Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MariuszB

Gratuluje szybkości działania. Większość opcji, które rano szwnkowały teraz śmigają bez zarzutu :ok::ok:

Rzecz najważniejsza- szybkość forum bez porównania w stosunku do starej wersji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, opcja pomógł wróci w delikatnie zmodyfikowanej (ulepszonej) formie

 

MariuszB - dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus jeżeli chodzi o mnie to jest to zmiana na lepsze wielkie :532: dla Ciebie i wszystkich za wykonaną pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, Szklana nie chodzi o Ciebie. ogólnie pisałem :027:

 

dobra, czas spać bo już nie mogę na kompa patrzeć.. strach pomyśleć ile przed nami :570:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, Szklana nie chodzi o Ciebie. ogólnie pisałem :027:

 

dobra, czas spać bo już nie mogę na kompa patrzeć.. strach pomyśleć ile przed nami :570:

 

wszystkim parówkożercą mówimy NIE

 

dobranoc :spi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje szybkości działania. Większość opcji, które rano szwnkowały teraz śmigają bez zarzutu :ok::ok:

Rzecz najważniejsza- szybkość forum bez porównania w stosunku do starej wersji!

To jest to co ja zauważam po 12 godzinach śledzenia zmian na nowym forum. Wierze, że już niedługo będzie to wszystko "zapięte na ostatni guzik". Admin postępuje z niemiecką precyzją:P to się chwali. Oby tak dalej.

Ciekaw jestem niespodzianek jakie jeszcze mnie tu czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas wszystkich pewnie ogromna ilość niespodzianek. Nowe forum pozwoli jednak na stabilniejszą pracę, dodawanie załączników, przyjęcie większego obciążenia ruchu i przede wszystkim w długim okresie pozwoli na zmniejszenie kosztów utrzymania serwera. VBulletin jest o wiele bardziej wydajny i będziemy miesięcznie o wiele mniej płacić za hosting.

 

Teraz uruchomiłem dość spory skrypt - "Pokazywanie podobnych tematów". Dzięki temu, gdy będziecie przeglądać temat np "Rozrusznik nie chce załapać" na dole tego tematu pokażą się inne, poruszające podobną tematykę. Taka można powiedzieć inteligentna wyszukiwarka działająca w tle.

 

[edit]

opcja już działa - sami zobaczcie w dziale technicznym! jest ś-w-i-e-t-n-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nadążam tego wszystkiego przeczytać, dlatego z góry przepraszam jeśli powtarzam pytanie.

Czy można jakoś wydłużyć shouta? Mam na myśli okno jak i czas napisanych wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz uruchomiłem dość spory skrypt - "Pokazywanie podobnych tematów". Dzięki temu, gdy będziecie przeglądać temat np "Rozrusznik nie chce załapać" na dole tego tematu pokażą się inne, poruszające podobną tematykę. Taka można powiedzieć inteligentna wyszukiwarka działająca w tle.

 

[edit]

opcja już działa - sami zobaczcie w dziale technicznym! jest ś-w-i-e-t-n-a

Na jakiej podstawie skrypt kwalifikuje tematy jako podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej podstawie skrypt kwalifikuje tematy jako podobne?

 

 

Duży - nie wiem :D Mam możliwość ustawienia "progu akceptacji prawodopodobieństwa". Opiera się napewno na tytule tematu - tym bardziej musimy dbać o jego poprawność.

 

odpowiadając na czyjeś wcześniejsze: da się wydłużyć shouta, jutro się do tego dogrzebię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czeka nas wszystkich pewnie ogromna ilość niespodzianek. Nowe forum pozwoli jednak na stabilniejszą pracę, dodawanie załączników, przyjęcie większego obciążenia ruchu i przede wszystkim w długim okresie pozwoli na zmniejszenie kosztów utrzymania serwera. VBulletin jest o wiele bardziej wydajny i będziemy miesięcznie o wiele mniej płacić za hosting.

 

Teraz uruchomiłem dość spory skrypt - "Pokazywanie podobnych tematów". Dzięki temu, gdy będziecie przeglądać temat np "Rozrusznik nie chce załapać" na dole tego tematu pokażą się inne, poruszające podobną tematykę. Taka można powiedzieć inteligentna wyszukiwarka działająca w tle.

 

[edit]

opcja już działa - sami zobaczcie w dziale technicznym! jest ś-w-i-e-t-n-a

 

WOW działa - bardzo fajna opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej podstawie skrypt kwalifikuje tematy jako podobne?

No właśnie bo ja też już zdążyłęm wytestować i pod standardowymi życzeniami wywaliło mi standardowe wkłady lusterek w tym wypadku to nie do końca o to chodzi, ale pewnie jest do dopracowania jak reszta. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - jedrus pisze jako test :P

szybkośc - rewelacja

czytelnośc - do poprawy moim zdaniem

brakuje jeszcze przy użytkownikach jak to było w starej wersji posiadanego auta itp.

To na razie tyle.

Gratki dla jedrusia w ogrom prac :padam:

 

widzę że posty przeniesione ale oznaczenie przeczytanych postów - stan na jakieś 4 dni wstecz chyba...

 

pod tematem na samym dole - podobne wątki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie ludzie odpocząć i mniej piszcie troszkę, bo nikt z NAs nie nadąża :help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z wysyłaniem informacji na e-mail o nowym poście w śledzonym wątku? W starym skrypcie dostawałem jednego maila i nie było następnych dopóki nie przeczytałem nowych postów. W tym skrypcie co post to mail - da radę to jakoś to zmienić na "stare"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, nic mi nie mów o tych mailach :D

 

Rozgryziemy to na dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Nol-owi mamy standardowy wygląd tematów w Satellite - avatar i dane profilu po lewej - post i podpis po prawej.

 

Powiedzmy wszyscy ładnie: dzię-ku-je-my :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie selektywne !!!! Domagam się ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie domagam setek wypłacanych w Euro, za pracowanie w dni wolne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że zasuwacie ostro - styl już dostosowany :super:

Może na razie wstrzymać uwagi i propozycje? Jak się uporacie z podstawowymi sprawami, to wtedy można by dać możliwość zgłaszania uwag, bo się robi sieczka.

Cytowanie selektywne !!!! Domagam się ;):D

Podpisuję się ręki i nogami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności