Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a6 z silnikiem 1.9 znaleźć w dobrym stanie to jest naprawdę sztuką , szukałem prawie 5 miesięcy i w końcu odpuściłem

życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A6 z 1.9 motorem

 

Ty chcesz jezdzic czy sie kulać?

Problem jest ale z kolei kupić 2.5 zeby na remont wydac pół wartosci auta to tez nie problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie to 130 konną. To jest fajna oferta ale trochę daleko jechać. http://otomoto.pl/audi-a6-orginalnie-130-tys-km-okazja-C23973004.html

Problem jest ale z kolei kupić 2.5 zeby na remont wydac pół wartosci auta to tez nie problem..
To jest właśnie ten problem z 2,5 ze trzeba mieć kaśe na ewentualne naprawy. Narazie bedę miał sie czym kulać to może coś znajdę. Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie ten problem z 2,5 ze trzeba mieć kaśe na ewentualne naprawy. Narazie bedę miał sie czym kulać to może coś znajdę.

 

Niby po 2004 roku poprawili juz to wszystko i silniki śmigają.

 

Co do tej z aukcji nie oplaca sie za zbytnio jej robić, zobacz - icek, zbiorniczek i reszta... Za te pieniadze w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tej z aukcji nie oplaca sie za zbytnio jej robić, zobacz - icek, zbiorniczek i reszta... Za te pieniadze w zyciu.
Niby dużo i nie dużo ale za to 1.9 i 130 konna a 2.5 . Zeby było bliżej to pojechał bym ją zobaczył a tak to nie chce mi sie z lawetą gnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest fajna oferta ale trochę daleko jechać

moim skromnym zdaniem ogor jak 150 ... kierownica kondon - fotele - w obecnym masz lepsze - zwykle radio - poza tym - to nie przypadek ze nie ma dokladnych zdjec uszkodzonej czesci auta

 

co do 2.5V6 - wiekszosc aut z tamtego okresu ma wymienione i pompy i walki - wszystko zalezy od sposobu eksploatacji - jedyna istotna roznica to spalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leo , ile weźmiesz za przeprogramowanie automata na manuala ? chodzi o kompa i licznik. Auto normalnie śmiga tylko wyświetlają mi się ikony od skrzyni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś dobre firmy w dobrych cenach do chiptuningu passata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś polecić
Każdy z regionu, kto się trochę na forum udziela poleci, jak Adam już napisał - Leoncjo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leo , ile weźmiesz za przeprogramowanie automata na manuala

 

 

Może ktoś polecić jakieś dobre firmy w dobrych cenach do chiptuningu passata??

 

zapraszam na priv'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy ktoś z was może coś o tym aucie powiedzieć,czy ktoś może zna te auto,jakieś opinie o nim,potrzebuje informacji bo kolega jedzie je ogladac w sobote.

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0-fsi-150km-zarejestrowany-C24154964.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje informacji bo kolega jedzie je ogladac w sobote.
Historię wg VIN ma już sprawdzoną, że w ogóle rusza się z domu na oględziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Historię wg VIN ma już sprawdzoną, że w ogóle rusza się z domu na oględziny?

Tzn ?? ze był w serwisie o to Ci chodzi Duży??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn ?? ze był w serwisie o to Ci chodzi Duży??
To do kiedy co mial robione w aucie wg ksiazki serwisowej, chlopaki z forum za kwote chyba 50zł sciagaja cala historie auta wg wszystkich napraw, ktore powinny byc wpisane w ksiazke serwisowa lacznie z wyposazeniem z jakim wyjechal z salonu jak i przebiegiem przy kazdej naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz się odezwę do tego koleżki co sprawdza auta,kojarzę który to,a zerknijcie jeszcze na tego,napiszę jeszcze w dziale warszawskim,może ktoś go zobaczy

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-salon-rp-98-tys-km-piekny-C22268681.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic wielkiego zderzak podrapany itp kosmetyka no ale w tym wszystkim pęknięty jest klosz zewnętrzny tylnej lampy i kawałka brakuje, poczytałem na forum i wychodzi ze z tym się jeździć nie da bo wilgoć itp

i tu moje pytanie czy zna ktoś taka sprawę z autopsji czy z takim światłem da się jeździć??? chodzi o to z e środek nieruszony to co czerwone nie ucierpiało, esteta nie jestem i jeśli tylko można to bym tak jeździła( tym bardziej ze więcej jeździ zona i takich przygód może być więcej ) ale jesli ma mi sie lac woda do srodka i maja dziac sie cyrki z elektryka to juz inna bajka i wtedy wchodzi w gre wymiana no i wyczytalem ze jak jedna lampa to najlepiej uzywke. zainstalowac??

no i jak to jest?? bedzie sie tam lało do srodka czy nie?? bo na moje oko to to szczelne chyba jest ???! zaparowac nie zaparuje bo kawalka zewnetrzego klosza nie ma wiec zwiewnie i przewiewnie jest

ale serio jezdzic z tym czy wymieniac??

pół roku jeżdżę i jest ok ale niedługo będzie trzeba to w końcu wymienić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gofer od ok miesiąca puszcza rano białego bączka przy odpalaniu. Myślałem że to świece - sprawdziłem, jedna nie grzała - wymieniłem i niby troszkę lepiej ale i tak dużo gorzej niż chociażby zimą więc podejrzewam wtryski. I tu pytanie - wlać czegoś do czyszczenia wtrysków (Weso - co polecasz?) czy szkoda zachodu i od razu wyciągać je na stół? A może jakieś inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu pytanie - wlać czegoś do czyszczenia wtrysków (Weso - co polecasz?)
STP spróbuj i potankuj na shellu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności