Skocz do zawartości
Gość sjaro

kluczyk pilot passat b5 jak wymienic baterie

Rekomendowane odpowiedzi

Pod logo na obudowie kluczyka znajduje się srubka którą należy odkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym kluczyku jest logo wytłoczone w plastiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kluczyk i niestety ale nie wiem jak go rozebrać próbowałem podanymi sposobami ale ciężka sprawa.

jpg_e51254639119e8a3ef19872c993d73dd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym kluczyku jest logo wytłoczone w plastiku
Mam taki kluczyk i niestety ale nie wiem jak go rozebrać próbowałem podanymi sposobami ale ciężka sprawa

 

Tu jest opis: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744&highlight=kluczyk+scyzoryk

http://zie.home.pl/kluczyk.jpg

 

 

Ja np. scyzoryka nie mogę rozebrać bo jest tak zaj**** klejem :/

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój jest tak zaj...... ale starością heheh i naprawdę ciężko będzie go rozpołowić a nie chcę go porysować czy takie tam ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z elektronika co nie działa trzeba kupować nową albo używkę i zaadoptować ? czy można kupić jakąś uniwersalną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie były baterie 1620 , a nie jak ktoś pisał na pierwszej stronie 2032. to tak dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffal

Witam. ja nie dawno wymienilem baterie w pilocie ( nie dzialal od kupna auta), zaprogramowalem, i dziala tylko z bliska. Jak sie stoi przy bagazniku, to juz nie dziala. dziala tylko przy przedniej czesci auta. ktos ma jakis pomysl? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety kluczyk wyprał się ze spodniami :( Nie działa. Jednak to nie pierwsze jego spotkanie z pralką, pierwsze starcie wygrał. Wyczyściłem go i nadal nie działa. Bateria wskazuje ok 2,76 V. Pytanie przy jakim min napięciu pilot będzie działał? Jak długo pilot może pozostać bez zasilania aby się nie rozkodował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.76 to zdecydowanie za malo. nowa ma 3.3 albo wiecej.

pilot nie moze sie rozkodowac z braku zasialania. moze stracic synchronizacje z autem. co do czasu utraty synchro to nie ma regul. czasami jest to 2 miuty a czasami godzina albo nawet kilka godzin. nie ma reguly i nie wiadomo od czego to zalezy.

jesli jest utrata synchro to robi sie prosta procedure re-synchronizacji. nacisnac przycisk na pilocie, otworzyc drzwi ostrzem, wlaczyc zaplon na pol minuty. tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po paru miesiacach uzyczania auta wczoraj je odebralem.

Na pilocoe w czasie naciskania przyciskow nie mruga czerwona dioda. Z pilota moge otworzyc tylko bagaznik i zamknac drzwi, a otwieranie drzwi nie dziala. Wymienilem baterie, ale dioda dalej nie mruga.

Co moze byc skopane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Po paru miesiacach uzyczania auta wczoraj je odebralem.

Na pilocoe w czasie naciskania przyciskow nie mruga czerwona dioda. Z pilota moge otworzyc tylko bagaznik i zamknac drzwi, a otwieranie drzwi nie dziala. Wymienilem baterie, ale dioda dalej nie mruga.

Co moze byc skopane?

 

Witaj.

Może warto sprawdzić drugi scyzoryk jak posiadasz.

Może elektronika się skopała w scyzoryku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj.

Może warto sprawdzić drugi scyzoryk jak posiadasz.

Może elektronika się skopała w scyzoryku.

Juz zrobione. Wymienilem baterie na nowa i efekt ten sam. Przeczytalem zeby ja poprawic w gniezdzie. Tak tez zrobilem i stara bateria rowniez odzyla. Kluczyk teraz dziala B/U. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od około miesiąca mój pilot w kluczyku przestał reagować. Na początku podejrzewałem, że to wina baterii, ale wymiana nie przyniosła żadnego skutku. Wcześniej wszystko było w porządku, pilot zamykał i otwierał samochód bez żadnych problemów. Posiadam tylko jeden kluczyk.

 

Pilot wygląda tak:

attachment.php?attachmentid=57373&d=1311880612

 

Czy ktoś wie jak można przywrócić go do życia? Przyznam, że mam już dosyć otwierania samochodu kluczykiem. Bardzo proszę o pomoc i wyjaśnienie krok po kroku naprawy usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był problem na stykach, po wyczyszczeniu i odgięciu blaszek dioda zaczęła mrugać w czasie naciskania, co najciekawsze nie był rozkodowany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy wymianie baterii Przy okazji wymienię obudowę NIE TRZEBA BĘDZIE NICZEGO PROGRAMOWAĆ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, potrzebuję nową obudowę do owalnego pilota z dwoma przyciskami - taką na dwie baterie. Ktoś może mnie podratować numerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się to ma do tego o co pytam?

 

 

Gdzieś czytałem że jest na wymianę baterii 60 sekund bo się rozprogramuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak się to ma do tego o co pytam?

 

A tak zastanów się chwileczkę... ( podpowiem, post nad Twoim pytaniem.:P )

A starej obudowy nie masz ? w środku powinien chyba być numer ?

polecam http://forum.vw-passat.pl/threads/45672-pilot-433Mhz-quot-zamiennosc-quot-pilotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności