bufon1 Zgłoś #3361 Napisano 31 Sierpnia 2014 no to i dla mnie wypadało by się pokazać Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
karol27 Zgłoś #3362 Napisano 2 Września 2014 Wszystkie podlaskie demony prędkości zachęcam do zapoznania się z tematem międzyregionalnego spotu. Jak co roku o tej porze Asia organizuje fajną imprezkę. Na tej imprezie nikt się nie nudzi, każdy znajdzie coś dla siebie(kompana do picia i zagryzkę). Kto nie był ,musi tego doświadczyć, będzie co wnukom opowiadać a Ci co byli wiedzą jak tam jest. Serdecznie polecam http://forum.vw-passat.pl/threads/142303-III-SPOTkanie-Mi%C4%99dzyregionalne-Lidzbark-27-28-IX-2014 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Asia Zgłoś #3363 Napisano 4 Września 2014 Wszystkie podlaskie demony prędkości zachęcam do zapoznania się z tematem międzyregionalnego spotu. Jak co roku o tej porze Asia organizuje fajną imprezkę. Na tej imprezie nikt się nie nudzi, każdy znajdzie coś dla siebie(kompana do picia i zagryzkę). Kto nie był ,musi tego doświadczyć, będzie co wnukom opowiadać a Ci co byli wiedzą jak tam jest. Serdecznie polecam http://forum.vw-passat.pl/threads/14...-27-28-IX-2014 Dokładnie: Serdecznie Zapraszam :kumple Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zaba371 Zgłoś #3364 Napisano 23 Listopada 2014 jak tam co tammm ??? żyjecie ? gdzie spoty ... dawnoooooooooo chyba nic nie było Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #3365 Napisano 23 Listopada 2014 Niestety ale ja z racji zmniejszenia się wolnego czasu nie mogę wpadać na spoty, a i pozostali też jak widzę mają mniej czasu i nie organizują. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
michael230 Zgłoś #3366 Napisano 23 Listopada 2014 Spoty są łączone z VW Podlasie, oni często robią. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
karol27 Zgłoś #3367 Napisano 25 Listopada 2014 Jak na moje ,to nie ma grupy i tyle. A pisać o organizacji spotu żeby tylko napisać ,to nie ma sensu. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Leeo Zgłoś #3368 Napisano 27 Listopada 2014 that's the way that cookie crumble Civici też już się nie spotykają, ale tam to każdy zmienił hondę na VAGa Mi osobiście nie pasował termin niedzielnego wieczoru, gdzie człoiwek myśli już o poniedziałkowej pracy a nie spotowaniu Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jurson_ski Zgłoś #3369 Napisano 3 Lutego 2015 panowie z suwalk moze maly spot? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adasko Zgłoś #3370 Napisano 8 Lutego 2015 Kamil, w Suwałkach w tej chwili ze spotami słabo jest. W wakacje kolega organizował spoty raz na 2 tygodnie, i przyjeżdżało czasami nawet 20 autek różnych marek. Potem zaczęło się wszystko walić, teraz spot jest raz na 2 miesiące i jest może z 5 aut . Trzeba poczekać na sezon Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jurson_ski Zgłoś #3371 Napisano 8 Lutego 2015 jak coś to krzycz chętnie wpadne Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #3372 Napisano 27 Marca 2015 Jakieś pomysły i wymagania co do spotu weekendowego ?? Ktoś się pisze ?? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
majkel1615 Zgłoś #3373 Napisano 27 Marca 2015 Hmm jakby było parę osób chętnych, to może w niedziele około 16? Miejsce do ustalenia Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
polonez15 Zgłoś #3374 Napisano 27 Marca 2015 Niestety odpadam, mam zajęcia... CHyba, że wpadniecie pod WSAP i zaczniecie trąbić to wyjdę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jedenastka Zgłoś #3375 Napisano 28 Marca 2015 W garażu jakimś bo zimno idzie, może w c4 ? - - - - - aktualizacja - - - - - ... jak za dawnych lat. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #3376 Napisano 28 Marca 2015 Godz 16 odpada, bo u mnie żona ma zajęcia. Musielibyśmy później robić.... Ja proponowałbym ze swojej strony skleić zaplanowany spot wyjazdowy w knajpie tak jak kiedyś robiliśmy w "Zagłobie" czy w "Tykocinie". Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nikos Zgłoś #3377 Napisano 28 Marca 2015 Jak by tak jutro do 15.00 to i ja zalecę Teraz co niedziele jestem w Białymstoku to można coś ustawić Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamyk73 Zgłoś #3378 Napisano 28 Marca 2015 Jutro Tykocin to raczej odpada. Tam w Kiermusach, w pierwszą i w ostatnią niedzielę miesiąca jest giełda staroci. Zawsze jest pełno ludzi, nie ma gdzie usiąść i spokojnie pogadać. Wszystkie Tykocińskie restauracje mają wtedy nadkomplet ludzi. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #3379 Napisano 28 Marca 2015 Dobra to pomyślimy i coś się zorganizuje w najbliższym czasie. Nikoś - zawsze byłeś, jesteś i będziesz u nas mile widziany. Jak coś się wyklaruje to dam znać Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamyk73 Zgłoś #3380 Napisano 28 Marca 2015 Zapomniałem wcześniej napisać, że jutro jest poważna impreza w Kiermusach. Marszałkowie będą chrzcili Żubry . http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150327/REG06/150329725 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach