Skocz do zawartości
Gość sjaro

kluczyk pilot passat b5 jak wymienic baterie

Rekomendowane odpowiedzi

co nikt nie ma kluczyka do passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie :/ a spróbuj go zakodować to może dioda wtedy przestanie świecić ;) ja tak kiedyś robiłem tylko nie przy passacie :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wkładk ajest zepsuta gdzieś jest zwarcie i dioda cały czas świeci. mam pytanie czy jak kupie wkładkę każda zaprogramuje do swojego autka.

 

nawet używaną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś tylko musi mieć oczywiście taką samą wartość MHZ w twoim przypadku to jest pewnie 433 MHZ :) a po czym poznałeś że masz zwarcie?? Spróbuj dobrze go wysuszyć i oczyścić ścieżki może pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po załozeniu bateri u goscia co kluczyki dorabia tez świeciło. sam juz nie wiem ale on sprawdzał i mówił ze zwarcie jest. i coś nie tak z kluczykiem. ja sam na wszelakie sposoby próbowałem włożyć baterie i tylko w jeden sposób działa ale swioeci dioda non stop.

 

Już zamówiłem nowy wkład hella z ta sama ilością mHz i kodem.

 

Więc programować go tak jak w różnych opisach na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kupiłem B5, nie mogę otworzyć kluczyka i zmienić baterii. Mam wrażenie, ze kluczyk jest sklejony. czy spróbować otworzyć na siłę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Dam znać czy pomogło. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mi też niedawno padł kluczyk scyzoryk, ale z przyczyn techniczno-fizycznych :dupablada Jak widać na pierwszej fotce, pękła obudowa która trzyma grot i wypadł maleńki sworzeń zabezpieczający go.

Problem jest następujący: Otóż znalazłem na All... obudowę tegoż kluczyka wraz z czystym grotem. Jak wiadomo sam grot i pozostałe klamoty elektroniczne można przełożyć ze starego skoro są dobre :fajny nawet same logo VW można też dokupić (15 PLN :zeco ) Jednakże zaczęły się schody gdy spróbowałem otworzyć ten uwalony kluczyk-pilot :dodupy Okazało się, że jakiś Islandzki baran (autko kupiłem na Islandii) skleił go jakimś super klejem :debil Próbowałem otworzyć go na siłę śrubokrętem, bo wiem jak się otwiera zapasowy, który też mam poklejony taśmą bezbarwną, bo zatrzask nie trzyma - wiadomo Islandczyk tam też musiał zaglądać :lol ale do rzeczy, jak próbuję śrubokrętem to wszystko trzeszczy jakby miało za chwilę się rozpaść, ale za cholerę się nie rozpada :kwasny: Czy ma ktoś może jakiś patent na taki orzech?

kluczyk 1.jpg

kluczyk 3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, mi też niedawno padł kluczyk scyzoryk, ale z przyczyn techniczno-fizycznych :dupablada Jak widać na pierwszej fotce, pękła obudowa która trzyma grot i wypadł maleńki sworzeń zabezpieczający go.

Problem jest następujący: Otóż znalazłem na All... obudowę tegoż kluczyka wraz z czystym grotem. Jak wiadomo sam grot i pozostałe klamoty elektroniczne można przełożyć ze starego skoro są dobre :fajny nawet same logo VW można też dokupić (15 PLN :zeco ) Jednakże zaczęły się schody gdy spróbowałem otworzyć ten uwalony kluczyk-pilot :dodupy Okazało się, że jakiś Islandzki baran (autko kupiłem na Islandii) skleił go jakimś super klejem :debil Próbowałem otworzyć go na siłę śrubokrętem, bo wiem jak się otwiera zapasowy, który też mam poklejony taśmą bezbarwną, bo zatrzask nie trzyma - wiadomo Islandczyk tam też musiał zaglądać :lol ale do rzeczy, jak próbuję śrubokrętem to wszystko trzeszczy jakby miało za chwilę się rozpaść, ale za cholerę się nie rozpada :kwasny: Czy ma ktoś może jakiś patent na taki orzech?

 

Podważać i "targać" tak długo aż puści (oczywiście mówię o tej części pilota z zatrzaskiem ;) ) I tak musisz go rozbroić...Jeżeli się nie uda to zawsze możesz kupić zepsutego pilota za grosze i przełożyć środek do niego.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na forum.

Kluczyk scyzoryk - rozbieranie (dostanie się do grota): pod znaczkiem VW -należy go odkleić- jest śrubka trzymająca dwie połówki obudowy. Odkręcić śrubę a następnie delikatnie otworzyć obudowę (uwaga na sprężynę, która jest zamontowana w grocie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tony_w za pomoc. Pomogło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoo

wtam czy ktos moze mi pomoc mam passata b5 98r i mam problem z pilotem w kluczyku a mianowicie dioda mi sie nie pali przy naciskaniu przycisków nie wiem czego moze to byc przyczyna wymieniłem juz baterie i dalej nic czy ktos moze mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się naprawić pilota, ale skończyło się na tym, że kupiłem taki sam na allegro i po przełożeniu scyzoryka, elektronikę przeprogramowałem w drzwiach.

Wyszło taniej niż to co mi proponował elektryk ( a pewności nie dawał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość B4a3l_

Witam ;)

Nie mogę otworzyć drzwi kluczykiem . Samochód otwieram tylko i wyłącznie za pomocą pilota . Jeden z pilotów został rozprogramowany. Przez tą usterkę nie mogę prawdopodobnie dlatego otworzyć drzwi za pomocą kluczyka. Proszę pomóżcie mi , jeżeli spotkaliście się z podobną sytuacją. Byłbym ogromnie wdzięczny . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, czy jest jakas mozliwosc naprawy blokady grota od kluczyka?? kiedys przypadkowo tracilem go jak byl w drzwiach i sie zepsuło:(( teraz bez oporow sie sam sklada... dajcie od na to pytanie.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diku1973

Witam!Wymieniłem baterie w pilocie vw passat b5 i chyba się rozkodował,bo nie działa otwieranie z pilota.Muszę włożyć kluczyk do zamka żeby otworzyć auto.Jak zakodować ten kluczyk?VW Passat b5 1997 rok 1,9 tdi 110KM.Z góry dziękuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja też mam pytanko wymieniłem u siebie w kluczyku pilocie bateryjki i nie świeci mi dioda przy naciskaniu przycisków,kupiłem auto ale wtedy też nie działało, gostek mi powiedział że trzeba wymienić baterie ale chyba tylko ściemniał. jak się dioda nie świeci to na bank uszkodzony pilot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam pytanko wymieniłem u siebie w kluczyku pilocie bateryjki i nie świeci mi dioda przy naciskaniu przycisków,kupiłem auto ale wtedy też nie działało, gostek mi powiedział że trzeba wymienić baterie ale chyba tylko ściemniał. jak się dioda nie świeci to na bank uszkodzony pilot?
uszkodzona płytka lub dioda lub rozkodowany pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak to sprawdzić, nowe baterie razem 6V bo 2 sztuki mają być po 3V i napięcie na wejściu jest, a potem znika ale nie wiem czy tak ma być ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności