-
Liczba zawartości
135 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O smalcerz
- Urodziny 04/09/1976
Informacje osobiste
-
Imię
grzegorz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
krakow
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2003
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Napięcie na elektrozawoze rozrusznika.
smalcerz odpowiedział smalcerz → na temat → Elektryka, oświetlenie
Najlepiej ilu watową? -
Napięcie na elektrozawoze rozrusznika.
smalcerz odpowiedział smalcerz → na temat → Elektryka, oświetlenie
To jakaś różnica? -
Hej. Mam dziwny przypadek z rozrusznikiem. Napięcie na wtyczce dochodzącej do automatu rozrusznika 12,15v.rozrusznik w ogóle się nie odzywa i nie kręci. Plus podany bezpośrednio z akumulatora przewodem napięcie 12,3 v pali za każdym razem . Czy te 1.5 volta różnicy robi aż taka różnicę?Dziwna sprawa. Proszę bo sugestie naprawy tego
-
Brak reakcji rozrusznika na przekręcanie kluczyka.
smalcerz odpowiedział smalcerz → na temat → Elektryka, oświetlenie
Czy można dać bezpośrednio z akumulatora + kabelkiem na bendix rozrusznika ,aby sprawdzić czy to wina rozrusznika?Jeśli ,to czy to zrobić na włączonym zapłonie ,czy wyłączonym żeby się jakieś spięcie nie zrobiło. -
Brak reakcji rozrusznika na przekręcanie kluczyka.
smalcerz odpowiedział smalcerz → na temat → Elektryka, oświetlenie
Manual -
Hej. Czy jest i jeśli to gdzie się znajduje przekaźnik odpowiadajacy za za uruchomienie rozrusznika?często nie mogę uruchomić auta w pozycji kluczyka na start.dopiero za którymś razem.Nie obstawiam kostki stacyjki ,bo kiedys była już wymieniana? Podejrzewam coś z elektryką, bo jak dałem napięcie z rozrusznika zewnętrznego i skoczyło napięcie do 15 v to odpalił Jakieś pomysły?
-
smalcerz obserwuje zawartość → vag 311.2 i 409.1 jak zarejestrowac?
-
Mikrostyk (mikrowłącznik) w drzwiach
smalcerz odpowiedział wasil1 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Panowie czy do nowego zamka trzeba pymociwac ten czarny plastik czy się obędzie -
Dawka wtrywskiwanego paliwa jak zmniejszyć-AWX
smalcerz odpowiedział cmario182 → na temat → Analizy logów
przylaczam sie do pytania dla znawcow -
"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie
smalcerz odpowiedział Nord → na temat → Tuning optyczny
potrzebuje klamre laczaca egr z wezem.pasek jak wopisie. -
prosba o analize logow po odpaleniu.grupy 13,18,23
smalcerz odpowiedział smalcerz → na temat → Analizy logów
panowie podbijam temat.moze jeszcze jakis sugestie? -
kolego z tego co wiem.to wymiana.jak kamien walnie w to czare na skraju szyby,to zawsze pojdzie dalej.
-
panowie ,a jak vagiem sprawdzic stan realny licznika?pasztet jak w opisie.
-
wlasnie.przy wymianie oleju,po jego spuszczeniu przekrecilem zaplon i zadna kontrolka sie nie pojawila.
-
tak.tylko umnie wogole nie swieci ani czerwona po przekreceniu zaplonu
