Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Marcin :) Już pisałem do Jericho, postaram się jutro go złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oddam za 4-paka w dobre ręce 3,4l oleju MOTUL Specific 5W40 - zakupiony u chłopaków w PRO-CHOICE
Oferta wlasnie zakonczona ;)

 

Dzięki Marcin Już pisałem do Jericho, postaram się jutro go złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leciałem w ubiegły poniedziałek, to jeszcze się nie wyróżniał. Za to w Rymaniu załadowany, a wcześniej przez długi czas stał pusty, z potłuczona szybka.

 

 

No w moim "pieknym" Rymaniu to juz od ponad roku pstrykal, w Leszczynie na krzyzowce tez juz strzela a jak zacznie za durabetem to dam znac jak nie zapomne

PS. ten durabetowy jadac na Koszalin stoi za skrzyzowaniem wiec 70tka juz go nie zlapie

 

Edit: dla latajacych 6tka na Koszalin radar na krzyzowka ramlewskich przy Durabecie juz pstryka :/

Edytowane przez Orson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, teoretycznie tylko na powrocie powinien cykać..

 

ale żyjemy w kurewsko dzikim kraju, więc wszystko możliwe, ja z każdej strony zwalniam do ograniczenia i leje na dofinansowywanie złodziejskiej kliki z wiejskiej ;)

 

a dziś w Biesiekierzu zdjęty radar, sam słup stał i jeszcze gdzieś po drodze.. w Karwinie chyba .

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dziś w Biesiekierzu zdjęty radar, sam słup stał i jeszcze gdzieś po drodze.. w Karwinie chyba

Pewnie upgrade robią, bo tych najbardziej dochodowych na pewno nie zlikwidują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auć..

 

ciemnozielony B5 w sedanie o wlepą na klapie dziś o 14:15 skręcał przede mną na Kijewie w strone szpitala zdroje - co się tak w lusterko na mnie gapiłeś? ;]

 

pozdrawiam, kolega w krawacie w srebrnym mercu Viano ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy turbiny z diesli typu BMP lub BMR różnią się znacząca od 2.0 TFSi BWA? :o dzisiaj dzwoniłem do trzech zakładow gdzie regeneruja turbiny i uslyszalem "tych od benzyn nie robimy" a kiedy spytałem sie czemu to uslyszalem "bo tak".

 

Robił to ktoś juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktos moze w Trzebiatowie na zbyciu wlacznik awaryjnych do passat b5, będę dzisiaj pod wieczór to mógłbym podjechac i dogadać sie w kwestii finansowej. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy turbiny z diesli typu BMP lub BMR różnią się znacząca od 2.0 TFSi BWA? :o dzisiaj dzwoniłem do trzech zakładow gdzie regeneruja turbiny i uslyszalem "tych od benzyn nie robimy" a kiedy spytałem sie czemu to uslyszalem "bo tak".

 

Robił to ktoś juz?

 

 

Mateusz zadzwoń do firmy Turbo tech, to stara jak świat firma która ma super wyrobioną reputacje. Robią na pewno nie najtaniej ale na pewno super jakościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie do nich poszla ta dmuchawka, zanim sie cokolwiek z forum dowiedzialem. 500 majstrów na forum a niczego nie wiedzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile za regenerację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę dostać w normalnych pieniądzach (niestety nie w ASO) poniższe części/zamienniki:

8D0611743B

a43e149e59f7d5e3m.jpg

 

058905291K

e8c979c907cd4017m.jpg

fa8755f621490e05m.jpg

 

zamiennik

205927888270e8b6m.jpg

 

 

07C133529A

85f29776b051b4fcm.jpg

196d7fb83b833d21m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w polsce, tylko ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie w polsce, tylko ASO
Buuuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś gdzie mogę dostać w normalnych pieniądzach (niestety nie w ASO) poniższe części/zamienniki:

A to jakieś zaworki do twojego silnika?

Przecież w ASO o nie takie drogie w 150zł można się zmieścić.

 

8D0611743B - ok 22zł (detal)

058905291K - ok 66zł (detal)

07C133529A - ok 65zł (detal)

 

d.py nie urywa, myślałem, że to jakieś makabryczne kwoty za takie duperele, skoro nie chcesz ASO ;)

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież w ASO o nie takie drogie w 150zł można się zmieścić.

 

8D0611743B - ok 22zł (detal)

058905291K - ok 66zł (detal)

07C133529A - ok 65zł (detal)

Patrzac na ich wielkosc i "skomplikowaną" budowe, to ceny z kosmosu.

Zamienniki tych zaworków kosztują nawet 10 razy mniej, ale niestety tylko w USA ;)

 

Trudno, jutro zamowie w ASO, oprocz 058905291K, bo ich jest chyba z 4szt w AWT, a chcialem podmienic profilaktycznie. Pozostałe czesci muszę wymienic z powodu bledu 17887.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos ma numer do sprawdzonego goscia od pompowtrysków? Mam dwa do regeneracji u znajomego w AVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ma ktoś z was dostęp do folii oracover.

 

Potrzebuję coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności