Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko gdzie i jak można z forum pozyskać vag do passata b4 kombi 2.0 115 kM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam !

Ostatnio zmieniałem akumulator i okazało się, że oryginalne radio do Passata B6 nie pamięta PIN kodu. Nie mam karty kodów (poprzedni właściciel ich nie dostarczył). W serwisie chcą 200 zł za podłączenie do kompa i ściągnięcie PIN kodu do radia !

Jestem lamerem w tym temacie. Zacząłem szukać na forum i rozumiem, że mogę kupić kabel do VAGa i za pomocą odpowiedniego softu odczytać PIN kod do radia. Możecie potwierdzić ? Jeśli tak to jaki kabelek muszę kupić do B6 z 10.2007 ? Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłączam się do poprzednika. Jaki Vag, kabel, aplikacje kupić do B6. Mój jest z 2005 z silnikiem BKP.

Jeśli macie linki do sklepów, aukcji które będą dobre to dajcie znać.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Podłączam się do poprzednika. Jaki Vag, kabel, aplikacje kupić do B6. Mój jest z 2005 z silnikiem BKP.

Jeśli macie linki do sklepów, aukcji które będą dobre to dajcie znać.

Dzięki.

Tu poczytaj,wszystkiego się dowiesz http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3825 :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam polskiego vaga 4.9 i chciał bym sprawdzić w moim b6 świece żarowe ale nie wiem gdzie wejść żeby je sprawdzić a nie chce ściągać pokrywy żeby sprawdzić świece a mogą być wszystkie dobre przy odpalaniu po nocy trochę szarpie silnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam polskiego vaga 4.9 i chciał bym sprawdzić w moim b6 świece żarowe ale nie wiem gdzie wejść żeby je sprawdzić a nie chce ściągać pokrywy żeby sprawdzić świece a mogą być wszystkie dobre przy odpalaniu po nocy trochę szarpie silnikiem

Ten program ci się łączy z B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak łączy sie z b6 mam b6 z początku produkcji vag łączy się bez większego problemu można kasować błędy itp. niech ktoś napisze jak sprawdzić świece za pomocą vaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam paska po lifcie zastanawiam sie nad kupnem vaga. Jak sądzicie jaka byłaby najlepsza wersja dla własnego uzytku??? silnki AFV 131km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam paska po lifcie zastanawiam sie nad kupnem vaga. Jak sądzicie jaka byłaby najlepsza wersja dla własnego uzytku??? silnki AFV 131km

Zwitaminizowany VAG 311.2 ewentualnie VCDS Lite jeśli na W7 64 bitowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy ten VAG jest godny uwagi ,czy warto go kupić tak dla własnego użytku??Proszę o opinie ,ewentualnie rade zeby kupić coś innego w rozsądne cenie.Nie wiem co to znaczy te obsługiwane protokoły itd,czy to bedzie pasować do mojego pastuszka,ogólnie mi chodzi o to żebym mógł znaleść błedy ,skasować itd.wszystkie te podstawowe rzeczy.Dzieki za pomoc.Pozdro.

http://allegro.pl/najlepszy-vag-5053-can-live-data-adapt-j-polski-i1897977420.html a no jeszcze jedno ,nie posiadam laptopa,tylko stacjonarny komp .a no i chciałem zaznaczyć ze te wszystkie skróty typu HEX CAN KKL VSKAN to dla mnie czarna magia nie wiem o co w tym pomyka,może sie znajdzie jakis chętny z odrobiną cierpliwości i chcwilą wolnego czasu zeby mi to opisac w jakimś ludzkim jezyku .Pozdrawiam .

Edytowane przez lolo768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poście 24 jest link do wątku,w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.Nie ma sensu przepisywać forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aw którym miejscu sie wpina kabel e pasku?:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aw którym miejscu sie wpina kabel e pasku?:niekumam

 

na dole pod kierownica nad pedałami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Odświeżam temat. Mam w planach zakup Vag'a do mojego paska z 2002 r z silnikiem 1.8 T. Poczytałem trochę forum i kompletnie się pogubiłem. Czy ktoś z forumowiczów mógłby doradzić linkami co kupić za rozsądne pieniądze na własny użytek. Na jednym z portali aukcyjnych jest pełno ofert między innymi z Polski Vag 2.5. Proszę o linki z zestawami co kupić żeby móc m.in kasować błędy a nie wpakować się na "minę". Dodam że laptopa już mam i pracuje na Windows 7.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach zakup Vag'a do mojego paska z 2002 r z silnikiem 1.8 T. Poczytałem trochę forum i kompletnie się pogubiłem.

Takie cos ->http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i2594133899.html

a do tego VCDS-Lite 1.0 z witaminka i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam Passka 2004r. AVF .Używam programów Vag311,polski vag4.9 oraz vcds aby uruchomić dodatkowe funkcje typu domykanie szyb podczas deszczu (posiadam czujnik deszczu),komfort blinker itp.Nie mogę się połączyć z "centralną elektryką 09".Proszę o oświecenie w tym temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności