Skocz do zawartości
Gość marian.m

tuning diesla AHH

Rekomendowane odpowiedzi

Sagon, dym jest, i to sporo ale nie ciągle. Jak już się suszarka rozkręci to jest w normie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez stefan613 Zobacz posta

Mam AHH + 0,205

Masz bardzo wysokie napięcie,taki urok mapy n146 z ahh,dlatego leje/jedzie,ale i pali.Pytanie,czy wtryski trzymają ciśnienia?

 

Wtryski sprawdzone na ręcznej maszynce wszystkie otwierały się w okolicach 215bar, mgiełka podręcznikowa :)

odnośnie tej mapy napięcia . Mogę tak śmigać? Czy zmniejszyć dawkę nastawnikiem? Najbardziej chodzi mi o zmniejszenie spalania w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie pierwszego ciśnienia na prw,to nie jest pełna diagnosyka,ale można przyjąć,że skoro pierwsze jest na poziomie 215tu bar,to drugie też będzie w okolicach 300tu.

 

Trzeba próbować coś poprawić,chociażby samą dawką na nastawniku,bo takie spalanie jest ciut za wysokie.W kwesti przyśpieszenia,to im więcej paliwa,tym lepiej się odpycha,ale spożycie ma nadmierne.

Zrób loga dynamicznego 001 i wrzuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a powiedzcie mi dokładnie coś o tych ASV czy sa lepsze, czy te ciśnienia coś dają?? Jeździłem na AFN-a wtryskach i czy będzie na ASV jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a powiedzcie mi dokładnie coś o tych ASV czy sa lepsze, czy te ciśnienia coś dają?? Jeździłem na AFN-a wtryskach i czy będzie na ASV jakaś różnica?

 

Tą są takie same wtryski z otworkami 0,205 różnią się tylko ciśnieniem otwarcia

Ja wziąłem od ASv bo było najnowsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też na nie zmieniam w poniedziałek i zobaczymy czy może się coś poprawi:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz tam namodzone?

Napięcie jest tak skromne,że wygląda niczym seryjne,a raczej to jest seria,natomist turbo dmucha jak po sofcie.

Turbiny nie loguje się na 3cim biegu,bo słabo wstaje,co najmniej czwarty.Na logowanie ósemki szkoda tylko prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest seryjne ahh z wtryskami 0.205 i podniesionym doladowaniem by dymu nie bylo. niewiem czy dawke zdjac czy co zeby mniej palil. chodzi o to ze nigdy mi spalanie nie interesowalo ale spodziewan sie dziecka i szukam oszczednosci:) a wsadzac spowrotem wtryski od ahh i jezdzic 90tka troche lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale spodziewan sie dziecka i szukam oszczednosci

 

Gratuluję,ale w takiej sytuacji dopiero ma ci się na wydatki.Zmniejsz dawkę na około 7mg/suw i testuj spalanie. W skali miesiąca na kilka paczek new beyby pewnie zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam 2-gi zestaw wtryskow z AFN i jest tak ze ten pierwszy o ktorym wczesnej w poscie pisalem mialy kopa ale za to bardzo dymilo a przy drugim zestawie jest tak ze mniej dymi i ma duzo mniejszego kopa. Czy jes mozliwosc ze te pierwsze waly?? czy te drugie sa zajechane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo te drugie nie sa z afn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po numerach niby sa ale numery to nie wszystko sprawdzilem tez jak ich kondycja na bloku 13 na jalowym 1 cyl 0,14-19, 2 cyl 0,00, 3 cyl 0,00 4 cyl 0,12 po moich odczuciach jakby wtryski były z AHU a moze te pierwsze wtryski co mialy kopa to lały

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Stachu napisz mi jak ty masz ustawione dawke paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.8 ale bede zwiekszal na okolo 6 bo duzo pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jaka byla by reakcja jak by wlozyc komp z np: AFN-a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reakcja na -- zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nijak, inne napięcie nastawnika, inne ciśnienie turbo - ogólnie kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak myślałem ale za to myśle o tym ecu 012 i jutro jade na gielde i zobaczymy co tam bedzie ciekawego:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nijak, inne napięcie nastawnika, inne ciśnienie turbo - ogólnie kupa.

 

Doladowanie to samo; ale napiecia inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doladowanie to samo; ale napiecia inne

 

No tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności