Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Im mniejsze ET tym felga wychodzi a im większe to się chowa w nadkole.

 

Dokładnie!! Ale przecież Żabol zawsze wie najlepiej... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde jak się głęboko osadzi? Im mniejsze ET tym felga wychodzi a im większe to się chowa w nadkole.

Z tym ET i szerokością to będzie wystawać a tym bardziej że pytasz o przód.:)

 

Nie napisałem żę się schową w nadkole... Napisałem że się osadzi, przy 8,5J na przodzie może nie wejść tak jak powinna:)

Wystawać też nie będzie , ewentualnie równo z nadkolem się ustawi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz swoją poprzednią wypowiedz i się zastanów... Dobra sam Cię nakieruję. Napisałeś głęboko się osadzi czyli co według Ciebie to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj jeszcze raz swoją poprzednią wypowiedz i się zastanów... Dobra sam Cię nakieruję. Napisałeś głęboko się osadzi czyli co według Ciebie to oznacza?

 

Może źle dobrałem słowa:) Chodzi że przy takiej szerokości felgi z przodu może być problem. Zwłaszcza jesli ktoś chce wrzucić oponke o wiekszym profilu:)

 

Mój bład wypowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5x112 7J 16" ET 50 z oponą 205/55/16 podejdą do B5FL ? Te co mam obecnie 15" mają ET37. Wg kalkulatora ET50 wejdzie do środka ok 25 mm. czy nie będą tarły o nic ? W ajkim zakresie ET mogę balansowac, bez żadnych podkładek ?

Czy felgi od B6 będa pasować ? Otwór centralny i ET ? lub Audi otwór centralny ET często 35 więc powinny nieznacznie tylko odchodzic od tych co mam

Edytowane przez pasektdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie mi jedną rzecz: czy koło 215/40/17 et 40 na feldze 7 cali będzie wyglądało tak samo jak kolo 225/45/17 et 35 na feldze 7.5 chodzi mi szczególnie czy będą tak samo wystawione/schowane względem rantu błotnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze będę bardziej schowane bo mają i większe et i mniejszą szerokość...

O średnicę kół nie pytałeś to nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze średnicą? Ile cm te 1 bedą bardziej schowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z et 5mm, a z szerokości 6mm, razem 11mm.

Średnica o 3 cm mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie , planuje kupic felgi 18 do paska fl , szerokosc ich bedzie 7,5 badz 8 cali , Opony bede chcial zalozyc na nie 225/40/18.

Pytania: Jakiego przedzialu ET szukac i czy da rade jeszcze wyzsze opony zalozyc aby nic nie obcieralo z przodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 8jx18 , et 43 bedzie git ? i do tego opony 225/40 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierti
a 8jx18 , et 43 bedzie git ? i do tego opony 225/40 ?

 

będzie ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam felgi 17cali 7.5J i opony 225/45 ,chcialem opony zmienic na 215/50 i czy mocno bedzie opona naciagnieta na felge czy moze na rowno??Wiem ze wizualnie gumy troche za wysokie ale na to nie patrze

Edytowane przez arek810316

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 215/50/17 są odpowiednie do B6, bo 225/45/17 są za małe.

Na 7.5 cala może być i 215 i 205...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki. Tylko te 205 to chyba za waskie i musial by byc 55 balon to juz chyba za wysoko?? no i guma taka by byla troche naciagnieta na 7.5 calowa felge?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzieki. Tylko te 205 to chyba za waskie i musial by byc 55 balon to juz chyba za wysoko?? no i guma taka by byla troche naciagnieta na 7.5 calowa felge?...

 

Jak nie chesz naciagu to zaluz sobie 215 na 205 bedzie ale minimalny jak bys zalozyl 215 na 9j to wtedy byl by naciag I to spory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności