Skocz do zawartości
lukasz

dorabianie kluczyka do b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malczykos
malczykos, mam do ciebie pytanie: czy wystarczy do nowego kluczyka przelozyc kostke z immo? bo ja tak zrobilem i nic, gasnie po 2 s. moze za daleko jest kostka od stacyjki?

 

Pewnie , że wystarczy. Często tak się robi. Docinasz taki klucz który ma już specjalnie przygotowane miejsce na transponder i go tam montujesz.

A że ci nie działa to dziwna sprwa.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczykos
zesc ja dorabialem kluczyk za ktory zaplacilem 30 zl i nic mi sie nie dzieje z samochodem pali i jezdzi jak na orginalnym posiadam pasaka z 93 r 20 bezyna

Bardzo podobnie bym zapłacił ... w Białymstoku .. ale że mam kumpla co dobrabia kluczyki zapłaciłem 12 złotych - jest to cena materiału - nowego kluczyka :ok:

 

Cena surówki to 2,20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu

Czy możliwe jest dorobienie kluczyka do samochodu z centralnym i immo. razem.Jeśli tak to gdzie w okolicy Zielonej Góry i w jakiej cenie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym odkopać troszku ten temat. Złamał mi się jeden z kluczy i chcę sobie jeden dorobić. A skoro robić to może coś "innego". Znalazłem na allegro cóś takiego: http://www.moto.allegro.pl/item679351081_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_grot_vw_gratis.html i nie wiem czy będzie się dobrze sprawowało. Pytanie do was: Czy ktoś dorabiał sobie taki klucz??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z dorobieniem kluczyka scyzoryka, tyle że może być problem z kością immo. Masz '96 rok, więc immo masz na 99% ;) Musisz do obudowy scyzoryka wsadzić kość immo, a za dorobienie tej kości zapłacisz ekstra. Dowiedz się najpierw czy taką operację wykonają u Ciebie w mieście.

Mam dorobiony scyzoryk i w B4 pasuje dobrze, nie przeszkadza. Trzeba się tylko przyzwyczaić do innego "chwytu" przy wkładaniu do stacyjki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dorabiać kostkę immbilisera możesz przełożyć ją ze starego kluczyka do nowego, ja tak zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

To, że mam immo to już wiem, bo rozebrałem złamany klucz. Zastanawia mnie jeszcze czy obudowa klucza nie przeszkadza przy włączaniu wycieraczek?

Pozdropsy

Edytowane przez td_maser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam scyzoryk podobny do oryginału, ale nie przeszkadza. Wprawdzie jest dość długi i do kierownicy niewiele miejsca zostaje, ale nie szkodzi w niczym, przy włączaniu wycieraczek też nie. Tylko odpalanie może być bardziej problematyczne - kwestia przyzwyczajenia. I można wtedy niechcący zamknąć/otworzyć auto. Ale jak się bierze kluczyk nie za przyciski to jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś podać jakieś namiary na "dorabiaczy kluczy" w trójmieście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zmienione zwykłe klucze na scyzoryki, z tym, że ja kupiłem oryginały od Skody (w promocji), dorobiłem sobie surówki u klucznika, potem przełożyłem do scyzoryków, wyjąłem oryginalne IMMO ze skodzianki i wsadziłem moje. Do tego kupiłem taki alarm na allegro, gdzie były tylko wkładki do oryginalnych scyzoryków VW. Nie chciałem takich tanich podróbek scyzorów, - zakładałem kilka alarmów właśnie takich z chin, to średnio po 3 tygodniach się rozlatuje. Oryginał mam od zimy - póki co jest cacy.

Pozdrawiam.

07082009165.jpg

Edytowane przez wroobelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tokarz

Muszę dorobić kluczyk, bo mam tylko jeden. W środku siedzi PCF7930.

W związku z tym mam dwa pytania:

1) czy da się zaprogramować ten transponder za pomocą VAG-COMa bez posiadania PINu ?

2) znacie jakieś miejsce w Warszawie, gdzie zrobię to za nieduże pieniądze ? Najtaniej udało mi się znaleźć tę usługę z materiałem za 160 zł.

 

Pozdrawiam,

 

tokarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności