Skocz do zawartości
Gość arti55

Dwumasa, aż taka droga ?

Rekomendowane odpowiedzi

te valeo VAL835005 też w/g intercarsa jest z dwumasą, ale ja wiem że ma lite koło, bo mam je zamontowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzone :) taki komplet z LUKA to u mnie w firmie koszt ok 2100z ( cena detaliczna)ł i jest to sprzęglo razem z 2masą, moja cena to jakies 1250zl (z moim rabatem) :) , zapomnialem spisac numeru kompletu bo bym napisal tutaj. Jesli gosciu w Inter Carsie podal cene detaliczna 1200 to raczej napewno sie pomylil, no ale katalogi swoja droga bywaja niedokladne ;) . komplet pasuje do 1.9 AFN. pozdrawiam

 

to niezle, przy takiej cenie to jak sie sprzeglo wymienia to mozna sie pokusic o zmiane dwumasy, czekam do wiosny i moze sie skusze jak bedziesz mial do AHH;)

 

te valeo VAL835005 też w/g intercarsa jest z dwumasą, ale ja wiem że ma lite koło, bo mam je zamontowane :)

 

dokladnie, a jak Ci sie z tym jezdzi, nie ma zadnego dyskomfortu podczas jazdy???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojjtecki widzę że jesteś z Gdyni :) i ta cena za sprzęgło z dwumasą wydaje się być bardzo atrakcyjna.

Chciałem zapytać wobec tego ile u Ciebie by kosztowało kompletne sprzęgło do AVB z 2001 r. Ja za SACHS zapłaciłem 1040 zł. Bo jeżeli faktycznie masz mozliwość zakupów po atrakcyjnych cenach, to nie wiem jak Ty, ale ja chętnie bym z Tobą nawiązał bliższą znajomość :D.

Przed wakacjami chcę zrobić rozrząd i tutaj też moje pytanie za ile u Ciebie można by było kupić coś takiego do silnika AVB??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZALES111 a ile kosztowalo Cie to Valeo o ktorym piszesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arti55

Witam serdecznie. W sobotę odebrałem auto z naprawy. Uzbierałem trochę grosza i wymieniłem te cholerne sprzęgło i koło zamachowe. Zakupiłem ten zestaw u mego kolegi w Intercarsie z rabatem za 1500 PLN.

Obiawy tego miałem jak pisałem wcześniej w tym wątku. Kolega powiedział mi, że jak wymieni mi to sprzęgło z dwumasą to i biegi mi będą wchodziły i wszystkie drgania miną. Po odebraniu auta już na drugi dzień wielkie rozczaroanie. Biegi jak wchodziły kiepsko tak wchodzą, drgania na biegu jałowym jak były tak są. Jest to mój zaufany mechanik raczej więc nic z tego nie rozumiem. I te chuczenie czasem jest dla mnie zastanawiające. Powiedzcie mi co na biegu jałowym się kręci i może takie chuczenie wywoływać oraz przenosić drgania. Wkur.....m się strasznie bo kupe kasy zostawiłem a problem nie minął. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biegów to moge Ci jedno poradzić.Zobacz czy nie posiadasz luzów na drążku zmiany biegów.U mnie były wybity krzyżak na drążku zmiany biegów(gumowy,koło skrzyni biegów) i biegi(szczególnie 2-gi bieg) nie wchodziły.Po samodzielnej naprawie(usztywnieniu) sam nie wierzyłem ile to pomogło,aby teraz biegi wchodziły jednym paluszkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do biegów to moge Ci jedno poradzić.Zobacz czy nie posiadasz luzów na drążku zmiany biegów.U mnie były wybity krzyżak na drążku zmiany biegów(gumowy,koło skrzyni biegów) i biegi(szczególnie 2-gi bieg) nie wchodziły.Po samodzielnej naprawie(usztywnieniu) sam nie wierzyłem ile to pomogło,aby teraz biegi wchodziły jednym paluszkiem:)

 

U mnie były problemy z wbijaniem dwójki, czasem jedynki, chciałem się zabrać za regulację wybieraka - ale pomogła wymiana pierścienia zabezpieczającego (koszt w ASO jakieś niecałe 3 PLN) i biegi wchodzą jak ta lala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie były problemy z wbijaniem dwójki, czasem jedynki, chciałem się zabrać za regulację wybieraka - ale pomogła wymiana pierścienia zabezpieczającego (koszt w ASO jakieś niecałe 3 PLN) i biegi wchodzą jak ta lala. :)

 

co to za pierscien i gdzie sie znajduje?:637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewam kotleta!

Gdzie ten pierścionek siedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka cena za dwumase plus sprzeglo do paska takiego jak w opisie pomocy pilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jaka cena za dwumase plus sprzeglo do paska takiego jak w opisie pomocy pilne
Pytaj w dziale sprzedam ogłoszenia i usługi komercyjne. Kolega Elemenateur sprzedaje komplety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności