Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym napisać może się komuś przyda, ze Passat B5 (przedlift) w sedanie, który jest obniżony 4cm wchodzi felga 7.5 cala szeroka, ET 45. Opony 225/45/17 i nic nie trze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam zamiar kupić felge 9x19 et40, pytanie dotyczy 2 kół z przodu. Mam obawy że bd wystawać poza błotnik. Czy ktoś posiada taka fele i jest mi w stanie odpowiedzieć jak to bd wyglądać? z góry dzieki pozdrawiam.

 

nie beda,opona max na to 225/35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może moje auto to nie Passat ale ta sama płyta podłogowa mianowicie auto to Skoda Superb 2004 r, i mam pytanie odnośnie felg chcę kupić felgi które strasznie mi się podobają ale nie wiem czy wejdą w nadkola i nie będą haczyły. A rozmiar felg to 18 caly przód 8,5j ET 30 a tył 10j ET 28. Za wszystkie wskazówki i porady będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić alu z letnimi na paska 97r ori zawieszenie... W okolicy u siebie znalazłem takie: http://tablica.pl/oferta/alu-felgi-rial-4x100-17cali-CID5-ID5hyPx.html#2bcf8988ca tylko z oponą 225/45 za 1000zł, dobra cena?... Macie moze namiar na jakies ładne w rozsządnej cenie? Albo dajcie wymiary jakie wsadzić zeby to mialo co do wygladu ręce i nogi. Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kikan rozstaw nie ten. Passat b5 ma 5x112 a nie 4x100:kijemgo Jak chcesz 17" do swojego samochodu to poszukaj modelu phoenix. Na to oponka 205/50 R17 i będzie :kciuki Bez obniżenia -30 będzie koza:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomkes jak wpadniesz w dziure to będa ocieraly ja mam et35 7.5 cala i opona jest rowno z blotnikiem tobie przy 30 et i 8,5 cali szerokosci więc wydaje mi się na 99.9% ze nie bedzie to pasowne.

Tak ma passat a czy suberb ma tak samo tego ci nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak samo czyli trzeba zrezygnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest że felgi rh 17 są na dwa rozstaw śrub5*110 i 5*112 bo znalazłem takie i w ogłoszeniu

http://tablica.pl/oferta/felgi-felga-alufelgi-17-rh-rozstaw-5x110-112-okazja-CID5-ID5gszz.html

Edytowane przez Waszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kikan rozstaw nie ten. Passat b5 ma 5x112 a nie 4x100:kijemgo Jak chcesz 17" do swojego samochodu to poszukaj modelu phoenix. Na to oponka 205/50 R17 i będzie :kciuki Bez obniżenia -30 będzie koza:bleble

 

 

Znaczy takie fele tylko rozstaw 5x112 oczywiscie pod paska tylko pokazać chciałem jaki wygląd :), to mowisz ze jak takie zaloze z 225/45

bedzie brzydko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszka jeżeli by były na te 2 rozstawy to by miały 10 otworów, wiec albo albo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18"8J ET43 jakie oponki na takie fele ? chciałbym uzyskac dość spory naciąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety na tych felgach sporego naciagu nie osiagniez...

zostal jeden rozmiar 205/35/18 lub 215/40/18 wyglada to ladnie ale mega naciag to nie jest.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Passat 3BG, sedan, gwint AP.

 

Dwie opcje :

S-Line 20x8J ET35 - jaka opona na to i czy zmieści się błotnikach ?

lub

S-Line 19x8,5J ET35 - 225/35 , 235/35 ? Będzie 'na styk' z błotnikami ?

 

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji i zdjęć na ten temat mimo że to oklepane koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20x8j et35 powinno wejść z oponą 225/30 chodź wydaje mi się że za duże koło do paska.

19x8,5 et35 opona 225/35, 235 bedzie ocierać przy skręcie i glebie, 225 też może przytrzeć. Najlepsza była by 215 ale to już musisz przemysleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek b6 tyl: 19x9,5 et 35 da rade ? z jaka oponka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowąłem się na opony 215/35/18 przód i 225/35/18 tył ;) jest bajka jeździ się super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety na tych felgach sporego naciagu nie osiagniez...

zostal jeden rozmiar 205/35/18 lub 215/40/18 wyglada to ladnie ale mega naciag to nie jest.

Pozdr

 

dzieki wielkie zdecyduje sie wtedy chyba na 215/40/18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18"8J ET43 jakie oponki na takie fele ? chciałbym uzyskac dość spory naciąg

 

Żeby tu był naciąg musisz nałożyć 215/35/18 bo na 215/40/18 nic się nie zmieni i żadnego naciągu tu nie będzie tyle że będziesz miał węższą oponę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylilem sie piszac 215/40/18 myslalem o 205/40/18 .

mam takie opony na przodzie u siebie na 8 calowych felgach ,mozesz sobie zobaczyc jak to wyglada ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności