Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio w piwnicy i oceniałem grilla naszego spotowego. Będzie trochę wstyd wyciągnąć tego rzęcha na nowy sezon. On nadaje się tylko do wyrzucenia. Czy ktoś z was ma może takiego grilla na zbyciu, którego mógłby przywieść na rozpoczęcie sezonu letniego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem ostatnio w piwnicy i oceniałem grilla naszego spotowego. Będzie trochę wstyd wyciągnąć tego rzęcha na nowy sezon. On nadaje się tylko do wyrzucenia. Czy ktoś z was ma może takiego grilla na zbyciu, którego mógłby przywieść na rozpoczęcie sezonu letniego???

 

czyli mogę się starać o amortyzację grilla :haha

 

jak masz czas podjechać i kupić wyłożę tylko podjedź po kasę.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze sie zrzucimy na tego grlila co by kupic takiego wiekszego i bardziej wytrzymalego?? bo to roznie z nimi bywa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie skromne pytanko: Co z jajeczkiem w tym roku?

Działamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie skromne pytanko: Co z jajeczkiem w tym roku?

Działamy?

Coś mi sie wydaje że na jajeczko już chyba za późno :dupablada

Bardziej spot kawalerski :D

Edytowane przez Kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się termin comiesięcznego spotu. Wypada on w dniu 29.04 co wypada akurat w weekend majowy i pewnie część z was wyjedzie na długi weekend majowy, bo ma już takie plany od dłuższego czasu. Idąc waszymi sugestiami z poprzednich miesięcy, by spot zrobić w innym terminie (z różnych przyczyn), najpierw zapytam was o zdanie, by uniknąć kolejnej "może" zbędnej dyskusji.

 

Czy chcecie by spot odbył się 22.04??? Zmiana tego terminu pozwoli pewnie niektórym być i na spocie i wyjechać na długo oczekiwaną majówkę. Byłby to już spot otwarcia sezonu, spocik plenerowy i na rozpoczęcie sezonu proponuje kwadrat.

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy chcecie by spot odbył się 22.04???
Nie wiem czy ja dobrze myślę, ale generalnie to jest Wielka Sobota koszyczki i te sprawy... Raczej w Święta nie bardzo spot... Ale to takie moje spostrzeżenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypada on w dniu 29.04 co wypada akurat w weekend majowy

 

No i OK :) Wyjechać możemy gdzies w plener :) Ja tam nie jestem za zmianą daty tym bardziej że

 

jest Wielka Sobota koszyczki i te sprawy... Raczej w Święta nie bardzo spot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ja dobrze myślę, ale generalnie to jest Wielka Sobota koszyczki i te sprawy... Raczej w Święta nie bardzo spot...

No tak tylko że koszyk w sobotę koleżanko a nie w piątek. Wiec ja też bym się przychylił do propozycji kolegi Zyndrama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że koszyk w sobotę koleżanko a nie w piątek.
Jest Wielki Piątek tak mnie uczono, to jest już duże Święto... Ale jak kto woli, jeśli padnie data na 22.04 my z Piterem nie przyjedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się koleżanko ze jest Wielki Piątek i już są w sumie święta. Ale to też zależy czy będzie spot czy nie od wszystkich. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym zeby spocik obyl sie 29 bo nawet jesli ktos bedzie chcial wyjechac na weekend majowy a za razem bedzie chcial bycna spociku to wyjedzie sobie w sobote. takie moje jest zdanie. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Darkiem obstajemy przy planowym terminie czyli 29 ci co będą chcieli się spotkać to się spotkają i na majówkę zdążą pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ci co będą chcieli się spotkać to się spotkają i na majówkę zdążą pojechać.

 

No dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My z Darkiem obstajemy przy planowym terminie czyli 29 ci co będą chcieli się spotkać to się spotkają i na majówkę zdążą pojechać.

 

nie tylko Wy ja też - może uda się podjechać - mój wyjazd na majówkę w sobotę po zamknięci sklepu.

 

pozdrawiam !!!

Edytowane przez jumbol69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, jeżeli dotrę (robię wszystko aby tak było) to na 29. na 22 nawet nie ma opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 29 odpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym wielkim piątkiem, dopiero skojarzyłem wieczorem, że to ten weekend wypada.

 

Tak więc święta ważniejsze od spotu, a majówka to majówka, każdy zdąży od soboty nacieszyć się 5 dniowym długim weekendem.

 

Czyli zostajemy przy 29.04?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli zostajemy przy 29.04?????

 

Jak dla mnie to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności