby dwukrotnie wyższa :mad:

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszałem większe koła tj. 18 cali,zapłaciłem kilka funtów więcej ale w razie kradzieży kół zwracają mi za nie kasę. Jeżeli nie zgłosisz modyfikacji mogą być problemy w razie jakiejś stłuczki z wypłatą kasy na naprawę bądz za auto,twoje ryzyko. Spróbuj w innej ubezpieczalni,może będzie korzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja kiedyś zgłosiłem zmianę felg z 15" na 17" to mi pani powiedziała ze za młody jestem by modyfikować auto i dala mi wybór wstawić stare alu 15" lub pożegnać się z ubezpieczalnia, wybrałem 2 opcje :) zmieniłem ubezpieczalnie i nic im nie mówiłem i tak już 2 rok jeżdżę:):) jak by co zawsze mogę powiedzieć że kupiłem auto takie jakie jest :) he pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega mowil jezeli dokonales jakis zmian w samochodzie to musisz to zglosic do ubezpieczalni bo inaczej polisa jest nie wazna i wrazie wypadku bedziesz mial problemy, albo dostaniesz zwrot kasy za seryjne czesci . Filtr stozkowy to tez juz jest modifikacja auta i musi byc zgloszona :(

Edytowane przez Puszek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem zmienione kola na 18-stki i nie podalem tego faktu, skasowalem furke (1.8petrol)ale kase normalnie dali bez problemow.ubezpieczyciel Zurich.Drugiego(1.8t) tez tam ubezpieczylem i mowilem ze mam kola plus inne radio.zaplacilem mniej niz za poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za koła od audi które założyłem do passata chcieli doliczyć 160f za rok a jak zapytałem się anonimowo o podniesienie mocy w skodzie to dostałem taką odpowiedź:

 

I confirm any change to your vehicle from the manufacturers standard specification is deemed a modification an as such may increase your policy premium.

 

Ubezpieczyciel Churchill

 

Znajomy który pracuje w ubezpieczeniach powiedział ze mogę powiedzieć że tak kupiłem auto ale jak bym np potrącił dziecko to ubezpieczalnia zrobi wszystko żeby udowodnić że to co było ubezpieczone różni się od tego czym jeździłem i wtedy będe miał duży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krotkie sprezyny, felge 18", zmienilem tapicerke i wsadzilem navi i po tym wszystkich modach zaplacilem mniej niz przed modami. Tylko zmienilem ubezpieczyciela. http://www.adrianflux.co.uk/ sprobuj tutaj. Oni specjalizuja sie w ubezpieczaniu modyfikowanych samochodow. I jak bedziesz dzwonil to powiedz ze nalezysz do jakiegos klubu samochodowego ( ewentualnie sie zapisz na szybko ) bo to daje Ci kilka procent znizki chyba 10 z tego co pamietam i zaznacz ze wszystkie modyfikacje przeprowadziles sam, wtedy dostaniesz kolejne 10%. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak to się ma do przyciemnienia szyb?

Powinno się zgłosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ktore i jak mocno. Generalnie musi byc tak przyciemniona, ze jak Policeman zatrzyma cie i bedzie mial urzadzonko ze soba do sprawdzania % przestrzalu swiatla przez folie, to zeby nie bylo FAIL. Bo na miejscu ci kaze zdzierac :D Wiec zadzwon anaonimowo i sie zapytaj.

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myślałem że tu się nie czepiają i nie mają maszynek do sprawdzania prześwitu :)

Folie mam średnią nie za jasna nie za ciemna szyby wszystkie oprócz przedniej.

Chyba zadzwonie i zapytam ile by mi podnieśli bo "chcę dopiero przyciemnić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szyb to nie tyle policja sie czepia tylko majstry z VOSA-DVLA ktorzy poruszaja sie takimi bialymi wanikami z napisem VOSA oraz DVLA i maja rozmieszczone kamerki na kazdym rogu auta do odczytu Road TAX-u i to wlasnie oni najczesciej sie czepiaja o szybki i on wlasnie posiadaja taki sprzet do badania przenikalnosci swiatla.Teoretycznie auto mozna zrobic sobie jak mocno chcesz tylko nie mozna przyciemniac szyb przednich bocznych oraz szyby czolowej (to tak dla idiotow bo slyszalem o przypadkach ze tez tacy na tym swiece istnieja) co jest oczywiste.Jesli oni cie zlapia to bedziesz musial zdjac folie na miejscu,albo zabieraja ci auto przez firme On-Time ktora kasuje sobie za wywoz auta 250f oraz 50f za kazdy dzien zwloki wiec lepiej nie przesadzac.Ja sobie zrobilem cale auto na 50% i przednie boczne na 25% co jest nie legalne,ale jakos do tej pory jeszcze nikt mi sie nie doczepil i MOT przechodzi bez zadnego zalatwiania wiec nie wyglada tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto z vosa widziałem u siebie tylko raz w przeciągu 6 lat :P .

W razie czego się odlepi przednie boczne :mad: .

Tylko że passatem wsumie jezdzi tylko moja żona nie wiem jak ona sobie z tym w razie czego poradzi :635:.

Przy kolejnej wizycie w polsce pewnie zmienie na jaśniejsze ale jak narazie będzie z tym jeżdzić.

Dzięki za info.

Pozdrawiam Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam przyjemność zareklamowania nowego sklepiku na ebay.co.uk

w ofercie jest bardzo duży wybór części do naszych pasków oraz audi. jeżeli nie ma czegoś na aukcjach, mamy to na stanie, wystarczy kontakt.

serdecznie zapraszamy, wystarczy wyszukać (advanced search - find a member) użytkownika sunriserpht

 

d3f5125f0a2a6c3fmed.jpg

URL%5D

Edytowane przez ufop_konjjn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie są upusty dla użytkowników forum, bo rozumiem, że takowe są???

 

podajcie kod promocyjny i napiszcie ile % jest taniej niż dla innych :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy podać info że dowiedziałeś się o nas z vw-passat.pl i już będzie inna rozmowa :) zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to rozumiem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności