Skocz do zawartości
longboy

Wszystko o katalizatorze ....

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie ten nierdzewny łącznik elastyczny, nierdzewka w sumie nie jest elastycznym/plastycznym materiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i te 180 to za dużo:cisza ale to tak na marginesie.

Nowa siatka max 40zł plus wspawanie i koszt nie większy niż 100zł

 

Wątpię czy w 100 zł się zmieścisz, mnie podsumowali na ok 200 i sam musiałbym to zdemontować. A tu czysta robota, do tego przy przebiegach B5 w dieslu z katalizatora pożytku nie ma.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zastanawia mnie ten nierdzewny łącznik elastyczny, nierdzewka w sumie nie jest elastycznym/plastycznym materiałem.

 

Nierdzewne są pewnie rury, łącznik za 40 zł (w hurcie pewnie mają taniej), taki jak w tych zamiennikach za 180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię czy w 100 zł się zmieścisz

Kiedyś patrzałem u mnie w sklepie to łącznik 35zł to niech weźmie max 100zł za wspawanie. Litości co ci tłumnikarze mają za cennik.

przy przebiegach B5 w dieslu z katalizatora pożytku nie ma.

Uwierz mi że jest. Sam kiedyś wytargałem zawartość kata w moim starym AFNie i wyglądał jak nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi że jest. Sam kiedyś wytargałem zawartość kata w moim starym AFNie i wyglądał jak nówka.

 

Zgoda, u mnie też był bez zarzutu. Ale usunięcie nie powoduje też poważnych konsekwencji.

 

Co do cen to nie tylko tlumikarze ale i inni mechanicy głupieją jak widzą nowego klienta i sami nie wiedzą ile brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do cen to nie tylko tlumikarze ale i inni mechanicy głupieją jak widzą nowego klienta i sami nie wiedzą ile brać.

Jedno szczęście że mam dostęp do różnych narzędzi i sprzętu przez co mogę wiele tematów ogarnąć sam, bo płacić takie pieniądze plus marża mechanika to w moim przypadku cennik podchodzi pod wartość auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to co mogę/umiem to robię sam, pieniądze zaoszczędzone na robocie mogę wtedy przeznaczyć na lepsze części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu ktory bo temat zszedl na bok,te co napisalem czy ten nierdzewka,musze rure i tak dokupic bo mam sito z niej w polowie ,lacznik tez mi siedzispaware mam ale po co sie bawic w spawanie jak tak musze rure dokupic i siate wstawic ktora juz mialem wstawiana i chyba bylo krzywo bo znowu sie rozleciala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup ten za 180 zł, sprzedasz kata i jesteś na zero a robota o wiele czystsza.

Edytowane przez KONRAD_2085

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mu strumienica na tej rurze? I ile ona ma średnicy? 40mm? Źle to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma żadnej strumienicy w tym za 180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa nie gra roli ,czyli ten z nierdzewki czy ten co pisze mateusz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez wahania wybrałbym ten z nierdzewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kasa nie gra roli

Więc po co pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie po to jest forum, chce sie dowiedziec jak spisuje sie nierdzewka a zwykla ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po to jest forum, chce sie dowiedziec jak spisuje sie nierdzewka a zwykla ,

 

Nierdzewny wydech zawsze będzie lepszy od zwykłego pod wieloma względami, tylko że w większości passatów B5 taka inwestycja to już trochę przerost formy nad treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zakup z tej aukcji niestety ****. nie pasuje łącznik za grodzią, jest źle wspawany i nie idzie połączyć ze środkową częścią tłumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakup z tej aukcji niestety ****. nie pasuje łącznik za grodzią, jest źle wspawany i nie idzie połączyć ze środkową częścią tłumika.

 

Reklamacja. Ostatnio ktoś brał od nich i mówił że wszystko cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to heca! Ponoć są 2 rodzaje tych rurek więc masz pecha, że trafiłeś akurat tą niepasującą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności