Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

a co myślicie o oponach 235/45/R18 Pirelli PZero Nero zmieszczą się?

 

Do 7,5 cala chcesz 235 i w dodatku 45 profil?? ja bym polecał 215 lub 225 i do tego 40 max!!!

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! co sądzicie o tych felgach? 16"

 

http://www.allegro.pl/item945101088_felgi_alumniniowe_km_4x100_16.html

 

passat b4 1.9tdi, opony do tego 205/45 r16 pirelli pzero nero?

 

jak to się wpasuje do mojego paska?? czy felgi wejdą bez problemu? i co sądzicie na temat tej marki felg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy oponach 205/60/15 ET35 jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przy oponach 205/60/15 ET35 jest ok?

 

Wszystko jest ok!

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek85

Witam. Szukam,szukam ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na to co bym potrzebował. Więc od początku... miałem na lato 18/225/35 7,5 JJ ET 42. Mam też założone dystanse, które zmieniały rozstaw na 5x100 ze względu na wyjątkowość tych felg. Chciałbym teraz wrzucić 17 i znalazłem felgi ,które mi się względnie podobają, ale nie do końca wiem jak z tym ET, bo tam jest ET 40, a szerokość felgi 7. Będzie wszystko grało czy coś nie teges i jakie najlepiej opony na te nowe felgi...?! Jestem początkującym forumowiczem więc proszę o wyrozumiałość :)

Link do felg:

http://www.allegro.pl/item931192747_pdw_539_r17_5x100_et40_logo_audi_vw.html

Co myślicie o tych felgach? Będą pasowały do czarnego sedana lekko obniżonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ET40 i szerokości 7" wszystko będzie OK. Zauważ tylko że rozstaw śrub to 5x100 a otwór centrujący to 73.1mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też założone dystanse, które zmieniały rozstaw na 5x100 ze względu na wyjątkowość tych felg
A co do otworu, to jest coś takiego jak pierścień centrujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do B5 przed liftem podejdą felgi

 

5X112 6,5J X 15H2 ET50

 

Z oponami 195/65/15

Czy nie będzie niegdzie obcierać?

 

Przeczytałem cały temat ale jest tylko 1 odpowiedź ze być może na 99% podejdą.

Sprawdzał to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może zdjęcia oponki 225/40/18 na 8 i 9 calowej feldze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz felgę z oponą 225/40/18

zauważ, że dużo zależy od konstrukcji opony na jednej feldze jest opona, która jest rowno z felgą

 

7b82600ac02c7d40med.jpg

 

18ccd6dd9a987d75med.jpg

 

Na tej feldze opona lekko jest naciagnięta

 

adbdfcfcf883cfe7med.jpg

 

10333b9da8fe62e6med.jpg

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne , moze masz tył 9 cala felge??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne , moze masz tył 9 cala felge??

 

Nie nie wszystke cztery koła mają 8" szerokości, te felgi co pokazałem to są z przodu z oponami 225/40/18, z tyłu mam na tej samej szerokości felgi 245/40/18. Gdy zarzucisz opony 225/40/18 na 9" feldze to bedzie już naciąg.

Jak już mówiłem dużo zależy od samej konstrukcji opony!

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania w sumie...

- mam felgi 7,5" / 17" ET35 na to pasują idealnie oponki 225/45/R17

PYTANIA:

- czy mogę założyć opony 235/45? <mam do kupienia opony Goodyear'a 2008 rok za śmieszne pieniądze ;) >

- opony 235/45 chcę dać do tyłu - czy przy załadowanym aucie na maxa z 5 osobami na pokładzie nic nie przytrze z tyłu?

 

przeglądnąłem kilka tematów i wiem, że teoretycznie opony 235/45 R17 można założyć na felgę 7,5"/17" (7,5" to minimalny rozmiar felgi) ale jak to się ma w praktyce? Nie chcę wydać kasy na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam pytanie czy do passata 5 fl 2002 rok podejdą felgi 15 cali 6,5JX15H2 ET 50 bo kupiłem takie nieswiadomie i niewiem czy beda?? czy moze trzeba zastosowac dystanse?? jesli tak to jakie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy te felgi podejdą do B5 FL pytam dlatego że byłem dzisiaj u wulkanizatora i polecał mi 16'' mówił że moge miec problem z 15'' że niby będą obcierac o docisk i tarcze http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74646

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytania w sumie...

- mam felgi 7,5" / 17" ET35 na to pasują idealnie oponki 225/45/R17

PYTANIA:

- czy mogę założyć opony 235/45? <mam do kupienia opony Goodyear'a 2008 rok za śmieszne pieniądze >

- opony 235/45 chcę dać do tyłu - czy przy załadowanym aucie na maxa z 5 osobami na pokładzie nic nie przytrze z tyłu?

 

przeglądnąłem kilka tematów i wiem, że teoretycznie opony 235/45 R17 można założyć na felgę 7,5"/17" (7,5" to minimalny rozmiar felgi) ale jak to się ma w praktyce? Nie chcę wydać kasy na marne.

 

No więc tak, jeśli założysz 235 to lepiej żeby opona miała rim protection (ochrona felgi) wtedy lepiej się rozłoży na feldze niż zwykły kapeć, przy twoim et będzie wszystko ok i nie powinno nic obcierać ja u siebie mam et33 i 8" cali felgę z oponą 245 na tyle i jest spoko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc tak, jeśli założysz 235 to lepiej żeby opona miała rim protection (ochrona felgi) wtedy lepiej się rozłoży na feldze niż zwykły kapeć

 

chodzi o taki "rant" gumowy na oponie?

w tygodniu mam zamiar przymierzyć koło na samochodzie, zobaczę co i jak, pstryknę foto. Na oponach 225/45 było cacy, niby 235 to nie duża różnica, ale obawiam się (może nie słusznie), że jak załaduję auto po dach gratami i zacznie bujać po wspaniałych drogach czy nic się nie będzie działo. Jak na razie dzięki za odpowiedź ;)

 

http://www.4opony.pl/dane_opony/202/6960525,25236/goodyear_eagle_f1_asymmetric_235_45_r17_94_y.htmlx o takie oponki chodzi

Edytowane przez HaNsiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o taki "rant" gumowy na oponie?

w tygodniu mam zamiar przymierzyć koło na samochodzie, zobaczę co i jak, pstryknę foto. Na oponach 225/45 było cacy, niby 235 to nie duża różnica, ale obawiam się (może nie słusznie), że jak załaduję auto po dach gratami i zacznie bujać po wspaniałych drogach czy nic się nie będzie działo. Jak na razie dzięki za odpowiedź

 

http://www.4opony.pl/dane_opony/202/...r17_94_y.htmlx o takie oponki chodzi

 

Tak to jest taki rant, który chroni felgę przed kontaktem z krawężnikiem, a dodatkowo lepiej wygląda na feldze poprostu lepiej się rozchodzi. Nie powinno obcierać.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować orginalne felgi mają 7x17 et38 więc będą pasować perfekcyjnie.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności