Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Marzył marzył jak każdy kierowca. Czerwoni skład do 2010 potwierdzili, więc Robcio niech tam dobrze gada z zespołem żeby w równym stopniu mu pomagali co Hajtfeldowi :] i będzie gitara. Ładny drugi trening Robcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marzył marzył jak każdy kierowca. Czerwoni skład do 2010 potwierdzili, więc Robcio niech tam dobrze gada z zespołem żeby w równym stopniu mu pomagali co Hajtfeldowi :] i będzie gitara. Ładny drugi trening Robcia :D

Dokładnie każdy marzy aby jeździć dobrym autem w dobrym towarzystwie. Ja myślę ze tu jak wszędzie chodzi o politykę. Dac wygrac jakiemus polaczkowi? Jeszcze tak młodemu? I to w barwach BMW? A jeszcze koleś marzy o zmianie barw? Musimy gówniarzowi utrzeć nosa. No i się zaczęło w Belgii.

Wybaczcie ale wszędzie widzę teorię spisku.

Ale tak pozytywnie znając polaków i Robert od nas nie odstaje - Pokażę im co polak potrafi, tylko mi muszą pomóc-

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja po 2 sesji kwalifikacyjnej, ani Robert (11) ani Kimi (14) ani żwirek (15) nie zakwalifikowali się do Q3

kwalifikacje przebiegają pod dyktando deszczowej pogody i ci, którzy zrobili dobre czasy przy słabszych opadach pojadą w Q3 a niestety faworyci zmagający się z nasilającym deszczem nie poprawili swoich czasów i zostali poza pierwszą 10-ką

 

no i jaj ciąg dalszy, jutro z pole position startuje najmłodszy kierowca F1 stajni Toro Rosso Sebastian Vettel, obok niego z pierwszej linii startuje Heikki Kovalainen a jako 3-ci Mark Webber a jako 4-ty również z Toro Rosso Sebastian Bourdais

Massa 6-ty, Allonso 8-my a Heidfeld 10-ty

Edytowane przez Mr. X
aktualizacja danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak jeszcze pogoda się poprawi to będzie ciekawy wyścig. A może nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak jeszcze pogoda się poprawi to będzie ciekawy wyścig. A może nie?

 

podobno jutro na Monzie ma nie padać więc... :)

bądźmy dobrej myśli, może Robercika zatankują pod korek i na 1 pit stop pojedzie a wtedy szansa na podium jak najbardziej realna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie fajny wyscig :) Dobrze by było jakby nie padało jutro !!

Obstawiam Kubica 5 .... za wysko ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za wysoko. Jutro zdarzyć się może wszystko. A ja tam chcę, żeby popadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert to zdolniacha tylko niemce go traktują troszkę po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro będzie sucho, to pierwsza czwórka będzie się składać z RAI, MAS, HAM i KUB - kolejność dowolna. Trójka która nie weszła do Q3 ewidentnie jest ustawiona na sucho - ale w przypadku deszczu też nie będzie źle, bo mechanicy mogą cały czas popracować nad ustawieniami bolidów, w odróżnieniu do pierwszej dziesiątki. Oni niejako mają juz "pozamiatane" i jeśli jutro na Monzy jednak nie będzie lało, to na dobry wynik ( z tych co weszli do Q3 ) szanse ma tylko Massa.

 

Najśmieśnieszy moment kwalifikacji ? : team radio COU - "Mamy dla Ciebie dwie wiadomości : jedną dobrą i jedną złą. Dobra jest taka, że jesteś szybszy od Raikkonena i Hamiltona. Zła to taka, że masz 13sty czas." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Zła to taka, że masz 13sty czas." :D

Dobry tekst :) Ja jak juz mowiłem stawiam ze bedzie 5

Ps. do Remka : Dzonił do Ciebie Kubek bo odemnie nie odbiera kom :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił, ale trochę remontuję, i nie miałem czasu z nim gadać... Powiedział tylko żebyśmy się nie niepokoili, że dzisiaj będzie duuużo lepiej (może pudło :) )

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno jutro na Monzie ma nie padać więc... :)

bądźmy dobrej myśli, może Robercika zatankują pod korek i na 1 pit stop pojedzie a wtedy szansa na podium jak najbardziej realna ;)

 

czyli tak jak przewidziałem był deszcz, jeden pit stop i podium :)

Brawo Robert, rewelacyjny wyścig Vettela

bardzo dobrze, że Ham pojechał na 2 pitstopy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedział tylko żebyśmy się nie niepokoili, że dzisiaj będzie duuużo lepiej (może pudło :) )

:ok:

:D

Robert :winner_third_h4h: Dobrze gadał :D Ale wg. mnie nie był to jak na niego rewelacyjny występ - tym razem strategia zespołu bardzo dobrze dobrana :ok:

:winner_first_h4h: Vettel :padam: Rewelacyjny weekend - szacun dla chłopaka :)

Gdyby nie drugie miejsce to podium bardzo ładne :)

Mimo ze nie lubię Bambo, to muszę przyznać że w pierwszej części wyścigu jechał rewelacyjnie, dobrze ze w drugiej mu już tak nie poszło :D

Szkoda Iceman'a, ale dzięki temu Robercik się umocnił na 3 pozycji :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert. Piękny wyścig i dużo niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawialem ze bedzie 5 a tu niespodzianka i PUDŁO

Wielkie :padam:

Czarnucha tez nie lubie ale wielki szacun za "pokaz" jazdy po mokrej nawierzchni

Teraz nie moge sie doczekac na kolejny wyscig (nocny) w Singapurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny faktycznie szedł w stylu Shumiego, szkoda tylko, że mało sportowo. Z wyścigu na wyścig widać jak rośnie jego arogancja.

Sebastianek - super. Zasłużone zwycięstwo, niesamowicie przygotowany bolid. Jechał jak zaczerowany.

Robert - świetnie, nareszcie nie było na co narzekać (mowa o bmw).

Jednym słowem - brawa za :winner_first_h4h::winner_third_h4h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jutro Robercik startuje z II linii obok Kimiego, przed nim z I linii para Massa - Bambo

zapowiada się ciekawy wyścig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Pudło

A wy jak myslicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche spóźnione ale musze się pochwalić :)

http://pl.youtube.com/user/ziewal

jak ktoś jest fanem to musi raz w życiu pojechać na jakieś GP a jutro obstawiam minimum 3 miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche spóźnione ale musze się pochwalić :)

http://pl.youtube.com/user/ziewal

jak ktoś jest fanem to musi raz w życiu pojechać na jakieś GP a jutro obstawiam minimum 3 miejsce :)

 

gratuluje ;)

super przeżycie z tym, że ma to swoje wady i zalety bo nie wie się co się dzieje na całym torze tylko co ok 1,5 min przez kilka sekund widzisz ten sam bolid o ile w innym fragmencie toru nie wyleciał z wyścigu

mimo wszystko musi być fajnie na takim wyścigu tym bardziej jeśli Robert jest na podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności