Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

jak w wawie jakiś tam poniedziałek

nie jakistam tylko pierwszy :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc nie wiem o co tyle hałasu...

 

jaki tam hałas, nic się nie stało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem o co tyle hałasu...

Skoro zaczynają padać propozycje o inne terminy i inne formy spotkań, typu grill czy coś to chyba normalną koleją rzeczy jest dyskusja na ten temat. :)

Po drugie

Ile userów którzy wybrali "kiedyś" termin uczestniczy czynnie w naszych spotach?
Jak dla mnie bardzo dobre pytanie. Bo chyba poza Kuczlawem i czasami pojawiającym się Maćkiem to niewielu takich jest.:)
jeśli zmienimy regułe na dobieranie terminu spota
Nie mówiłam o żadnej zmianie a napisałam tylko "może" więc to już jest różnica :].

 

Z mojej strony uważam temat za zamknięty i nie ma co już więcej dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z mojej strony uważam temat za zamknięty i nie ma co już więcej dyskutować.

Iza, ale niby dlaczego przestać dyskutować?. Dostaniemy ostrzeżenie czy bana na spoty??

Jak dla mnie bardzo dobre pytanie

Dziękuje. Czekam za odpowiedzią od opiekunów i Kucziego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłam o żadnej zmianie a napisałam tylko "może" więc to już jest różnica

 

No jasne, że jest, dlatego tylko wyraziłem swoje zdanie, w żaden sposób na Ciebie nie "naskoczyłem" ani nic podobnego, więc mam nadzieję, że nie czujesz się urażona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tymi drzwiami do windy? :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zyni wpisy mnie na liste na 25.03 bo bede na 99%gdyz yostawiam 1% na nagly wzpadek. no a nie dlugo mam nadzieje ze beda spoty na kwadracie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. Czekam za odpowiedzią od opiekunów i Kucziego.

 

Głosowały osoby :

 

 

Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość Gość adams adam_waw arkady375 B4 black Bartizu bonusik29 boommax bzzz chmiel6600 cieszku czarny Dardi dest DOMEL dszyszko dtambor Duży elmi_k Evitare Filip gajdus ggor Glizda Grześko Jacek754 jackdob JAFO Jaro73 jedrus John jumbol69 jurand2000 kanarek30 kazio kip Konrados konradw Kowal84 kubelt kubotek kuczlaw m4ka MAGNUM-DXi12 Makaj marecek margorz martin misepwa MrWho Navkol Nol Nuttie olo omus ormowiec Osiah Pablo2004 pakafoto Passatb5tdi90km Pedro Phoenix piko psman rafaltdi rainman777 RAMA rieder RogalPraga saseta sebek shade_ sl@wek Stefan75 stempel72 sumar1 t-tk the.wolf tomekkaz Vax Vivi vwiater wiki Wojtek44

 

 

Ale że to było jeszcze na starym skrypcie to mogło coś się poprzestawiać......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile userów którzy wybrali "kiedyś" termin uczestniczy czynnie w naszych spotach?

 

nie ważne ilu ważne że zostało to wybrane jak Ty na księdza jeszcze wołałeś zorro:jupi a tak na poważnie to zbliża się 5-ta rocznica 1-go łódzkiego spotu rodzona w bólach, tak toczy się to parę lat i każdy wie że w łódzkim spoty odbywają się w ostatni piątek i jak ma ochotę bądź jest przejazdem zawita działa to tez w drugą stronę jak ktoś z nas jest na wyjeździe i może to zawita do innej grupy ja tak miałem przynajmniej 3 razy a najmilej wspomina zachodnio-pomorski ponieważ nie bardzo pamiętam jak się skończył :fajny nie mówiąc już o świetokrzyskich gdzie Czarek zawsze staje na wysokości zadania.

 

pozdrowionka !!!

Edytowane przez jumbol69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchacie, a może korzystając z okazji, że zbliża się wiosna, a wiosna to czas przemian (flora i fauna), może by tak zrobić 2 sondy.

1.Czy chcesz aby termin spotu cyklicznego uległ zmianie na inny piątek?

i jeżeli pierwsza będzie na tak to puścić drugą w temacie który piątek byś chciał: 1,2,3?

Myślę, że byłoby lepiej. Do tego w sondzie nie były brane pod uwagę głosy osób a) "GOŚĆ", b) Ci którzy nie uczestniczą w naszych spotach.

 

W sumie to ja się dostosowałem ale w sumie najlepiej pasuje mi drugi patek miesiąca. A skoro jest coraz więcej pytań a w tamtych ustaleniach udział brali "Gość' i osoby których tu już dawno nie ma to nie rozumiem dlaczego my teraz mamy się dostosowywać do tego co było kiedyś i przez już nam nie znanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z tymi drzwiami do windy?

zyndram ma 1 szt do sprzedania oczywiście z montażem :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ostatni piątek

I tak ma być - doopy nie zawracać :D

 

Pozdrawiam -kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Czy chcesz aby termin spotu cyklicznego uległ zmianie na inny piątek?

i jeżeli pierwsza będzie na tak to puścić drugą w temacie który piątek byś chciał: 1,2,3?

A może pomyślmy np. o sobocie?? Ja robię na 3 zmiany i nieraz wypada popołudniówka wiec nie daje rady być a chciałbym byc. Tak był teraz w styczniu i w lutym. Może sobata będzie też odpowiednim dniem na spoty?

Edytowane przez Mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie czujesz się urażona
Pierzolku w żadnym wypadku :dobrze :kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może pomyślmy np. o sobocie??

 

Maciek pamiętaj że w soboty to ludzie wyjeżdżają na działki i inne tam weekendy oraz są imprezy okolicznościowe czyli wesela, imieniny itp.

Możemy w soboty to organizować hot spoty typu majówka u Dardi-ego lub rybki nad zalewem niedaleko kuczlaw-a itp. Piątki wydają się ok! ponieważ dużo osób w soboty jeszcze pracuje.

 

1.Czy chcesz aby termin spotu cyklicznego uległ zmianie na inny piątek?

 

nie widzę przeszkód - ale jak pisałem wcześniej i Pierzasty może się okazać że spoty umrą śmiercią naturalną (x będzie chcial 1-szy , y 2-gi itd.) ale nie muszą.

 

Nigdy nie będzie terminu takiego aby każdemu pasowało, więc nie widzę większego sensu na zmianę terminu.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek w sumie to i racja jakaś jest w tym. Ciężko będzie dopasować odpowiedni dzień do spotów by kazdemu pasowało. Ja tylko dałem propozycje do rozpatrzenia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może się okazać że spoty umrą śmiercią naturalną

tak może być jak nie będziemy sprawdzali tylko założymy,że teraz jest najlepiej.

Dlatego proponuję sondę, przecież to, że teraz wszyscy przyjeżdżają nie oznacza, że to pasuje wszystkim. Jeżeli w sondzie większość się opowie za tym aby tak zostało to znaczy, że tak ma być a jeżeli okaże się, że zmiany potrzeba to dlaczego maja umrzeć skoro teraz większość przyjeżdżała jak im nie pasowało, tym bardziej przyjadą w dogodniejszym terminie. Ot tylko tyle, dlatego najpierw sonda czy wogóle zmieniamy a potem ewentualnie na który piątek (poza ostatnim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek jest najlepszym dniem na spotkania ja proponuje nic nie zmieniac ostatki piatek miesiaca tak jak bylo i jest git majonez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piątek jest najlepszym dniem na spotkania ja proponuje nic nie zmieniac ostatki piatek miesiaca tak jak bylo i jest git majonez

100% - obiema łapami i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak Ty na księdza jeszcze wołałeś zorro

Odpowiedziałbym Ci ale po co? Żebyś odpowiedział: Ch.. Cię to obchodzi ilu? Ma tak być a jak Ci nie pasuje to wypi>>.j

W sumie to ja się dostosowałem ale w sumie najlepiej pasuje mi drugi patek miesiąca. A skoro jest coraz więcej pytań a w tamtych ustaleniach udział brali "Gość' i osoby których tu już dawno nie ma to nie rozumiem dlaczego my teraz mamy się dostosowywać do tego co było kiedyś i przez już nam nie znanych.

Piotrze jestem takiego samego zdania jak wielu z nas którzy biorą CZYNNIE udział w spotach.

Nigdy nie będzie terminu takiego aby każdemu pasowało, więc nie widzę większego sensu na zmianę terminu.

Zgodzę się że nie wybierzemy terminu najlepszego dla wszystkich. Zmieniła się grupa ludzi która chce spotykać się w dogodnym dla siebie terminie i to ma sens.

:provw:Nasza grupa Łódzka jest jedną z najsilniejszych grup na forum więc nie dajmy jej umrzeć śmiercią naturalną.:provw:

Dlatego proponuję sondę, przecież to, że teraz wszyscy przyjeżdżają nie oznacza, że to pasuje wszystkim.

Sonda tylko dla forumowiczów grupy łódzkiej:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności