Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda tylko dla forumowiczów grupy łódzkiej

i własnie o to mi chodziło.

ja proponuje nic nie zmieniac ostatki piatek miesiaca
100% - obiema łapami i tyle

i dlatego cenie sobie was bo możemy szczerze porozmawiać i jest git.

Rozumiem, że w sondzie wy zaznaczycie aby nic nie zmieniać.

Ja natomiast zaznaczę aby zmieniać. I wcale nie mówię że nowy termin o ile będzie będzie mi bardziej pasował, bo pasować mi będzie najlepiej 2 piątek ale jak większość zdecyduje tak ja się dostosuję.

Mimo, wszystko uważam, że sonda będzie najlepszym pomysłem i pozwoli zaoszczędzić dużo pisania.

Sam jej nie zakładam bo czekam na Zyniego aby założył jako łopiekun.

Zobaczymy co powiedzą inni w sondzie (jak dla mnie to sonda może być jawna i z wynikami widocznymi odrazu, może być też niejawna (chociaż mniej) i z wynikami widocznymi po jej zakończeniu (aby nikt się nie sugerował większością tylko swoim odczuciem).

Zyni będziesz łaskaw zapodać sondę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem, w związku z pracą, hobby, zajęciami na korepetycjach, myciem auta, zakupami ostatni piątek i tak zawsze wypada inaczej w kazdym miesiącu i nie da sie zrobić tak, żeby każdemu pasowało, a ostatni to przyjemne zakończenie miesiąca i łatwo sobie w kalendarzu zobaczyć kiedy to jest :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jumbol69 Zobacz post

jak Ty na księdza jeszcze wołałeś zorro

Odpowiedziałbym Ci ale po co? Żebyś odpowiedział: Ch.. Cię to obchodzi ilu? Ma tak być a jak Ci nie pasuje to wypi>>.j

 

jeszcze nikt z moich ust nic takiego nie usłyszał i nie usłyszy za dużo przeżyłem i widziałem żeby zachowywać się po niżej określonej przez wychowanie normy.

 

A co do sondy przecież nie pisałem że jest niepotrzebna można zrobić i niech jak najbardziej będzie jawna.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikt z moich ust nic takiego nie usłyszał i nie usłyszy za dużo przeżyłem i widziałem żeby zachowywać się po niżej określonej przez wychowanie normy.

Szkoda że nie wszyscy w taki sposób podchodzą do dyskusji.

A co do sondy przecież nie pisałem że jest niepotrzebna można zrobić i niech jak najbardziej będzie jawna.

Czekam za sondą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam za sondą

no Zyni już dziś 2x minimum był na forum ale jakoś sondę ominął :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chwilowo inne zmartwienie

 

opt1300629346b.jpg arx1300629388r.jpg

 

Właśnie dostałem tel z komisariatu, żebym się do nich zgłosił.

 

Tak więc wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to może być pierwsza środa czy ostatnia niedziela... i tak się mnie tak łatwo nie pozbędziecie;) Wasze zdrowie!!! Grupo Łódzka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam chwilowo inne zmartwienie

współczuję, wiesz chociaż kto to zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam za sondą

 

 

Czyli mam rozumieć Piotrze że Ci ostatni piątek miesiąca nie pasuje....

 

 

Komu jeszcze nie pasuje ? Wpisywać się wtedy pomyśli się nad sondą....bo jak ma to być jedna czy tam 2 osoby to chyba nie ma najmniejszego sensu .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisywać się wtedy pomyśli się nad sondą....bo jak ma to być jedna czy tam 2 osoby to chyba nie ma najmniejszego sensu .....

Marcin nie prościej zrobic sondę i zamknąć temat ??

Czyli mam rozumieć Piotrze że Ci ostatni piątek miesiąca nie pasuje....

Kuczi jak dla mnie to moze być nawet trzeci wtorek miesiące i jak bede mógł to przyjadę.

Nie bede też ukrywał że sobota jest dla mnie lepszym terminem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że ma być sonda dla sondy bo ta stara była zła :P i była dawno temu i w ogóle, bla bla bla....

 

No ok, niech i tak będzie choć nie ukrywam że mi lepiej pasuje piątek bo weekend itd...

A więc niech Zyndram działa....

 

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

 

Aaaa, i Zyndram, wpisz minimum 6-8 propozycji terminów. Co do głosowania tylko userów z grupy to nie ma takiej opcji, glosować będą mogli wszyscy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem że ma być sonda dla sondy bo ta stara była zła

Nie sonda dla sondy tylko sonda po to, aby zobaczyć jaki jest wybór większości osób, którzy chętnie wpadaja na spoty.

Opiekun/owie tego nie widzą że jest cienko z frekwencją i ... bla bla bla ??

Idzie wiosna i czas najwyższy moim zdaniem na sondę i wszelakie działania, które poprawia atmosfere w naszej grupie :provw:

 

P.S

Co do głosowania tylko userów z grupy to nie ma takiej opcji, glosować będą mogli wszyscy...

Myślę że sonda jawna i wtedy odrzucimy głosy żartownisiów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Alex

A o co chodzi z tymi drzwiami do windy?

 

zyndram ma 1 szt do sprzedania oczywiście z montażem

 

 

Aaaaaaacha....

 

[ame]

[/ame]

 

Kuuumam.... :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opiekun/owie tego nie widzą że jest cienko z frekwencją i ... bla bla bla ??

Idzie wiosna i czas najwyższy moim zdaniem na sondę i wszelakie działania, które poprawia atmosfere w naszej grupie

Chcesz powiedzieć, że zmieniając termin spotkać na drugą środę miesiąca, gdy zbliża się ów wiosna i zaczną się spoty plenerowe, ta zmiana wyjdzie na dobre???

 

A tu moje zdanie na ten temat.

 

---------- Post added at 08:47 ---------- Previous post was at 08:43 ----------

 

wiesz chociaż kto to zrobił?
Nie, nie wiem. I na moje nieszczęście w tym wszystkim, krew która jest 5 cm od tylnego koła nie zawadza go. I sprawa umrze śmiercią naturalną.

 

---------- Post added at 08:54 ---------- Previous post was at 08:47 ----------

 

Ktoś jeszcze chętny na spota w tym miesiącu??? Będzie ktoś oprócz Maciek (maly000010) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś jeszcze chętny na spota w tym miesiącu??? Będzie ktoś oprócz Maciek (maly000010) ???

 

 

Jaaaaa jestem chętny, jaaaaa! Mnie zapisz! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe, ale tak 50/50 bo teoretycznie już wracam do "żywych". Jeszcze tylko ten tydzień duuuużo roboty. Związanej zresztą z tym ==>plakatkzk15gotowe.th.jpg

serdecznie zapraszam na KZKe, można oczywiście wystartować lub wpaść tylko popatrzeć, kilka salonów wystawia nowości, będzie się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale cała ta dyskusja wynikła z jednej (bardzo słusznej z resztą moim zdaniem) propozycji Pjotra, w której nie chodziło o zmianę terminów wszystkich spotów, tylko o to, żeby nie "gnoić" każdej propozycji na spot w innym terminie pisząc "nie bo nie" a jak się nie podoba to wyp***aj i koniec kropka.

Albo, że tak zostało ustalone i ineczej nie będzie. Coś jakby "ja tu rządzę i tak będzie i już".

Zatem reasumując myślę, że nie chodziło o zmianę wszystkich spotów tylko o to, żeby zrobić jeden spot w innym terminie. Mam rację Pjotr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko o to, żeby zrobić jeden spot w innym terminie.

 

A to czasem ostatnio tak nie było :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam rację Pjotr?

Masz rację, ale było znowu za cicho u nas, to sobie pozwoliłem na żarcik :fajny

Tak na poważnie, to już wiem o co chodziło Moto kilka tygodni temu, dlatego odezwałem się i ja :D

Dzisiaj mam za dużo % więc odpuszcze sobie dalsze dywagacje, choć zapewne odezwe się jeszcze :lol

Pozdrawiam :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu jeszcze nie pasuje ?

Mi :D, moim zdaniem sobota jest bardziej uniwersalnym dniem i łatwiej jest sobie wygospodarować trochę czasu , dzięki temu , że Silesia ma cykliczne w soboty sporo zakapiorów mogło zawitać w tym i ty braciszku. Ja bym chętnie na spotana do Was zawitał jednak jeśli chodzi o piątek to nie ma szans ;). Z tą sondą to dobry pomysł wyjdzie szydło z worka , lecz z patrząc z drugiej strony foszki pewno też pewno będą

Pozdrowionka i spokojnie :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności