Skocz do zawartości
Charakterek

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze wrażenia po użyciu tego płynu. Po wymianie pompki paliwowej i listwy z wtryskami układ paliwowy zawalony był pozostałościami tego co zostało w baku (rusałka czy cholera wie co). Zawsze odpalenie kończyło się mała czarną chmurą oraz falowaniem na niskich obrotach jak chodził na benzynie - również był problem jak samochód schodził z obrotów. Oczywiście w wyniku przepalania tego co było w zbiorniku sam zapach jaki unosił się w okolicach samochodu był dość jednoznaczny. Po zalaniu preparatu widać zmiany. Zapach spalin jak i ich barwa uległa zmianie, oraz jest zmiana w kulturze pracy silnika. Z tego względu mogę śmiało polecić ten preparat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
samochód zalewany był motodoktorem

A czemu? Takie zabiegi tym środkiem robi się tylko gdy silnik jest w agoni lub auto komuś sprzedajesz. Ten środek zagęszcza olej w silniku aby własnie zgubić przedmuchy i zredukować kopcenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dolałem castrol biolube 2t biodegrdowalny pełny syntetik jest to olej do łodzi dwusowowych i poprawa jest smaruje i czysci 0.5l na bak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i ja sie skusze, zalejemy zobaczymy co przyniesie ten prepparat.

mam jeszcze pytanieodnosnie tego srodka, a mianowicie ten sam srodek jest do zwyklych wtryskow i pompowtrysków ?????

 

taki srodek powinienem zalac ??????

http://www.allegro.pl/item481101134_stp_formula_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_moc_02.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieeee to jest do benzyny - przeczytaj uważnie. Masz kupić taki czarna butelka po prawej

 

 

sorka masz racje, zle przeczytalem.

dzisiaj kupilem i zalalem (oczywiscie wlasciwy srodek), na efekty musze poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podzielę swoimi spostrzeżeniami. Zalałem STP. Po przejechaniu ok. 50 km auto wyraźnie osłabło, do 100 km/h pasio szedł w miarę, powyżej już ciężej. Dzisiaj wymieniłem filtr paliwa ( stary miał koło roczku)- i jest bajka :). Tak więc moim zdaniem, jak już ktoś wcześniej zasugerował, warto jest wymienić filtr paliwa, bo osiągi mogą być odwrotne do zamierzonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po waszych opiniach również zdecydowałem sie wlać ten wynalazek :D, chociaz nie mogłem na nic narzekac ale wlałem profilaktycznie, za jakies 3 tyg podziele sie oponiami

 

 

 

ps. zapytalem Pana pracującego na stacji

-jakie paliwo macie w dystrybutorach, letnie czy zimowe

odpowiedz: "przejsciowe" :D

hehe szczerze w to wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. zapytalem Pana pracującego na stacji

-jakie paliwo macie w dystrybutorach, letnie czy zimowe

odpowiedz: "przejsciowe"

hehe szczerze w to wątpie

Bardzo możliwe. Nie wiem jak w PL bo nie tankuję, ale na UA narazie jest ropka do -7stC, taka "jesienna" :D Dopiero później będzie typowo zimowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjeżdżeniu baku z tym specyfikiem jest tak samo jak było wcześniej. Wiec nie piszę nie lać lub lać każdy sam niech sprawdzi w swoim autku. Jeżeli nie jest to konieczne to nie wlewajcie bo i po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam STP formuła do czyszczenia wtryskiwaczy silników diesla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam STP formuła do czyszczenia wtryskiwaczy silników diesla

Napisz dlaczego??

Jakie efekty u ciebie po zalaniu.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz dlaczego??

Jakie efekty u ciebie po zalaniu.?

 

Cały wątek masz o plusach tego preparatu. Poczytaj od pierwszego postu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale wazne sa spostrzezenia kazdego kto poleca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wazne sa spostrzezenia kazdego kto poleca

 

Tu nic innego z plusów się już nie wymyśli niż te opisane ;) No chyba że komuś kucy przybędzie to szacunek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały wątek masz o plusach tego preparatu. Poczytaj od pierwszego postu

Akurat kazdy temat ktory mnie interesuje czytam od pierwszej linijki ;).

A jak kolega wyzej pisze kazde indywidualne spostrzezenia sa wazne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość disaster3

witam,

 

ja wlasnie troche sie waham do użycia formuly do czyszczenia wtryskiwaczy, poniewaz bylem ostatnio na przegladzie i nie trzeba bylo wymieniać filtra benzyny a jak wleje to czarna butle z czerwona naklejeka (do czyszczenia wtryskiwaczy w benzynie) to nie wiem czy nie rozpusci mi czegos co zapcha filtr benzyny i wtedy bede musial jechac i specjalnie filtr zmieniac.

 

Dlatego chyba na razie wleje uszlechatniacz tylko do benzyny a przy nastepnym przegladzie powiem zeby mi wymienili filtr benzyny i wtedy wleje sobie formule do czyszczenia wtryskiwaczy.

 

Aha mam pytanie czy mam zalac to bezposrednio z butelki do wlewu czy trzeba korzystac z jakis specjalnych lejków z filtrem tak jak to były kiedys ( i teraz pewnie tez) to zalewania benzyny z kanistrów?

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha mam pytanie czy mam zalac to bezposrednio z butelki do wlewu czy trzeba korzystac z jakis specjalnych lejków z filtrem tak jak to były kiedys ( i teraz pewnie tez) to zalewania benzyny z kanistrów?

 

Lejesz prosto z butli i zalewasz bak do pełna benzyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość disaster3

dzieki kolego:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja także zalałem ale LIQUI MOLY DIESEL RUSS STOP DIESEL bo mi kopci po każdym lekkim postoju na biało aż do rozgrzania silnika, zrobiłem na tym już 200 km i na razie nic mi nie pomogło, prawdopodobnie leją mi wtryski a temu pewnie żaden specyfik nie pomoże :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności