-
Liczba zawartości
188 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Alex
- Urodziny 07/02/1975
Informacje osobiste
-
Imię
Jacek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
EPD
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
1994
-
Alex obserwuje zawartość → BABSKI ZAKĄTEK, tylko dla dorosłych., Wasze wspomnienia z PRL-u, Głuche CB radio i oraz 4 innych
-
"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.
Alex odpowiedział jumbol69 → na temat → Łódzkie Dyskusje
Eeeee, tego... Jak mnie żona puści... -
"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.
Alex odpowiedział jumbol69 → na temat → Łódzkie Dyskusje
Korzystając z okazji pobytu na forum - pozdrawiam szanowne grono Grupy Łódzkiej! -
Witam! Ja chętnie wybrałbym się na spot (może wreszcie nic mi nie wypadnie i dojadę), tylko jak widzę brak chętnych i nic nie jest ustalone...
-
Kurcze, nie mogę przyjechać na spot w ten piątek. Wszystko mi się pomieszało - mam imprezę w piątek, której nie mogę opuścić... Mam nadzieję, że wspomnicie mnie na spocie i wypijecie za moje zdrówko.
-
Witam. Ja też chętnie pojawię się (dawno nie byłem) ale tradycyjnie w piątek.
-
Mnie proszę wstępnie zapisać na spot - tak na 50%. Nie wiem czy dotrę z uwagi na loty ale jeśli nie - będę z Wami myślami...
-
Witam. Cholera, a ja nie będę mógł przyjechać... :sciana Mam wyjazd zagramaniczny... Ale już teraz życzę Wam wszystkiego najlepszego!
-
"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.
Alex odpowiedział jumbol69 → na temat → Łódzkie Dyskusje
Anita mu pomoże... Chyba, że to beznadziejna sprawa i nawet tak urocza kobieta nie da rady... :gwizdze -
Dzięki wszystkim za super spota i za "podciągnięcie" do Konstantynowa. Kupiłeś jakąś Chińską tandetę, a teraz pretensje, że Ci nośna nie STAJE...
-
Drogie łopiekuny, poproszę o wpisanie mnie na listę spotu.
-
Nikomu nie musisz się tłumaczyć. Na spoty forumowicze niejednokrotnie przyjeżdżali z dziećmi - często miały one charakter rodzinny, szczególnie te w plenerze. :fajny Pierzu, co to za imię "Domena"...?
-
Łopiekuny, gdyby w odpowiednim wątku (Spotkania Grupy Łódzkiej) powstała lista lutowego spotu, zapewne pytań o ilość użytkowników, godzinę i miejsce spotu - byłoby mniej...
-
Czytałem wcześniej, że ma być w tym samym miejscu, co styczniowy. Ale ostatnie decyzje co do miejsca często zapadają w przeddzień... Tak więc możesz się uzbroić w cierpliwość.
-
Beni0, spoty są zawsze w ostatni piątek miesiąca i zaczynają się o 18:00. Staramy się zawsze spotykać o tej porze. Wiadomo, że nie każdy dotrze na tą godzinę z uwagi na pracę, obowiązki itd., czasami spot nie wypala z uwagi na inne okoliczności (mała frekwencja, inne ważne wydarzenia, dni świąteczne) ale o wszelkich zmianach informujemy sie tu, w tym wątku. Łopiekuny, dobrze prawię? :fajny
-
Hej GRUPA! Jak zwykle się uśmiałem czytając dyskusję... Opiekun, proszę mnie zapisać na listę chętnych do wzięcia udziału w comiesięcznym spocie.
