Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

no to Robert jutro startuje z 3 linii obok Massy

a tak swoją drogą to czytaliście ten artykuł?

brak słów, a myślałem, że Ron Dennis jest poważnym gościem ale widzę, że razem z ©hamiltonem są siebie warci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że Robert jutro wreście znowu na podium będzie byle pogoda była, a Hamilton to naprawde przesadza i mam nadzieje że nie będzie w tym sezonie mistrzem, niech Masa wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że Robert jutro wreście znowu na podium będzie byle pogoda była, a Hamilton to naprawde przesadza i mam nadzieje że nie będzie w tym sezonie mistrzem, niech Masa wygra

 

może niech chłopaki z teamów zrobią zrzutę dla Nahajimy by wjechał bambo w dupsko :D

mam nadzieję, że Massa odrobi straty a ham znów da ciała w ostatnich wyścigach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert. Czarnuch na koniec wyścigu chciał narobić kuku, ale kierowca Renault b. ładnie go puścił (jedź idioto). I dobrze że Hamilton nie złapał punktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wyścig :) a kilkanaście ostatnich kółek to nie zły stresik :)Pierwsze miejsce ciężko będzie zdobyć ale wicemistrzostwo jest bardzo realne :D

POLISCH POWER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert, Alonso pokazał klasę no a czarnuchowi znów puszczają nerwy. Tak trzymać a być może znów nie zdobędzie tytułu mistrza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo ładny wyścig Kubicy, drugie miejsce. Brawo Robert!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skacowany ale wyścig obejrzał. Kurde tak patrze na Robcia i myślę - on jeździ prawie tak doskonale jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle :

-----:winner_first_h4h:-----

:winner_second_h4h:----------

----------:winner_third_h4h:

 

Rewelacyjne podium :509:

Szkoda tylko że Massa tak daleko, mógł nadrobić kilka oczek do cHama ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On dobrze nie wystartuje i tak się rozwali ,ostatnio pokazuje to że faktycznie już za stary jest aby być w F1.Ale jak by tak czornego mazną spoilerem to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nei bedzie mial szansy a to tylko taka gra zeby pokazac ze nie lubia bambusa w F1 i do tego za duzo wygrywa mlody stazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje że nie tam miały wyglądać kwalifikacje :mad: :mad: :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje że nie tak miały wyglądać kwalifikacje

No niestety. Smoluch z 1 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Tylko na c**j..gadało BMW że bede pomagac Robertowi bo walczy o mistrza skoro Hajfi w Q3 a Robcio wiadomo jak ...:[

 

//pilnuj się łysy.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała nadzieja w deszczu, a jak nie to pewno Robert pojedzie na 1 pit stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczu nie bedzie (sprawdzałem na neciew kilku serwisach info.) :( i miejmy nadzieje ze wystartuje dobrze i bedzie "cisnął" na jeden PIT STOP Ja cały czas wierze ze zdobedzie MISTRZA !!!!!!!!!

....................................ROBERT KUBICA MISTRZEM ŚWIATA..................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David może się wlec na końcu. I wlec się będzie tylko po to, żeby bambo go zdublował. Skoro już mu wisi, to wiadomo. A Robert pojedzie na jeden pit i wygra - zobaczycie. Na Bambo za wielu czycha. Massa nie wytrzyma nerwowo i dostanie ze dwie kary przejazdu przez pit. Ewentualnie Kimmi zrobi najlepszą robotę i odwdzięczy sie Bambo za Kanadę i Japonię. No i za ten pyskaty jęzor, że Kimmi nie ma jaj. Nie ma mowy, by bambo wygrał. Za wiele stresów i za wiele osób mu źle życzy. A jemu psychika siada momentalnie. On musi pokazać jaki jest świetny i robi głupoty. A kierowcy wiedzą, co robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wygra kubica 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wystartowali Robert z 11 na starcie na 8. Bardzo dobrze. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności