Skocz do zawartości
christodevillo

Jak doprowadzic modelarstwo w skali 1:6 do perfekcji

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tym?? Dla mnie po prostu szok i szacunek dla pracy wlozonej w ten projekt.

 

 

skala 1:6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego :padam:

Jako że moim konikiem jest m.in. II WW, jestem porażony wykonaniem i podejściem o jakość szczegółów-naprawdę widać tu włożoną pracę i serce :ok: do tego świetna skala i efekt zwala z nóg!

Gdzie to można obejrzeć live? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem panowie ... masakra... Te detale rzucają na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to można obejrzeć live? :P

 

Nie mam zielonego pojecia ale jak pokazalem swojej dziewczynie to w pewnym momencie myslala ze to ujecia z filmu - niektore ujecia sa po prostu realistyczne do bolu... Podobno szykuje sie kolejna sesja zdjeciowa - IIWW ale ujecie Amerykanow w natarciu.

 

:padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to można obejrzeć live?

 

Hmmm, sądząc po nr rejestracyjnym na motocyklu to na warszawskiej pradze ;)

 

A tak na poważnie - piękna robota, aż wierzyć się nie chce że prawdziwe :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba mieć cierpliwości żeby się tak "bawić"...:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość i precyzję w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petarda, naprawdę powala...

 

a tak by the way: czy są tu jacyś modelarze RC, np z epheli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był kiedys na allegro model STAR 266 wykonany od podstaw, stalowa rama, mechanizmy róznicowe, resory, koła na szpilkach, bębnowe chamulce, wszystko jak w ORG. Kosztował chyba 4 tys, ale był zdaje sie w 1:10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był kiedys na allegro model STAR 266 wykonany od podstaw, stalowa rama, mechanizmy róznicowe, resory, koła na szpilkach, bębnowe chamulce, wszystko jak w ORG. Kosztował chyba 4 tys, ale był zdaje sie w 1:10

http://www.youtube.com/user/adamborysiak#play/uploads/0/hc7h3K67E08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa filmiki, które mnie powaliły. Koniecznie z dźwiękiem:

1.

2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę tak widzę podnoszę temat i do tego OT no ale cóż:bleble jest tu ktoś kto skleja modele z plastiku z papieru z czego kolwiek???może pomyśleć o temacie "kącik modelarza" i tam pokazać swoje prace itp co wy na to:mangapozdrawiam Tytus:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sklejam,narazie mam 2 Scanie,142 M i R620,skala 1:24.Od weekendu zaczynam volvo fh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie sklejałem jakiś czas temu i teraz jakoś mi się przypomniało,a mam Shermana,Stuarta,Willisa,Half Tracka,jakaś ciężarówkę nie kojarzę dokładnie do tego jeszcze Harley się przewija koło 10 ludzi i zasieki,worki z piaskiem i inne pierdoły,wygląda to nawet nieźle,ogólnie to modelarstwo bardziej militarne mnie okres okres II wojny światowej jak i konflikt Wietnamski:fajny zrobię foto i podrzucę jak to wygląda ta moja mała armia:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tak na szybko bo dopiero ten watek znalazlem moze ktos chce pojechac http://www.dioramy.fora.pl/imprezy-modelarskie,91/scale-modelworld-2010-telford,4863.html modele mnie za bardzo nie interesuja ale sie tak zlozylo ze tam bede...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temacik, bo jest inspirujący.

Ostatnio zacząłem zabawę w składanie Garbusa. Kolejne części ukazują się w kioskach co tydzień, ale taniej jest zaprenumerować.

Autko po złożeniu prezentuje się tak:

garbus_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako że moim konikiem jest m.in. II WW, ....
To zapewne na prace tego Pana też się natknąłeś: http://bigtank120.blogspot.com/2012/09/soon-end-of-construction-jagdpanzer-iv_19.html

 

Ja nie mogłem przestać oglądać tych fotek, i nadal nie mogę uwierzyć, że tak można :szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
petarda, naprawdę powala...

 

a tak by the way: czy są tu jacyś modelarze RC, np z epheli?

 

Ja już kilka dobrych lat temu sprzedałem model Lama V4, fajny helikopterek, byłem na tym forum o którym wspominasz. 5 lat temu ale cóż, odpisuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności