Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak tam Wasze odczucia przed wyścigiem GP Australii w jutrzejszej inauguracji sezonu 2008 F1? :)

w ramach ciekawostek mogę powiedzieć bo być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że Kubica startuje z 1 linii obok Hamiltona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert! Oby to był wynik jutrzejszego wyścigu.:super::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet poświęciłem sen aby obejrzeć na żywo :D gorzej będzie z obejrzeniem wyścigu na żywo gdyż będę upijał naszego moda :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety nie oglądałem kwalifikacji ale szczerze mówiąc nie liczyłem na 2 miejsce Roberta z czego się bardzo cieszę :)

natomiast wyścig będę oglądał obowiązkowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera od rana siedziałem ale nie wiedziałem ze będzie startował. Myslałem ze w niedzielę :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cholera od rana siedziałem ale nie wiedziałem ze będzie startował. Myslałem ze w niedzielę :wstyd:

 

Jacku w piątki (a raz w jednym z wyścigów w całym sezonie w czwartek) są dwa treningi, w soboty jest wolny przejazd (czy też jak inni mówią sobotni trening) a po nim są kwalifikacje (walka o pole position) a dopiero w niedziele są wyścigi

jako że wyścig jest w australii dla tego godzina dla nas wczesna, tak samo jak są wyścigi w azji

europejskie są zawsze koło południa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po wyścigu, ciekawe tylko czy Nakajima zostanie ukarany za wjechanie w tył Robertowi

uważam wyścig za bardzo ciekawy, z 22 bolidów tylko 8 dojechało do mety aczkolwiek jestem w szoku, że wyścigu nie ukończyły oba bolidy ferrari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra: jak podobał się Wam wyścig GP Malezji? Kubica pokazał klase :) Brawo Robert :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest dobry tylko go Niemcy nie mogli docenić. Miał być mięsem armatnim a stał się w niedługim czasie gwiazdą BMW Zauber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert po prostu jest dobry i nie było dzisiaj żadnych dziwnych posunięć ze strony zespołu BMW tylko wszystko szybko i sprawnie i tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze stwierdzenie Roberta było: "szkoda, że nie padał deszcz"

tekst mnie poprostu rozwalił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig super. Wstałem z bólem na kacu o 7.50, szybka kawka, bardzo podobała mi sie jazda Roberta, wogóle bardzi ciekawy był cały wyścig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Kimmi 2.Kubi 3.Kovi - lepszego podium być nie mogło ! :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert po prostu jest dobry i nie było dzisiaj żadnych dziwnych posunięć ze strony zespołu BMW tylko wszystko szybko i sprawnie i tak trzymać

Według założeń (wypowiedż dr.Theisena dla RTL Nick miał mniej paliwa i to ON miał być przed Robertem w kwalifikacjach,tylko przeszkodzili kierowcy McLarena:D),więc wysoką pozycję Roberta uważam za "wpadkę"ekipy BMW,a nie zmianę traktowania Roberta:mad: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

Nawet finowie stojący na podium o dziwo byli uśmiechnięci, rzadkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręca się Robert...Oby w końcu przestali go traktować jako drugiego kierowce zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Myślę jednak, że rola R. Kubicy i tak będzie przypominała rolę Eddiego Irvine'a, Rubensa Barichello i Fellipe Massy w Ferrari w latach 1999-2006 kiedy Ci panowie jeździli u boku Schumiego. Jakkolwiek chylę czoła przez MSC bo był i jest najlepszy w historii F1.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wywiad z Robertem jak ktoś zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim nr 2 był Ronnie Peterson ,pokazywal klase jadac na drugim miejscu jak nagle zbliżał się do kolegi z teamu ,ale nie wyprzedzał choć mógł to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawoooooooooooooo Robertttttttttttttttttttttttt :509::531::529::527::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności