Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co za bebi........... wpad na pomysł zmienic forum starsze lepsze no nazwać tego się nieda w pale się nie mieśći

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie!

 

dokonaliśmy zmiany stylu na bardziej czytelny. zabieramy się za przygotowywanie podstawowych instrukcji oraz ustawiania całości....

 

ja jeszcze do końca dnia postaram się zwalczyć problem z uploadem zdjęć/załączników na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten styl jest super, wreszcie coś widać tylko dodaj do niego shouta i troszkę trzeba go spolszczyć. Mowa o "satellite" i "polski2: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Jak wszystko Jedrek posklada do kupy, to bedzie jeszcze lepiej.

Ze starego forum brakuje mi mozliwosci ustawienia po 99 watkow i postow na stronie. Znacznie lepiej sie czytalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia jest kilka fajnych rzeczy w tym nowym stylu, ale i tak poprzedni wydawał mi się bardziej przejżysty. Ja bym przywrócił Avatora i nicka na lewą stronę, nie moge odnaleść listy tematów, w których zabierałem głos, jak na coś trafie to napewno jeszcze o tym wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można(klikasz na swój nick, a oczom ukazuje, to czego chcesz)....macie tyle opcji w profilu, że to szok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii estetycznej tym razem, styl Sattelite jest "mało ekonomiczny", tzn. zajmuje tylko środkową część ekranu, co powoduje je pozostają duże marginesy tła w wyższych rozdzielczościach, że nie wspomnę o monitorach typu panorama. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja działam na lapku 15.4' ale na starym forum mialem tak samo. W przegladarce mozna zwiekszyc czcionke ale kijowo to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar mam ustawiony w panelu, a przy swoim nicku go nie widze. Avatar zaimportowalem z dysku. Gdzie jest haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyliście znacznej różnicy, tam można było łądować avatary 110x110, a tutaj 80x80, ale już jest to zmienione na 110x110..więc powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakafoto i inni - właśnie nie wiem o co chodzi z tymi avatarami, zaraz bede kombinował. niestety musicie sie uzbroić w cierpliwość. sipowitz - jak poustawiamy wszystko w stym stylu bedzie rowniez jego wersja pelnoekranowa. pamietajcie, ze na dole strony mozecie wlaczyc domyslny styl forum vbulletin - na cala szerokosc ekranu wlasnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Avatar mam ustawiony w panelu, a przy swoim nicku go nie widze. Avatar zaimportowalem z dysku. Gdzie jest haczyk?

 

Bo nikt nie lubi Twojego sierścia to i nie chce się załadować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnośnie avatarów... Może to, co powiem, będzie banalne, ale z doświadczenia wiem, że ludzie się mylą:

"zdjęcie profilu, a avatar to dwie różne rzeczy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzince na forum zwracam honor ni ma tragedii tylko trzeba się przyzwyczaić (naprawdę śmiga szybcko). Brakuje tylko powiadomienia na gg i EMOTIONA z logiem VW :) .

Mam pytanko widziałem posta jedrusa odnośnie starej stronki forumowej z linkiem i nie mogę tego znaleść . Zapodajcie linka

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko widziałem posta jedrusa odnośnie starej stronki forumowej z linkiem i nie mogę tego znaleść . Zapodajcie linka

Pozdrowionka.

 

 

http://www.forum.vw-passat.pl/old

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nikt nie lubi Twojego sierścia to i nie chce się załadować :D

:509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nikt nie lubi Twojego sierścia to i nie chce się załadować :D

:592: Juz jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :). Wiem że masz kupe roboty ale mam jeszcze jedną sugestię jak znajdziesz chwilkę. Chodzi o osobę odpowiedzialną za spotkania w moim regionie. Totalnie nic tu się nie dzieje ostatnie spotkanie z tego co pamiętam powiedzmy było w Spale :).

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Tym narazie trzeba odpuścić...mod.regionalni leżą jak narazie-daj Nam troche czasu na ogarnięcie tego wszystkiego, a na takie sprawy przyjdzie czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rana testuje, z początku spodobał mi sie design, potem posty :/ pierwsze wrażenie mało przejrzyście trochę poczytałem obyłem sie jest ok, denerwuje mnie jeszcze za mało oddzielony podpis od treści posta i sie to miesza :/ Ale po za tym Wszystko na plus :D podoba mi sie szybko i wszystko pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności