Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Napisał __ArroW__ Zobacz post

wielkie dzieki dla Piotrusia za pomocne doradzanie w sprawie

Nie ukrywam, że mi też dobrze poradził

 

no musze go przepytac z tych porad na spocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki dzis podlaczalem paska pod kompa no i wyskoczyl blad " zawor wegla aktywnego N80 " wiecie moze co to jest?? i jakie sa ewentualne koszty naprawy? mozna z tym jezdzic? bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten zaworek , co go masz nad obudową filtra powietrza. Wiesz juz gdzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie znajde a jaki koszt tego mniej wiecej/? to co trzeba zdjac obudowe filtra powietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zaworek masz przecież na wierzchu. Taki mały czarny walec z dochodzącą rurką po obu stronach. Ewentualnie plastik musiałbys zdjac - jeśli masz takowy nad filtrem. Bo ja nie mam, wiec u mnie jest od razy widoczny zawór. Zresztą nowy na forum nie jesteś :D Wpisz w SZUKAJ-kę i zobaczysz fotę - sam ten temat o zaworku zakładałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chlopaki dzis podlaczalem paska pod kompa no i wyskoczyl blad "

Zaworek jak zaworek, ja dziś podłączyłem pod kompa i diagnoza brzmi: pompa wtryskowa padła. Ktoś zna jakiegoś dobrego regeneratora pomp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zna jakiegoś dobrego regeneratora pomp.

Karol Meckien w Szubinie. Słyszałem różne opinie na jego temat, ale jeśli chodzi o rzędówkę w Corolli, to nie narzekam na jakość usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol Meckien w Szubinie. Słyszałem różne opinie na jego temat, ale jeśli chodzi o rzędówkę w Corolli, to nie narzekam na jakość usługi.

Heh miałem wykładowce na studiach co się nazywał Meckien.

No to zobaczę, a dużo cię kosztowała regeneracja??? U mnie narazie silnik chodzi ale kąt wtrysku uciekł w kosmos i nie wiem jak długo tak pożyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 150PLNów. W sumie samochód jeszcze chodził, ale paliwo lało się z pompy okrutnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 150PLNów. W sumie samochód jeszcze chodził, ale paliwo lało się z pompy okrutnie.

U mnie się nie leje. Pompa szczelna, tylko rozdzielacz rotacyjny się przestawił, więc liczę, że z 600PLN to mnie wyniesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa ci padła? Bo pewnie masz z 600 tkm a na blacie 200 :hyhy:

Tak jak z tym paskiem B6 z ogłoszenia. Na blacie 96 tkm a ktoś sprawdził w ASO i miał prawie 450 tkm :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol Meckien w Szubinie.

nie życze Ci źle ale pewnie najpierw 2 tygodnie będziesz się umawiał kiedy możesz przyprowadzić auto a jak już Ci się to uda to passek postoi u niego z miesiąc. Gość ma tyle roboty że tak to już u niego jest. Znam z autopsji bo wuja zaprowadzał do niego Mercedesa z padniętą pompą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wuja zaprowadzał do niego Mercedesa z padniętą pompą.

 

Napisz jeszcze czy był przynajmniej zadowolony z naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz jeszcze czy był przynajmniej zadowolony z naprawy.

 

z tego co wiem to Meckien (gość bardzo nie lubi jak ktoś źle wymawia jego nazwisko i potrafi nawet rzucić słuchawką)to naprawde dobry specjalista, czasem naprawia pompy do naszych firmowych ciężarówek i nigdy nie odp... żadnej fuchy. Ostatnio nawet stwierdził że pompa nienadaje się do regeneracji, szef oddał ją do kogoś innego który to zrobił i za 2 tygodnie pompa znowu padła. Co do mercedesa to śmiga bez problemu już jakiś rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zakupiłem ostatnio zegary do mojego b4 jak sie okazuje moja wersja jest zbyt uboga żeby je podpiąć, chciałbym je sprzedać, ale przed tym je sprawdzić, poswiecil by ktos na chwile swojego b4 na sprawdzenie budzików? potrzebna b4ka z silnikiem diesla, zegary sterowane impulsatorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka historyjka... :)

 

Jadę sobie dzisiaj rano w pełni przepisowo ul. Gagarina (koło UMK) i widzę, jak z lewej strony na przejście przede mną podąża zjawiskowo śliczna wprost dziewczyna. Długie blond włosy rozwiewa wiatr, unosząc zawiadiacko przykrótką sukienkę i odsłaniając jej przecudne nóżki.

I ona sobie idzie, patrzę jak wchodzi na pasy i spogląda na mnie, zaczyna się usmiechać (pewnie miałem "dziwny" wyraz twarzy) a usmiech jej jak promienie słońca razi w oczy...

i tak patrzę na nią jak zauroczony a ona idzie i się usmiecha...

Nagle dociera do mnie, że jestem z pół metra od niej i zaraz ją przejadę, więc hebel na maksa! Stanąłem dęba z piskiem opon tuż przed nią, a ona wiecie co?

Przystanęla i jeszcze szerzej się do mnie uśmiechnęła i poszła swym zalotnym krokiem dalej...

Jeszcze z minutę nogi mi się trzęsły...

Oj wiosna.... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zje.....aleś :kwasny: Ja bym wysiadł i poprosił o numer telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...............Przystanęla i jeszcze szerzej się do mnie uśmiechnęła i poszła swym zalotnym krokiem dalej...

Jeszcze z minutę nogi mi się trzęsły...

Oj wiosna....

Piotruś weekend czerwcowy się skończył, co za specyfiki zażywałeśw jego czasie???:zeco

A swoja drogą trza było wyskakiwać po ten numer jak Danek radzi:hyhy:hyhy:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wysiadł i poprosił o numer telefonu.

 

Ty jesteś profesjonalista, ja się dopiero uczę tych tricków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez takie ładne panie są same stłuczki:p

też bym sie naciął kilka razy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności