Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jeszcze pompa wody i wspomagania została oraz chłodnica i czynnik w klimie uzupełnić.

No i zawieszenie po zimie całkowicie do wymiany, w kolejce pozostały łożyska w kielichach, drążki kierownicze i stabilizator.

 

ho ho na ten temat to lepiej nie pisac bo tylko lacznik stabilizatora wymienilem, takze wszystko po kolei do wymiany idzie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ho ho na ten temat to lepiej nie pisac bo tylko lacznik stabilizatora wymienilem, takze wszystko po kolei do wymiany idzie...

No u mnie sukcesywnie wymiana się posuwa do przodu, po tej zimie to zawieszeni tak dostało, że szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No u mnie sukcesywnie wymiana się posuwa do przodu, po tej zimie to zawieszeni tak dostało, że szkoda gadać.

 

no ja musze wymienic wogole zawieszenie bo juz czuc, ze stare...a jak kupic to tylko juz lepsze i sie zastanawiam czy czasem nie kupic juz obnizonego, bo chce go troszke w dol dac tym bardziej ze wczoraj przymierzalem od kolegi z innego forum szeroka 15 stal i widzi mi sie :D bedzie jeszcze przymiara na oponie jak cale auto bedzie wygladalo ;) ale to za tydzien moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrow wpadnij kiedyś na garaże i przy okazji vlepe zabierz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arrow wpadnij kiedyś na garaże i przy okazji vlepe zabierz

 

dokladna date prosze kolego ;) i bede kombinowal zeby wpasc, bo juz nawet zaleglosci sie zrobily a odwiedzic mam ochote ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja musze wymienic wogole zawieszenie bo juz czuc, ze stare...a jak kupic to tylko juz lepsze i sie zastanawiam czy czasem nie kupic juz obnizonego, bo chce go troszke w dol dac tym bardziej ze wczoraj przymierzalem od kolegi z innego forum szeroka 15 stal i widzi mi sie bedzie jeszcze przymiara na oponie jak cale auto bedzie wygladalo ale to za tydzien moze

Ja mam mojego paska na 205/50 R15 i fabryczne zawieszenie. Szczerze to ciężko się po drogach jeździ. Na koleinach to całkiem niezły opór na kierownicy potrafi być. Jak chcesz przymiarkę to mogę ci moje koło pożyczyć, tylko, że jak mam 5x100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mojego paska na 205/50 R15 i fabryczne zawieszenie. Szczerze to ciężko się po drogach jeździ. Na koleinach to całkiem niezły opór na kierownicy potrafi być. Jak chcesz przymiarkę to mogę ci moje koło pożyczyć, tylko, że jak mam 5x100.

 

hmm ja jezdzilem tamten sezon na tatowych alu 15/205/50 i chyba przod byl 15/205/45 i mi sie dobrze jezdzilo :D, trzymal sie chociaz drogi, a ja mam i tak 4x100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jezdzilem tamten sezon na tatowych alu 15/205/50 i chyba przod byl 15/205/45 i mi sie dobrze jezdzilo , trzymal sie chociaz drogi, a ja mam i tak 4x100

Drogi to się trzyma, zgadzam się, ładnie w zakręty wchodzi, dobrze się hamuje. Tylko jak są duże koleiny na trasie to już tak kolorowo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi to się trzyma, zgadzam się, ładnie w zakręty wchodzi, dobrze się hamuje. Tylko jak są duże koleiny na trasie to już tak kolorowo nie jest.

 

no przyznam kolego Tobie racje w tej kwestii, ale mam tez zasade zeby mocno zwolnic w takich miejscach bo jesli bedzie mala dziurka albo wglebienie...to od razu leci dokladka ;) a tego przeciez nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
le mam tez zasade zeby mocno zwolnic w takich miejscach

To Ty strasznie wolno byś do Gdańska jechał :). Ja tam poprostu zaciskam zęby i liczę kase na nowe gumy do wahaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Ty strasznie wolno byś do Gdańska jechał . Ja tam poprostu zaciskam zęby i liczę kase na nowe gumy do wahaczy.

 

heh spokojnie ;) daje rade do GD nie lecialem dluzej jak 2h ;) takze pozory myla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł do czego to jest? Jak by co to podpowiem, że było w kartonie z lampami:

dscn6948a.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ma pomysł do czego to jest? Jak by co to podpowiem, że było w kartonie z lampami:

 

jakies mocowanie lampy (tj. klosza z obudowa??) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GD nie lecialem dluzej jak 2h takze pozory myla

 

pochwalcie się chłopaki jak te czasy kręcicie bo ja w 2h się nie łapię nigdy...

chyba , że startujecie z Grudziądza ;P

 

EDIT:

 

a dodam , że na autostradzie tyle ile fabryka dała smigam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w 2 godziny 10 minut z Ina do Olsztyna raz śmignąłem :D

Marcin - jakie masz blachy na tej Reni? WE 69.. albo WE 67... ? Bo dokładnie nie zapamiętałem dziś numerów, które widziałem na wiadukcie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE72..W gdzie ten wiadukt bo sporo się kręciłem dzisiaj po okolicach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wlocie do Toronto od strony Ina :D Tak mi podpadało, czy to czasem nie ty śmigasz, ale tam na początku była na pewno "szóstka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe bo dzisiaj Poznańską smigałem na 100% około 15.00 może nieco wcześniej

 

ale 6 tki nie mam w numerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pochwalcie się chłopaki jak te czasy kręcicie bo ja w 2h się nie łapię nigdy...

chyba , że startujecie z Grudziądza ;P

 

kolego np. jak jechalem na ustke to nie pojechalem wogole ani glowna droga, ani ekspresowa tylko miedzy wioskami ladna drozka szybka, cb wogole sie nie przydalo bo nie lapalo zadnego auta ;) takze stala predkosc ok. 100-120 i jestem na miejscu ;) trzeba dobrze obrac trase i reszta idzie juz z gorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ty w takim razie. Był jeszcze bat na dachu, ale z wojskowej motoroli to bym cię nie wyłapał - jeśli byś akurat jechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności