Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

zaplac zaplac :D chyba ze juz nie byles wlascicielem auta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 5 stów ;/ i podatku tyle samo na plusie ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 silnik 1.9 TDI 90KM (AHU), 1999

 

01->07->klepiesz w okienku kodowanie 00002->done->go back ... wylacz zaplon - poczekaj 10 sekund - wlacz zaplon - sprawdz kodowanie i gotowe !!!

 

BTW

manual 00002

automa 00001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam z 5 stów ;/ i podatku tyle samo na plusie ehh
Kumplowi sie nazbieralo i dostal do zaplaty ok 2tys zl. Nie udaly sie odwolania. Rozlozyli mu tylko na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 silnik
a czasami nie byłeś wczoraj w Ucerminde koło ZOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stasio nie to nie ja :)

 

---------- Dodano o 22:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:21 ----------

 

panowie juz prawie skompletowałem swojego paszczura ;)) potrzebuje jeszcze fotele z boczkami i coś tam jeszcze by się przydało ;) , kto i co ma do sprzedania do passata lub na wymianę za coś :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sprzedałem swojego passata. :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przesuwales fotel - pod nim masz zlacza poduszek foteli - najczesciej to jest przyczyna braku kontaktu i swiecacej ikonki airbagow ... VAG prawde powie

 

dzieki Jacku,prawdopodobnie to wina wilgoci mialem wode na dywaniku z prawej strony.musze teraz posprawdzac kable i podlaczyc pod VAGa.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie juz prawie skompletowałem swojego paszczura ) potrzebuje jeszcze fotele z boczkami i coś tam jeszcze by się przydało , kto i co ma do sprzedania do passata lub na wymianę za coś

Pisałem ci ze mam boczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje jeszcze fotele z boczkami i coś tam jeszcze by się przydało

 

ja mam komplet foteli z kanapą od trendline'a wersja kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie było małe bum ...

nic wielkiego zderzak podrapany itp kosmetyka no ale w tym wszystkim pęknięty jest klosz zewnętrzny tylnej lampy i kawałka brakuje, poczytałem na forum i wychodzi ze z tym się jeździć nie da bo wilgoć itp

i tu moje pytanie czy zna ktoś taka sprawę z autopsji czy z takim światłem da się jeździć??? chodzi o to z e środek nieruszony to co czerwone nie ucierpiało, esteta nie jestem i jeśli tylko można to bym tak jeździła( tym bardziej ze więcej jeździ zona i takich przygód może być więcej ) ale jesli ma mi sie lac woda do srodka i maja dziac sie cyrki z elektryka to juz inna bajka i wtedy wchodzi w gre wymiana no i wyczytalem ze jak jedna lampa to najlepiej uzywke. zainstalowac??

no i jak to jest?? bedzie sie tam lało do srodka czy nie?? bo na moje oko to to szczelne chyba jest ???! zaparowac nie zaparuje bo kawalka zewnetrzego klosza nie ma wiec zwiewnie i przewiewnie jest:)

ale serio jezdzic z tym czy wymieniac??

dzieki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie było małe bum ...

nic wielkiego zderzak podrapany itp kosmetyka no ale w tym wszystkim pęknięty jest klosz zewnętrzny tylnej lampy i kawałka brakuje, poczytałem na forum i wychodzi ze z tym się jeździć nie da bo wilgoć itp

i tu moje pytanie czy zna ktoś taka sprawę z autopsji czy z takim światłem da się jeździć??? chodzi o to z e środek nieruszony to co czerwone nie ucierpiało, esteta nie jestem i jeśli tylko można to bym tak jeździła( tym bardziej ze więcej jeździ zona i takich przygód może być więcej ) ale jesli ma mi sie lac woda do srodka i maja dziac sie cyrki z elektryka to juz inna bajka i wtedy wchodzi w gre wymiana no i wyczytalem ze jak jedna lampa to najlepiej uzywke. zainstalowac??

no i jak to jest?? bedzie sie tam lało do srodka czy nie?? bo na moje oko to to szczelne chyba jest ???! zaparowac nie zaparuje bo kawalka zewnetrzego klosza nie ma wiec zwiewnie i przewiewnie jest

ale serio jezdzic z tym czy wymieniac??

dzieki

pozdrawiam

Spytaj Arta on już dłuższy czas tak jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sprzedałem swojego passata. :dolamam
I co dalej

Tomasz??

 

---------- Dodano o 18:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:57 ----------

 

Spytaj Arta on już dłuższy czas tak jeździ
Do przystanku raczej sie nie wleje woda. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam czarnej lub szarej rolety do b5 2000rok jak by ktoś miał

mam mam pytanie czy macie koszukli z forum passata ja jestem tu nowy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam szukam czarnej lub szarej rolety do b5 2000rok

 

poziomej czy pionowej?

jakby co mam pionową (tą z siatką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sprzedałem swojego passata

I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie było małe bum ...

nic wielkiego zderzak podrapany itp kosmetyka no ale w tym wszystkim pęknięty jest klosz zewnętrzny tylnej lampy i kawałka brakuje, poczytałem na forum i wychodzi ze z tym się jeździć nie da bo wilgoć itp

i tu moje pytanie czy zna ktoś taka sprawę z autopsji czy z takim światłem da się jeździć??? chodzi o to z e środek nieruszony to co czerwone nie ucierpiało, esteta nie jestem i jeśli tylko można to bym tak jeździła( tym bardziej ze więcej jeździ zona i takich przygód może być więcej ) ale jesli ma mi sie lac woda do srodka i maja dziac sie cyrki z elektryka to juz inna bajka i wtedy wchodzi w gre wymiana no i wyczytalem ze jak jedna lampa to najlepiej uzywke. zainstalowac??

no i jak to jest?? bedzie sie tam lało do srodka czy nie?? bo na moje oko to to szczelne chyba jest ???! zaparowac nie zaparuje bo kawalka zewnetrzego klosza nie ma wiec zwiewnie i przewiewnie jest

ale serio jezdzic z tym czy wymieniac??

dzieki

pozdrawiam

Witam jak nie chcesz ładować się w koszty to spokojnie można jeździć. 5 lat już tak latam i wszystko ok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak nie chcesz ładować się w koszty to spokojnie można jeździć. 5 lat już tak latam i wszystko ok.

Pozdrawiam

dzięki, tez tak podejrzewałem ze powinno być ok, na wszelki wypadek posmaruje w kolo na łączeniach jakimś mazidłem lub inna kropelka :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co dalej

Tomasz??

 

 

I co teraz?

 

 

Sam nie wiem ale chyba bede szukał A6 z 1.9 motorem, albo zostawię tego z 2004 roku sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności