MichaaalQ
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O MichaaalQ
- Urodziny 06/09/1992
Informacje osobiste
-
Imię
Michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
GUBIN
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.8 T 150KM (AWT)
-
Rok produkcji
2002
-
Warsztat lista gdzie warto podjechać
MichaaalQ odpowiedział oskar1980pl → na temat → Lubuskie Dyskusje
dzięki, na pewno skorzystam. Pozdrawiam. -
Warsztat lista gdzie warto podjechać
MichaaalQ odpowiedział oskar1980pl → na temat → Lubuskie Dyskusje
Koledzy pomóżcie... potrzebuje namiary na niedrogiego i dobrego lakiernika w Zielonej Górze i ewentualnie okolicach. Możecie kogoś polecić ? -
wymiana sprzęgła + weryfikacja stanu dwumasy
MichaaalQ odpowiedział MłodyWilk22 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ja niestety musiałem wymienić kpl sprzęgło + koło dwumasowe... Różnica w jeździe po wymianie części jest niesamowita (tak samo jak koszt tychże części ) -
Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?
MichaaalQ odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B5
TO ja napisze swoją opinię o 1.8 T. Wiadomo że spalanie zależy od ciężkości nogi kierowcy. W mieście mi pali ok 12l/100km ale na trasie mieszanej nie oszczędzając paliwa 8,5-9l/100km. Ale kiedyś jechałem za ciężarówką i zgodnie z przepisami odnośnie prędkości to w trasie mieszanej spalił mi średnio 6,9l/100 km. Tylko po co kupować takie auto z takim silnikiem jak się chce oszczędzać? Auto godne polecenia, jeśli chodzi o jakieś usterki to każde auto je będzie miało (nawet nowe). Plusem tego auta jest napewno jego dynamika i przyjemność z jazdy. Nie wiem jak zachowuje się w LPG ale nie mam miłych doświadczeń z gazem w silniku 1.8 (audi A4). Pozdrawiam. -
wymiana sprzęgła + weryfikacja stanu dwumasy
MichaaalQ odpowiedział MłodyWilk22 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
A jaki był koszt tej przyjemności ? -
wymiana sprzęgła + weryfikacja stanu dwumasy
MichaaalQ odpowiedział MłodyWilk22 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam serdecznie. Mam nadzieję że mi pomożecie. Mam Passata z 2002 roku z silnikiem 1.8 T [150KM] i mam problem. Po przejechaniu kilku kilometrów po mieście samochód szarpie przy ruszaniu na tyle że nie da sie płynnie ruszyć chyba że dodam dużo gazu. Jaka może być przyczyna tego? Co możecie mi powiedzieć o kole dwu masowym w tym samochodzie? Jaki ewentualny koszt naprawy usunięcia usterki? Wstępnie poinformowano mnie że może być luz na kole dwu masowym. Czy to faktycznie może być ta usterka czy coś innego? Pomocy bo spać nie mogę Z góry dziękuje i pozdrawiam. -
Witam serdecznie. Odświeżam temat. Mam w planach zakup Vag'a do mojego paska z 2002 r z silnikiem 1.8 T. Poczytałem trochę forum i kompletnie się pogubiłem. Czy ktoś z forumowiczów mógłby doradzić linkami co kupić za rozsądne pieniądze na własny użytek. Na jednym z portali aukcyjnych jest pełno ofert między innymi z Polski Vag 2.5. Proszę o linki z zestawami co kupić żeby móc m.in kasować błędy a nie wpakować się na "minę". Dodam że laptopa już mam i pracuje na Windows 7. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
-
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
MichaaalQ odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Witam. Ja miałem problem z cieknącą wodą pod obudową filtra przeciwpyłkowego- brak części gumowej uszczelki + złe założenie przez poprzedniego właściciela skutkowało zalewaniem wnętrza samochodu. Teraz mam inny problem ponieważ woda dostaje mi się do bagażnika i w kieszonce po prawej stronie po burzy jest mokro. Dodam że jest to sedan/limuzyna. Ktoś ma pomysł którędy może ta woda się wlewać ? -
Witam serdecznie forumowiczów. Ja jestem z Gubina i od 6 miesięcy posiadam Passata z 2002 r z silnikiem 1.8 T
