Skocz do zawartości
lukasz

dorabianie kluczyka do b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malczykos

Witam. To mój pierwszy post bo dopiero od wczoraj jestem właścicielem Passata.

Ale temat kluczy i immobiliserów to mój zywioł bo się tym zajmuję na codzień. Więc jeśli ktoś ma jakiś problem to można śmiało pytać.

Dodam że kosz dorobienia kluczyka z immo w Krakowie to koszt 120 zł natomiast w Rzeszowie 130 zł. Jeśli był by ktoś zainteresowany to podam adresy gdzie można dorobić, także we Wrocaławiu, Zielonej Górze, Warszawie, Płocku, Tarnowie, Pszczynie, bo moja firma ma w kraju swoje punkty usługowe. Pozdrawiam. :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malczykos, a może jakieś zniżki dla forumowiczów :609: :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Mnie udało się dorobic kluczyk do b4 z imo w donlośląskim za 99 zł. Jakby co służę namiarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kim

Ja chcialbym dowiedziec sie gdzie mozna dorobic we Wroclawiu? (ogolnie dolnoslaskie, opolskie).

Ile trwa takie dorobienie? (Bo jak kojarze trzeba zaprogramowac IMO ze starego kluczyka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Dzierżoniów 99 zł - czas 1 minuta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kim

A ktos mnie sciemnial ze musi zabrac kluczyk ze soba, bo to nie takie prote, nie tak szybko to dorobi...... :[

"Slonik", a gdzie dokladnie w Dzierzoniowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
A ktos mnie sciemnial ze musi zabrac kluczyk ze soba, bo to nie takie prote, nie tak szybko to dorobi...... :[

"Slonik", a gdzie dokladnie w Dzierzoniowie ?

 

Tak mowia jak sami nie maja sprzetu i ida do konkurencji dorobic.

Gosc ma stoisku w dzierżeniowie...to sie chyba nazywa ODRA jakis kompleks handlowy na parterze to ul. chyba wrocławska. Ta sama firma ma punkt w intermarche, ale tam chca 20 zl drozej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

w moim passacie b4 1994 rok silnik 1.8 jednopunktowy wtrysk mam załozony immobilajzer tylko jest on mało wygodny wygląda jak breloczek i trzeba przed zapaleniem silnika przykładać go do takiego czytnik przy kierownicy jest to dosyć niewygodne. niewiem czy jest to fabryczny immobilajzer? i czy da sie to jakoś przerobić zeby był w kluczyku.

kluczyk mam taki z rozbieranym plastikiem i z latarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koel777

Rozebralem swoje kluczyki (2) i w jednym mam baterie i spalona zarowke (nigdzie nie moge znalesc nowej) a w drugim nic nie mam pustka. Zadnej elektroniki sam plastik, czy to oznacza ze nie mam imob. Poprzedni wlasciciel niemiec dal mi jakies kody i powiedzial ze jak odpale z innego kluczyka to mi zgasnie i ponownie uruchomie silnik dzieki tym kodom, to mam imo czy nie??? :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektronika jest zminimalizowana i może być umieszczona naprzykład w czarnej lub szarej kosteczce 2-3mm na 1-2 mm wtopionej w plastik kluczyka, Więc nie ma się co sugerować że jej nie widać. Dorobić kluczyk za 20pln i sie dowiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jeden kluczyk do B4 1.8 95R. Kluczyk z przyciskiem bateryjką i żarówką która nie świeci, więcej nie widać. Chciałbym dorobić zapasowy bo ten już jest trochę zjechany. Moje pytanie czy ten mój kluczyk ma imobi. Czekam na konkretne odpowiedzi bo różnie tu przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczykos
Ja mam tylko jeden kluczyk do B4 1.8 95R. Kluczyk z przyciskiem bateryjką i żarówką która nie świeci, więcej nie widać. Chciałbym dorobić zapasowy bo ten już jest trochę zjechany. Moje pytanie czy ten mój kluczyk ma imobi. Czekam na konkretne odpowiedzi bo różnie tu przeczytałem.

 

Według rocznika immo powinno być. w VW od 95 roku był montowany immobilizer. Jeśli rozłożysz kluczyk po jednej jego stronie tuz przy grocie będzie transponder. A jeśli masz wątpliwości to w każdym punkcie dorabiania kluczy to sprawdzą poprzez włożenia klucza do maszynki kodującej. Zajmuję się dorabianiem kluczy dlatego w tych sprawach służe pomocą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy co nie wiedzą czy mają immo zdejmijcie osłone kolumny kierowniczej tą plastikową zaraz za kierownica 2 wkręty od spodu jeśli macie cewkę czytającą na stacyjce taki pierścień z kabelkiem to macie immo jeśli nie to nie proste jak budowa cepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu

MALCZYKU

DAJ NAMIARY NA ZIELONą GóRE I JAKA CENA?

 

//wyłącz capsa - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu

Malczykos

 

Jak można podaj namiary na Zieloną Górę ,chodzi o dorobienie kluczyka . Jaka jest cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi57kowal

Cześć nie wszystkie B-4 mają immobilaizery mam rocznik 1994 i nie ma tylko lampkę a ten goły to tak jak JAFO pisze pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stas

czesc ja dorabialem kluczyk za ktory zaplacilem 30 zl i nic mi sie nie dzieje z samochodem pali i jezdzi jak na orginalnym posiadam pasaka z 93 r 20 bezyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilin

Widzialem na allegro kluczyki do B5,

 

http://www.allegro.pl/item170577719_kluczyk_centralny_zamek_vw_golf_passat_idealny.html

 

http://www.allegro.pl/item170744697_kluczyk_scyzoryk_valeo_do_vw_passat_nowy.html

 

czy jest mozliwe zamykanie drzwi i bagarznika za pomoca takiego kluczyka? Jestem tutaj nowy i nie bardzo sie orjentuje. Rozmawialem w warsztacie i powiedziano mi ze takie kluczyki byly juz wczesniej uzywane i ze maja zablokowany transponder. Hmmm Czy ktos sie na tym zna i wie czy zadziala w moim aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koel777

malczykos, mam do ciebie pytanie: czy wystarczy do nowego kluczyka przelozyc kostke z immo? bo ja tak zrobilem i nic, gasnie po 2 s. moze za daleko jest kostka od stacyjki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
zesc ja dorabialem kluczyk za ktory zaplacilem 30 zl i nic mi sie nie dzieje z samochodem pali i jezdzi jak na orginalnym posiadam pasaka z 93 r 20 bezyna

Bardzo podobnie bym zapłacił ... w Białymstoku .. ale że mam kumpla co dobrabia kluczyki zapłaciłem 12 złotych - jest to cena materiału - nowego kluczyka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności