Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mozliwe ze wpadne z nowym nabytkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i dla mnie wypadało by się pokazać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie podlaskie demony prędkości zachęcam do zapoznania się z tematem międzyregionalnego spotu. Jak co roku o tej porze Asia organizuje fajną imprezkę. Na tej imprezie nikt się nie nudzi, każdy znajdzie coś dla siebie(kompana do picia i zagryzkę). Kto nie był ,musi tego doświadczyć, będzie co wnukom opowiadać a Ci co byli wiedzą jak tam jest. Serdecznie polecam http://forum.vw-passat.pl/threads/142303-III-SPOTkanie-Mi%C4%99dzyregionalne-Lidzbark-27-28-IX-2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie podlaskie demony prędkości zachęcam do zapoznania się z tematem międzyregionalnego spotu. Jak co roku o tej porze Asia organizuje fajną imprezkę. Na tej imprezie nikt się nie nudzi, każdy znajdzie coś dla siebie(kompana do picia i zagryzkę). Kto nie był ,musi tego doświadczyć, będzie co wnukom opowiadać a Ci co byli wiedzą jak tam jest. Serdecznie polecam http://forum.vw-passat.pl/threads/14...-27-28-IX-2014
Dokładnie: Serdecznie Zapraszam :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam co tammm ??? żyjecie ? gdzie spoty ... dawnoooooooooo chyba nic nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja z racji zmniejszenia się wolnego czasu nie mogę wpadać na spoty, a i pozostali też jak widzę mają mniej czasu i nie organizują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoty są łączone z VW Podlasie, oni często robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje ,to nie ma grupy i tyle. A pisać o organizacji spotu żeby tylko napisać ,to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

that's the way that cookie crumble :/ Civici też już się nie spotykają, ale tam to każdy zmienił hondę na VAGa ;) Mi osobiście nie pasował termin niedzielnego wieczoru, gdzie człoiwek myśli już o poniedziałkowej pracy a nie spotowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z suwalk moze maly spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, w Suwałkach w tej chwili ze spotami słabo jest. W wakacje kolega organizował spoty raz na 2 tygodnie, i przyjeżdżało czasami nawet 20 autek różnych marek. Potem zaczęło się wszystko walić, teraz spot jest raz na 2 miesiące i jest może z 5 aut :). Trzeba poczekać na sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to krzycz chętnie wpadne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły i wymagania co do spotu weekendowego ?? Ktoś się pisze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby było parę osób chętnych, to może w niedziele około 16? Miejsce do ustalenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpadam, mam zajęcia... CHyba, że wpadniecie pod WSAP i zaczniecie trąbić to wyjdę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garażu jakimś bo zimno idzie, może w c4 ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

... jak za dawnych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godz 16 odpada, bo u mnie żona ma zajęcia. Musielibyśmy później robić.... Ja proponowałbym ze swojej strony skleić zaplanowany spot wyjazdowy w knajpie tak jak kiedyś robiliśmy w "Zagłobie" czy w "Tykocinie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak jutro do 15.00 to i ja zalecę :D Teraz co niedziele jestem w Białymstoku to można coś ustawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Tykocin to raczej odpada. Tam w Kiermusach, w pierwszą i w ostatnią niedzielę miesiąca jest giełda staroci. Zawsze jest pełno ludzi, nie ma gdzie usiąść i spokojnie pogadać. Wszystkie Tykocińskie restauracje mają wtedy nadkomplet ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to pomyślimy i coś się zorganizuje w najbliższym czasie. Nikoś - zawsze byłeś, jesteś i będziesz u nas mile widziany. Jak coś się wyklaruje to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności