Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluje ;)

super przeżycie z tym, że ma to swoje wady i zalety bo nie wie się co się dzieje na całym torze tylko co ok 1,5 min przez kilka sekund widzisz ten sam bolid o ile w innym fragmencie toru nie wyleciał z wyścigu

mimo wszystko musi być fajnie na takim wyścigu tym bardziej jeśli Robert jest na podium

 

faktycznie jak wystartowali to po przejeździe cisza jak w kościele :) ale po paru kółkach stawka sie rozjechała i co chwila ktoś śmigał a po za tym to na Monzie wszedzie sa ekrany tak więc widzi sie wszystko nie tak jak na Węgrzech, wrzuce filmik z podium Roberta, nagrałem go ze 30-40 metrów bo nie dało się wejść z mojej trybuny na tor :mad: ale i tak warto pojechać i usłyszeć ryk 20 bolidów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A miało być tak pięknie ..."

I było - do czasu neutralizacji... Później tylko pod górkę.

Gratulacje dla Alonso - w końcu - należało mu się :winner_first_h4h:

Rosberg też zasłużył na swoje :winner_second_h4h:

:winner_third_h4h: nie będę komentował, bo już wielokrotnie wyrażałem swoje zdanie na temat bambo :P

Iceman - pechowiec sezonu :(( jedyne dobre to ze Robert utrzymał 3 miejsce w generalce.

Sytuacja w z Massą w boxie - raczej symboliczna kara :confused: Może stewardzi wymyślą jakąś konkretniejszą karę dla teamu który w zasadzie ponosi odpowiedzialność za zajście.

Ogólnie wyścig bardzo chaotyczny a tor w Singapurze mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Ogólnie wyścig bardzo chaotyczny a tor w Singapurze mi się nie podoba.

 

Nie podoba, to jest najwlaściwsze okreslenie. Beznadziejnie i nudno. A wyścig w nocy??? -tylko po co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"A miało być tak pięknie ..."

 

niestety nie udało się, gdyby SC zjechał wcześniej nie było by problemu i było by podium

dobrze, że wyścig wygrał Alonso, należało mu się bo pracował ciężko przez cały weekend nad dobrym wyścigiem, Rosberg też pojechał rewelacyjnie, szkoda tylko, że bambo ukończył wyścig

 

Sytuacja w z Massą w boxie - raczej symboliczna kara Może stewardzi wymyślą jakąś konkretniejszą karę dla teamu który w zasadzie ponosi odpowiedzialność za zajście.

 

nie tylko Ferrari miało problem z wężem do tankowania, jeszcze jeden team miał podobny problem więc francuska firma od tych węży beknie za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wyścig w nocy??? -tylko po co???

Ano po to, żebyśmy my mogli go oglądać w dzień ;)

nie tylko Ferrari miało problem z wężem do tankowania, jeszcze jeden team miał podobny problem więc francuska firma od tych węży beknie za to

Mi raczej chodzi o to, że Massa wyjeżdżając z pitstopu zajechał drogę innemu kierowcy oraz o to ze auto było obsługiwane poza boxem.

Co do węży tankujących to problemy nie zaczęły się dzisiaj - trwają już od kilku wyścigów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Massa wyjeżdżając z pitstopu zajechał drogę innemu kierowcy oraz o to ze auto było obsługiwane poza boxem.

 

a to inna bajka ale jak to powiedział Borowczyk Ferrari jest traktowane łagodnie przez stewardów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kara dla Ferrari taka jaka powinna byc bo to nie wina Massy że ruszył tylko urzadzenia co go pusciło a kara dla Rosberga i Kubicy hmm... bardzo głupi przepis bo przez błąd tak jak dziś Piqueta szanse na podium stracił nasz Robuś :/ albo piwinni ukarać Piqueta albo nie dac kary nikomu bo to nie wina Kubicy że ta mameja sie rozwaliła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/ albo piwinni ukarać Piqueta :/

 

A ja zapytam ZA CO???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kara dla Ferrari taka jaka powinna byc bo to nie wina Massy że ruszył tylko urzadzenia co go pusciło a kara dla Rosberga i Kubicy hmm... bardzo głupi przepis bo przez błąd tak jak dziś Piqueta szanse na podium stracił nasz Robuś :/ albo piwinni ukarać Piqueta albo nie dac kary nikomu bo to nie wina Kubicy że ta mameja sie rozwaliła :/

 

w sumie to można powiedzieć, że to spisek bo Piquet rozwalił swój bolid a przez to skorzystał na tym Alonso :D

fakt przepis do dupy bo jak by SC jeździł przez np 15 kółek to wszyscy co jechali na 2 stopy mieli by karę 10 sekund postoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepis do dupy bo jak by SC jeździł przez np 15 kółek to wszyscy co jechali na 2 stopy mieli by karę 10 sekund postoju

Nieprawda. jak już samochody ustawią się we właściwej kolejności za SC to pitlane jest otwierane i można zjeżdżać do boxów bez żadnych kar. Ale co do tego ze przepis do dupy to się zgadzam.

kara dla Ferrari taka jaka powinna byc bo to nie wina Massy że ruszył tylko urzadzenia co go pusciło

I właśnie dlatego zastanawiałem się głośno, czy poza sprawiedliwą karą dla Massy team Ferrari zostanie też jakoś ukarany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zapytam ZA CO???

a za co Kubica i Rosberg dostali kare ???

 

przeczytaj dokałdnie mój post to zrozumiesz o co mi chodziło

 

P.S> i nie krzycz kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kara dla Ferrari taka jaka powinna byc bo to nie wina Massy że ruszył tylko urzadzenia co go pusciło a kara dla Rosberga i Kubicy hmm... bardzo głupi przepis bo przez błąd tak jak dziś Piqueta szanse na podium stracił nasz Robuś :/ albo piwinni ukarać Piqueta albo nie dac kary nikomu bo to nie wina Kubicy że ta mameja sie rozwaliła :/

 

No czytam i czytam i w dalszym ciągu nie wiem za co mają ukarać Piqueta. Za to, że ukarali Rosberga i Kubicę??? Przecież to śmieszne. A co do Kubicy i Rosberga to ukarali ich dlatego, że zatankowali swoje bolidy wtedy, kiedy pitlane był jeszcze zamknięty (oficjalnie).

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No czytam i czytam i w dalszym ciągu nie wiem za co mają ukarać Piqueta. Za to, że ukarali Rosberga i Kubicę??? Przecież to śmieszne. A co do Kubicy i Rosberga to ukarali ich dlatego, że zatankowali swoje bolidy wtedy, kiedy pitlane był jeszcze zamknięty (oficjalnie).

Pzdr.

 

Cały mój post sprowadza się do tego, że jeżeli Piquet nie dostał kary bo nie ma za co mu jej dać to jest logiczne to i Kubica i Rosberg nie powinni jej dostać dlatego, że jak by nie zjechali to by staneli na torze !

Teraz rozumiesz kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały mój post sprowadza się do tego, że jeżeli Piquet nie dostał kary bo nie ma za co mu jej dać to jest logiczne to i Kubica i Rosberg nie powinni jej dostać dlatego, że jak by nie zjechali to by staneli na torze !

Teraz rozumiesz kolego ?

 

Przypadek losowy. W sumie to można by powiedzieć, że mogli zatankować 20 litrów wiecej to by im starczyło do czasu kiedy otworzono by pitlane. A że by staneli na torze bez wachy, no trudno - taki jest sport i ryzyko.

Co nie zmienia faktu, że ten przepis jest idiotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co nie zmienia faktu, że ten przepis jest idiotyczny.

 

 

no i o to mi własnie chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało byc pieknie i było pieknie bo mi sie wzscig podobal "cos sie działo" !!!

Tor taki sobie. Było pewne ze SC bedzie miało swoje 5 min Powiem szczerze ze ja myslalem ze juz na pierwszym zakrecie bedzie "BUM" Dobrze ze Robek nie stracił 3 miejsca w generalce noi Nasz Bambo szkoda ze miał pudło

Ale jak go mozna lubiec jak on tak mowi : http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało byc pieknie i było pieknie bo mi sie wzscig podobal "cos sie działo" !!!

Tor taki sobie. Było pewne ze SC bedzie miało swoje 5 min Powiem szczerze ze ja myslalem ze juz na pierwszym zakrecie bedzie "BUM" Dobrze ze Robek nie stracił 3 miejsca w generalce noi Nasz Bambo szkoda ze miał pudło

Ale jak go mozna lubiec jak on tak mowi : http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html

 

wcale mnie nie dziwi wypowiedź tego bawełniarza

 

P.S. polski00012 na Youtubie masz filmik z Monza, byłes na wyścigu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nadzieje i oczekiwania się spełniły :)Skład BMW na sezon 2009 potwierdzony

http://www.formula1.pl/F1_news-4797-BMW_potwierdza_sklad_na_sezon_2009.html

Tzn. cieszę się że Robercik został w BMW, natomiast kolegę w drugim bolidzie mógłby mieć innego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam opinie Remka Wolałbym kogos innego na miejscu Hitwelda Ale fajnie ze Robek bedzie w BMW i na dodatek bedzie ....LIDEREM http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica-liderem-BMW-Sauber-w-sezonie-2009,wid,10445015,wiadomosc.html?ticaid=16c16&_ticrsn=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyszły sezon będzie bardzo ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności