Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanko tego typu,

 

Polski VAG 2,5....co o tym myślicie -

dobry do domowego użytku?? Jest to powszechny i łatwodostępny soft do diagnostyki i paru innych przydatnych rzeczy. Warto go kupić czy lepiej porwać się na 4,9?? A może ktoś zna rownie dobre lub lepsze softy do naszych pasków;).

Proszę o opinie i porady w jaki najlepiej się zaoopatzyć do podręcznej diagnostyki,kasowania blędów, wkodowywania immo czy pilotów itd....

 

oto stronka z taki VAGiem:

(http://www.allegro.pl/item333694351_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html)

 

Z góry wszystkim dziękuję.

333694351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel dobry(sam mam taki) ale program 2.5 można sobie wsadzić... do szuflady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

Już skontaktowałem się z kolegą "yasskiem" i wszystko wiem, wszystko mam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzoforte

czy wersja 4,9 polski vag dziala pod vistą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zakupiłem paska i również bym chciał kupić VAG-a, szukam po forum, troche nie rozumiem tej waszej "fachowej" gadaniny inie wiem wkońcu jaki VAG kupic, dodam że chciałbym po polsku kupić, mógłby ktoś zaprezentowac aukcje allegro z przyzwoitym VAG-iem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do użytkownika z forum o nicku: Yassek on ma fejsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczu1

mam takie pytanie. czy kabel od polskiego vaga bedzie współpracował np. z vag com i innymi interfejsami?

prosze o opinie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytasz czy będzie pracował? jeśli ten sam rodzaj softu - to nie ważne pl czy uk język

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczu1

chodzi mi dokładnie o to: jesli kupie polskiego vaga wraz z programem np na a...gro, i bede chciał używać innego oprogramowania np vag com firmy ross tech, to czy te elementy beda ze sabą kompatybilne? albo np. coś takiego jak TU

czy bedzie współpracować z programem vag com firmy ross tech?

prosze o odpowiedź

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzoforte

Nie będzie współpracował. Może wspolpracować z polskim vagiem 4,9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam program Polski vag 2,5 i kabelek działa na vag com 311,2 a w nowszej wersji próbowałem i sie nie da ale na tym śmiga aż miło

działają mi oba programy na jednym kabelku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczu1

dzieki za dotychczasowe odpowiedzi. ale zapytam w takim razie inaczej. jaki interface bedzie pracował z nowym vag kom z firmy ross tech. od razu mowie ze hex can nie biore pod uwage ze względu na cene. chyba ze jest gdzies dostepny w rozsadnej cenie.

prosze o opinie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liam

kupiłem VAG'a za 90 pln na polskich podzespołach bo chińskie są podobno do niczego, dostałem sterowniki i wiele instrukcji oraz opisów a sam program VAG 4.9 PL pobrałem z sieci - jego cena w necie to 300 pln na stronie producenta :/ sory nie zamierzam kupować za tą cene - kupiłbym jakby kosztował do 100 pozatym używam go tylko amatorsko i nie zarabiam na nim, zainstalowałem uruchomiłem i jestem bardzo zadowolony. NIE PRZEPŁACAJCIE!!!! prosta podstawowa wersja kabla nie powinna wynosić 100 pln MAX!!! JEST WYSTARCZAJĄCA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio

kupilem vag 2.5 w trakcie przesylania zostala uszkodzona plytka z programem;czy ktos moze mi powiedziec jak mozna odzyskac cd czy sa jakies stronki do sciagniecia tego(tak jak filmy z bear share-a dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arturkurcz

Witam wszystkich.

Kupiłem oryginalnego pilota 433MHz. Pilot jest nowy nigdy nie był przypisany do modułu konfortu. Posiadam Polski VAG 4.9 ale nie wiem jak się paruje pilot z modułem poprzez VAG-a. Proszę o pomoc jak mam to zrobić dodam że posiadam jedem oryginalny kluczyk z nie działającym pilotem i oczywiście nowozakupiony pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Kupiłem oryginalnego pilota 433MHz. Pilot jest nowy nigdy nie był przypisany do modułu konfortu. Posiadam Polski VAG 4.9 ale nie wiem jak się paruje pilot z modułem poprzez VAG-a. Proszę o pomoc jak mam to zrobić dodam że posiadam jedem oryginalny kluczyk z nie działającym pilotem i oczywiście nowozakupiony pilot.

Gdzie kupiles pilota na 433 MHz??Tez taki potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passka 95 r przejściówkę 1.8 l benz. Kupiłem Polskiego VAG-a 2.5. Mogę nim wejść do silnika , ABS-u, poduszek pow,immobilizera. Nie mogę wejść do centralnego zamka, szyberdachu, radia, licznika (w celu sprawdzenia czy wszystko O.K. a nie podkręcania go). Czy to oznacza że te urządzenia nie są podłączone do gniazda OBD czy może jest to wina VAG-a 2.5(jego programu) Czy któryś z kolegów ma wiedzę na ten temat ? Poza tym : po połączeniu się cały czas system sprawdza poszczególne bloki na okrągło, czy to normalne ?

Do czego służy logowanie ?

 

Doklejam do istniejącego wątku.

Edytowane przez Du?y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz sie kolego. Wymienione przez Ciebie urzadzenia nie maja polaczenia z gniazdem OBD. Żaden, nawet najdrozszy sprzet Ci nie odczyta z nich bledow itp. ;) Licznika w tym roczniku przez zlacze rowniez nie zrobisz :( Choc i tak wiekszosc przejsciowek ma licznik jeszcze z bebenkami :)

 

Ale auto ogolnie mile do jazdy i malo awaryjne. A i czesci sa stosunkowo tanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Typek

witam

nie chcę zakładać nowego tematu i dlatego wbijam tutaj.

proszę o pomoc w znalezieniu i pokazaniu dobrego VAGa do Paska 2,5 tdi v6 180 km rok 2004. dziękuję. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam skan instrukcji obsługi vag-a, wersja 607. Ponieważ jestem "zielony" w tej dziedzinie proszę Kolegów o pomoc w rozszyfrowaniu co kryje się pod tą nazwą (wersja 607) i czy np. będę mógł skorzystać z tej wersji przy swoim paszczaku przy założeniu, że odnajdę jeszcze płytę cd.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności