Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znów ja :banghead: czy jak zamatuje licznik od kombi to na wyświetlaczu będzie buda kombi a czy da się ją zmienić na sedan?

 

w licznikach z czerwonym wyświetlaczem nie ma podziału na kombi/sedan, wyświetla sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w licznikach z czerwonym wyświetlaczem nie ma podziału na kombi/sedan, wyświetla sedana.

Jesteś w błędzie. Są liczniki, w których można wybrać rodzaj nadwozia. Niestety nie znam dokładnych nr katalogowych. Specem w tej dziedzinie jest Wojtek vel Romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te, które wyświetlają budę kombi, gubią menu Comfortu w FISie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w błędzie. Są liczniki, w których można wybrać rodzaj nadwozia. Niestety nie znam dokładnych nr katalogowych. Specem w tej dziedzinie jest Wojtek vel Romeo9999

 

Nie wiem ale ..... sąsiadka sąsiadki słyszała, skąd masz taką informację?

 

---------- Dodano o 11:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:25 ----------

 

Ale te, które wyświetlają budę kombi, gubią menu Comfortu w FISie ;)

 

Nuttie, mowa jest o starym liczniku z czerwonym wyświetlaczem, tu nie ma podziału, do niedawna też byłem w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez Nuttie Zobacz posta

Ale te, które wyświetlają budę kombi, gubią menu Comfortu w FISie

Nuttie, mowa jest o starym liczniku z czerwonym wyświetlaczem, tu nie ma podziału, do niedawna też byłem w błędzie.

Chyba mnie przekonałeś, gdyż ja cały czas miałem na myśli biały FIS, a w nim można wybierać rodzaj nadwozia, a sąsiadką od której to słyszałem jest

Specem w tej dziedzinie jest Wojtek vel Romeo9999

który u mnie wymieniał licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik załatwiony :D teraz pytanie jakie manetki będą pasowały do obsługi pełnego fisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolor wyswietlacza MFA+ idzie zmienic z menu auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde Nie, nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawic w MFA+ w ktorym miejscu to sie robi zebym mogl przez jedno nacisniecie pilota otworzyc aby drzwi kierowcy a przez dwa reszta drzwi? wiem ze sie wchodzi w Door,a dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tam masz napisane wszystko, door open / door close i sobie ustawiasz single/all nie pamiętam jak tam jest dokładnie napisane, ale jak nie znasz znaczenia to sobie sprawdź w słowniku i będziesz miał;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko,dzieki wszystko jest,sorki za moja nieudolnosc:rumieniec ale to moj pierwszy passat.:zauroczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1siwy1

A u mnie na komputerze między zegarami napisane jest MFD. Białe zegary Passat B6 Comfort 2009 modelowy rocznik 2010.

Czy gdzieś znajdę opis tego komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji. Poszukaj na forum trochę tego podlinkowane. A ja nie to woojek Google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy.Tak sie bawilem i nie wiem jak ustawilem w MFA+ ze jak chce ustawic jedno lusterko zewnetrzne to przestawiaja mi sie dwa....gdzie to przestawic zeby jedno mi sie ustawialo,ktore chce a nie dwa na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomocy.Tak sie bawilem i nie wiem jak ustawilem w MFA+ ze jak chce ustawic jedno lusterko zewnetrzne to przestawiaja mi sie dwa....gdzie to przestawic zeby jedno mi sie ustawialo,ktore chce a nie dwa na raz?

 

a zajrzyj no do instrukcji (albo poszukaj na forum, było....) jak się ustawia lusterka bo po mojemu MFA nie ma tu nic do rzeczy.... :)

 

zacytuje tylko z innego miejsca forum..

"PYT.

Witam, mam takowe pytanko.

Chodzi mi o ustawianie lusterek, gdy chce ustawic lewe lusterko to w trakcie ustawiania rowniez prawe sie kreci, lecz gdy przelacze na prawe i je ustawiam to lewe stoi w bezruchu, czy to normalne ?

 

ODP: .....każdego lusterka nie ustawisz w pasku osobno ten typ tak ma ze jak ustawiasz lewe to prawe też zmienia pozycje a jak prawe to lewe jest nie ruchome ..."

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mfa musisz ustawić na indywidualne ustawianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem 2 lusterka zblokowane ze sobą, VCDSem odhaczyłem gdzieś (nie pamiętam gdzie, dawno temu to było) i teraz mam niezależnie każde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie trzeba vcds' a, tak jak pisze piko - wystarczy mfa+

Einstellungen - Komfort/Spiegelverst./Einzeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

widzę, że w tym wątku znawcy tematu, więc proszę o podpowiedź :)

 

Zrobiłem od kupna B5 FL jakiś tysiąc kilometrów. Pierwsza trasa- 600km normalnie mogłem przełączać kompa między wyświetlanymi informacjami. Teraz niestety mam problem.

Po odpaleniu auta mogę zmienić opcję tylko RAZ. Następne klikanie czy to w górny przycisk, czy w dolny nic nie daje. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu znowu mogę zmienić tylko RAZ. I tak w kółko....

Raczej można wykluczyć uszkodzenie manetki / przycisków, bo jednak raz zawsze można kliknąć.

Czy ktoś ma jakiś pomysł / spotkał się z czymś takim?

 

Podzr.

 

edit: wiem, że napisałem w dziale B6, ale grzebałem w szukajce i dużo merytorycznych informacji tu znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności