Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam licznik MFA, jest mozliwosc wgrania polskiego jezyka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pikopiko, dzieki, ale dalej to nie odpowiada na moje pytanie czy jest juz taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pikopiko, dzieki, ale dalej to nie odpowiada na moje pytanie czy jest juz taka mozliwosc.

 

Nie - nikt jeszcze tego nie zrobił

 

Czysto teoretycznie kolega MAJOR pewnie mógłby spróbować .....

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Mój passat jest z Irlandii i tam też używany. Czy numery liczników które tu podajecie są takie same w Irlandii czy zupełnie inne?. Interesuje mnie to bo chciałbym zmienić mój licznik gdyż jest on zupełnie podstawowy, czyli pokazuje mi tylko kilometry godzinę temp zewnętrzna i.nic więcej. Jaki licznik byście mogli mi polecić. Passat to 1.9tdi 105km najlepiej by miał mile i kilometry na tarczy. Nie musi to być full wypas wystarczy jak pokaże spalanie ile przyjadę na baku itp. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy numery liczników które tu podajecie są takie same w Irlandii czy zupełnie inne?

 

Licznik z milami pewnie będzie miał inny numer części.

 

najlepiej by miał mile i kilometry na tarczy

 

Jeszcze takiego nie widziałem.

Można włączyć pokazywanie prędkości na wyświetlaczu w jednostkach innych niż na cyferblacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczniki eur maj trzecią liczbę od końca 8, angole 9, tj eur 871, ang 971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem passat b6 z 2006. Probowalem wejsc w MFD Plus ale w zaden sposob nie moge sie dostac do menu. Trzymam przez 5s Ok. a puzniej 5s strzalka w dol. Przeszukalem google wzdluz i wszerz i nic nie moge znalezc wszedzie jest ta sama instrukcja ale nie ma nigdzie co zrobic gdy nie mozna wejsc do menu. Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na bank MFA+? Duzy cały czerwony wyświetlacz? Masz kierownicę multi? Czy tylko manetkę mało informacji podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz na bank MFA+? Duzy cały czerwony wyświetlacz? Masz kierownicę multi? Czy tylko manetkę mało informacji podałeś.

Sorki zapomnialem. Tak mam pelen wyswietlacz. A przyciski mam na manetce od wycieraczek. Juz kombinuje caly tydzien i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymasz przycisk w dół i wchodzisz w menu, sprawdź na samym zapłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie i Panie jak spowodować by z "kiery multify"można było dokonywać zmiany stacji radiowej i przeskakiwania do następnego utworu. Nadmieniam, że kiedyś mi to działało ale po paru "grzebaniach" w kompie przez VAG (do innych usterek) w tej chwili nie mogę w tej chwili skorzystać z tego dobrodziejstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eelbe a pwowiedz masz do tego jakas intrukcje po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panowie i Panie jak spowodować by z "kiery multify"można było dokonywać zmiany stacji radiowej i przeskakiwania do następnego utworu. Nadmieniam, że kiedyś mi to działało ale po paru "grzebaniach" w kompie przez VAG (do innych usterek) w tej chwili nie mogę w tej chwili skorzystać z tego dobrodziejstwa.

 

 

Mam ten sam problem i zdaje się że nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie :(

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/25926-Kierownica-multifunkcyjna-a-zwykla?p=1860097&viewfull=1#post1860097

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliscie kodowanie kierownicy? Jesli nie to pewnie tam cos jest namieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie sprawdzałem ale wydaje mi się, że nikt w tym nie mieszał. Czy jest możliwośc, że samo się "cuś" rozprogramowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze czy w passacie

z MFA+ ale bez kierownicy MF jest możliwość zmiany stacji przy pomocy manetki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jeszcze czy w passacie

z MFA+ ale bez kierownicy MF jest możliwość zmiany stacji przy pomocy manetki...

 

Jest taka możliwość, podobnie z utworami z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest taka możliwość, podobnie z utworami z dysku.

 

Powiedz coś więcej na ten temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na manetce góra dół i Ci zmienia. Wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności