Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

czyli mogę śmiało brać te felgi?:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, najwyżej moze okazać się że musisz dokupić do nich dystanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w B5 FL z gumą 235/40/18.

Jak dasz 225 to już jest trochę lepiej.

Jest też trochę niższe koło niż przy 235...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wejdą na przod oponki 225/45/17 do passata b3 ET 35 lub 37 7 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wejda kolego bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy felgi w rozmiarze 17'' 8J ET40 i do tego oponki 225/45/17 wejdą do mojego paska czy będe musiał zastosować dystanse. Z góry dzięki za pomoc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie czy felgi w rozmiarze 17'' 8J ET40 i do tego oponki 225/45/17 wejdą do mojego paska czy będe musiał zastosować dystanse. Z góry dzięki za pomoc :vw:

 

Wejdą,możesz śmiało zakładać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc :)

 

Jak chcesz to zerknij na te co ja mam u mnie.Coprawda 7.5 17" i ET 35 ale z oponą 235... ;) Twoje będą nieco bardziej schowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a opona 245???

zapomnij ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy felgi 7-7,5J opona 225/45/17 podejdzie z ET45 ? nie bedzie obcierać ? i czy jeśli ciał bym zastosować później dla lepszego wyglądu dystans 10mm to musi być on z pierścieniem centrującym ? i czy śruby muszę chyba też kupić o te 10mm dłuższe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17tki 8" szerokie ET 47 i na oponach 225/45 jest w porządku. Opona 225/50 z tyłu jest ok, z przodu trze o wahacz. Ty masz et 45 i węższe felgi więc powinny podejść. Co do dystansu, to najlepiej jak ma pierścień, ale 10mm z pierścieniem ciężko znaleźć. No i oczywiście musisz mieć dłuższe śruby o grubość dystansu-dobre dystanse mają w komplecie śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko czy felgi 7-7,5J opona 225/45/17 podejdzie z ET45 ? nie bedzie obcierać ? i czy jeśli ciał bym zastosować później dla lepszego wyglądu dystans 10mm to musi być on z pierścieniem centrującym ? i czy śruby muszę chyba też kupić o te 10mm dłuższe ?

 

Powiem tak teraz na passacie mam 17''x7,5'' z oponą 225/45 i nic nie obciera nigdzie, ale dla lepszego wyglądu polecam dać dystans na tył 10mm nie musi on mieć pierścienia centrującego chyba, że masz większy otwór centrujący felgach masz inny niż 57,1mm to wtedy ale tak to jest nie potrzebny. Śruby musisz dać dłuższe o 10mm od oryginalnych.

 

Tutaj masz fotkę jak to leży co prawda passiasty bez zderzaków ale masz ogólny pogląd

 

Z przodu felga jest jakieś 12mm schowana, a z tyłu 27mm.

 

obraz083e.th.jpg obraz082.th.jpg

 

Pozdro

Edytowane przez aro555222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17" 7J ET48 opony 225/45 i nie obciera ale dystanse po 15mm zakladam zeby lepiej wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie musi on mieć pierścienia centrującego
no tu bym sie nie zgodzil - pierscien na dystansach pasujacy do felgi to podctawa!

inaczej felga trzyma sie dystansu tylko na śrubach :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tu bym sie nie zgodzil - pierscien na dystansach pasujacy do felgi to podctawa!

inaczej felga trzyma sie dystansu tylko na śrubach

 

Ale 10mm jest ostatnim dystansem, który można założyć na piastę bez pierścienia, bo dystanse o grubości 5 i 10mm są zazwyczaj bez pierścienia gdyż przy tej grubości nie jest to zazwyczaj możliwe fizycznie. Ponieważ felga wciąż się trzyma na oryginalnej piaście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale 10mm jest ostatnim dystansem,
tyle ze wczesniej pisales o 15mm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a opona 245??? jak to będize wyglądać?? dokłądnie chodzi o te felgi : http://moto.allegro.pl/item1148934185_felgi_audi_a5_a6_a8_a4_vw_skoda_5x112.html

 

kolega dobrze napisał zapomnij ja na swoim pasku mam 245/45 i trze o nadkole jedyna sluszna rozmiarowa to 225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle ze wczesniej pisales o 15mm

 

Sorry pomyłka w liczbach ;), już poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności