Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę do obojętnie jakiego działu, widzę, że wszystkiego nie przeczytam, chcę odznaczyć tematy jako przeczytane, jednak na belce jest "ODZNACZ FORA JAKO PRZECZYTANE" i tak oto jednym kliknięciem zamiast jeden dział odznaczamy całe forum.

Chociaż nie powiem, zdarzyło sie, że widziałem "ODZNACZ TEMATY, JAKO PRZECZYTANE".

Wtedy faktycznie, odznaczane były tylko tematy z właściwego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Nie należy mylić "SZYBKIE MENU" z "NARZĘDZIA FORUM".

 

Chyba tak widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę jaka rewolucja :)

kilka uwag:

- jak dla mnie to można by rozszerzyć forum tak żeby zajmowało cały ekran, po bokach jest masa niewykorzystanego miejsca a czasy monitorów 800x600 już dawno minęły :)

- legenda thread_new.gifthread.gifthread_hot.gif itd... mało czytelna

- kila razy otrzymałem komunikat "połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas ładowania strony" (prosiliście żeby zgłaszać)

 

szacunek za podjęty trud :) powodzenia i wytrwałości w dalszej przebudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połączenie zresetowane jeszcze będzie się sporadycznie pojawiać - ustawiamy wszystko i często jest restart niektórych usług serwera. ikonki idą pod nóż na dniach a z oznaczaniem jako przeczytane coś wymyślimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jak dla mnie to można by rozszerzyć forum tak żeby zajmowało cały ekran, po bokach jest masa niewykorzystanego miejsca a czasy monitorów 800x600 już dawno minęły :)

 

Przestaw se styl z satelitarnego na standard to bedzie ok i w panoramie

 

Jak włażę w Rumor i rozrywkę do dostaję:

503 Service Unavailable

 

The server is temporarily busy, try again later! Powered By LiteSpeed Web Server

Lite Speed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje [ b ], [ i ] [ URL= ] i tym podobne... Brak.

 

 

Odznaczanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak włażę w Rumor i rozrywkę do dostaję:

503 Service Unavailable

 

kazio, spróbuj jeszcze raz. jeśli się powtórzy to będziemy myslec. zadzialalo w ogole za ktoryms kliknieciem czy sie wysypuje? bo u mnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po długim myśleniu poszło, ale wcześniej przy wątku nie było licznika ze stronami, tak jak np w tour de passat, probowalem kilka razy i ctr-f5 nie pomagalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest panorama-dzięki

co do 503 to pojawiał się ten błąd sporadycznie także na poprzednim forum, zwykle podczas korzystania z 'szukajki' także zmiana skryptu raczej nie wpłynęła na to. Wystarczyło poczekać chwilkę, odświeżyć i było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opcje [ b ], [ i ] [ URL= ] i tym podobne... Brak.

 

 

 

JAFO - zobacz teraz? Troszeczkę w innej formie ale funkcjonalność ta sama. Dodatkowo - działają skróty klawiaturowe w opcji edycji/dodawania postu (np. pogrubienie Ctrl+B itp).

 

co do 503 - ja cały czas męczę bazę, przed chwilą właśnie wykonywałem 12 tys zapytań więc może dlatego 503. Będziemy się starać by się nie pokazywało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The_Saint daj zrzut ekranu, bo to może być ważne.

 

taaa a jak to zrobić :D powyżej paska zadań i menu Start mam w linijce "gotowe ale wystąpiły błędy na stronie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do 503 - ja cały czas męczę bazę, przed chwilą właśnie wykonywałem 12 tys zapytań więc może dlatego 503. Będziemy się starać by się nie pokazywało!

Wydaje mi się że nie dlatego, nie działał tylko ten jeden wątek reszta była ok. A może nie szło dlatego że ma ponad 2000 odpowiedzi i robił jakiś count() czy cuś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to też jest powiązane. tematy są cachowane okresowo, możliwe, że trafiłeś akurat na pierwsze jego otwarcie tutaj i wywołałeś jakiś długi łańcuszek. nie wnikam bo to nie ma sensu - działa :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwilę nie można było sie zalogować:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś komunikaty niepokojące towarzyszyły temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po prostu wpisywałem nick i hasło naciskam zaloguj i hasło znikło i cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Ci ktorzy nazekaja ze forum wyglada inaczej niech w edycji opcji na samym dole zmienia sobie skorke forum na standard VB i forum powroci do starego stylu czyli:

 

dane osoby z lewej strony i temu podobne. Duzo czytelniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n0w3y_pl dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkim, którzy mają problemy z czymkolwiek polecam dynamicznie rozwijany dział

http://www.forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=70

 

W którym również jest napisane o zmianie stylu.

 

Jak widać jednak, niektórzy wolą bezsensownie narzekać i wyrażać swoją dezaprobatę, zamiast zapoznać się z funkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opcja POMÓGŁ zniknęła juz na zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności