Skocz do zawartości
pobs

[B5] Wygładzony zderzak - gdzie umieścić tablicę

Rekomendowane odpowiedzi

Arek czyli gitara. Jeśli autko masz super działające bez żadnych ale to ja bym jeździł i się nia bał o dowód, w końcu ile to iść i odebrać dowodzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak BTW, PS jak Ty masz zainstalowaną tablicę że piszesz że jeździsz bez tablicy a jak jest kontrola to przykręcasz? Czyli co zostają dziury po srubach po zdjęciu tablicy. Czy jak?

żadnych dziur nie widać, ma mocowanie na dwa małe kątowniki, na środku zderzaka, śruby są wkręcane od dołu przy kratce wlotu powietrza. minuta roboty i jest albo jej nie ma. Ale generalnie to bardziej się czepiają bi-ksenonu niż tej blachy (a raczej jej braku)

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnych dziur nie widać, ma mocowanie na dwa małe kątowniki, na środku zderzaka, śruby są wkręcane od dołu przy kratce wlotu powietrza. minuta roboty i jest albo jej nie ma. Ale generalnie to bardziej się czepiają bi-ksenonu niż tej blachy (a raczej jej braku)

 

A masz Kolego jakąś fotkę tego wynalazku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za wynalazek 2 katowniczki i tyle :) mam tak teraz mialem w mk2 7 lat temu i w vento 4 lata temu :)

 

dajesz male katowniczki ktore przykrecasz we wlocie srodkowym o gory tam nad kratka druga plaszyczna katownika przyczepiona do tablicy rej

mozna motylkami to od spodu przykrecac to demonaz tablicy trwa kilakanascie sek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz Kolego jakąś fotkę tego wynalazku ?

tak jak Mapet napisał, to żaden wynalazek. fotki tego nie mam.

mozna motylkami...

o widzisz! nie wpadłem na to :) trzeba będzie tak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej tego "nie widze" - mam słabą wyobraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej tego "nie widze" - mam słabą wyobraźnie.

 

Pocieszyłeś mnie Kolego, bo ja też aż takiej abstrakcyjnej wyobraźni przestrzennej to nie mam :-), a już myślałem, że źle ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie tylko że "miejsce przewidziane do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych" to nie to samo co "sposób umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych". W tym przypadku "miejsce" to wnęka w tylnej klapie z podświetleniem, wiadomo że z przodu jej nie ma.

 

Cytat:

1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych

...

6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu.

 

czyli reasumujac tablica ma byc umieszczona po srodku lub po lewej stronie ale nie jest powiedziane na zewnatrz lub wewnatrz? chcem sie upewnic bo i u mnie bedzie full US :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przodu ma być widoczna tablica może być za szybą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcyran1

chłopaki a ja szukam listwy na zderzak przedni zeby ta nieszczesna tablice umiescic gdzie indzien i nie moge znaleźć no przeciesz to lipne bedzie jak zostanie oryginalna ramka na tablice pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki a ja szukam listwy na zderzak przedni zeby ta nieszczesna tablice umiescic gdzie indzien i nie moge znaleźć no przeciesz to lipne bedzie jak zostanie oryginalna ramka na tablice pomocy

kup tylną listwę od sedana i pospawaj

poszukaj u Patryka w temacie

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=68083

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry bajer,ma to koles w pasku b6 zajebiaszczo wyglada i ładnie wpasowane

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patent świetny tylko jakiś rysunek z wymiarami by się przydał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest do kupienia jako gotowy zestaw,manual i na pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup tylną listwę od sedana i pospawaj

poszukaj u Patryka w temacie

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=68083

słabo to wygląda, pojedź do aso i kup ori, nie wiem czego tak kombinujecie z tymi listwami, w porównaniu do innych chorych cen np 30zł za głupią nalepke na próg to listwa nie jest taka droga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest do kupienia jako gotowy zestaw,manual i na pilota

masz jakiegoś linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakiegoś linka ?

 

dołączam się do pytania :) nieźle jest to pomyślane :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

405.73 PLN + koszta przesyłki z usa ładna cena ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności