Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja mam maxa na trasie Tarnów-Londyn i po 2 dniach powrót Londyn-Tarnów.

Razem to jakieś 3.850 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny74

b4 94 rok bylem w dani z dabrowy gorniczej w jedna i druga strone 2300 km i nic sie nie stalo i chorwacja na wakacjach 2400 km tylko troche oleju dolalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do pracy mam w jedną stronę 2200km i tak robię to kilka razy w roku całe Niemcy , Belgia i prawie cała Francja i potem prom i passek też sobie śmiga na razie odpukać dobrze na tej trasie dodam że załadowany narzędziami czasami po dach :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota nie chce mi zapalać więc pewnie trzeba będzie się z nią rozstać...

A na wakacje zostanie Passat B4 1.9 TDI z 1995r....:)

w planie: Słowenia, Chorwacja-Istria, wyspa Krk...ok. 4.000 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocław-białystok dalej sie bałem ze rozsypie się skrzynia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko w Herford a poprzednim Passatem w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mogles na kawke zapukac jak byles wioche obok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 840 KM w naszym wspaniałym kraju.

Spała - Trójmiasto - Poznań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę wróciłem z urlopu, wyszło prawie 4500km na trasie Łódź - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia - Albania i z powrotem przez Czarnogórę - Chorwację - Węgry - Słowację...

Pasio przeleciał całość bez żadnych problemów, tylko na górskich serpentynach w Albanii brakowało mu siły, ale to były rzeczywiście hardkorowe warunki.

 

Ogólnie pomysł wakacji w Albanii polecam Wam pod rozwagę, dojazd nie jest najgorszy, a ceny, morze i widoczki naprawdę na super tylko trochę bałągan i drogi nie wszędzie dobre, w razie pytań piszcie..

Edytowane przez 82dlugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków-Sycylia ok.1400 km. Bez problemów mimo dużego załadunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław - Girona, czyli 1900 km w jedną stronę. Potem jeszcze kilka rundek po Katalonii i powrót. Oprócz dolewki oleju nic złego się nie stało :))

 

_____________________________

Poradnik - zakup samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda B4 1,9 TDI, w wakacje po Polsce 2000 km bez zadnych problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku objechałem cały Krym - 5500km i spalanie 5,2L/100

w tym roku pojechałem do rumunii - 4700km i spalanie 4,9L/100

 

żadnych problemów, auto cudowne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach ten Krym...:)

p.s. ja byłem lecz autobusem we Wrześniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z urlopu i łącznie klepnąłem 3400km. Strach mały był bo tak daleko po remoncie skrzyni, wymianie pompek i małym remoncie na górze jakie ostatnio zafundował mi pasek nie jechałem. Ale nawet się nie zajęknał:) Spalanie 5l jadąc na trasie 140km/h bez jakiegoś oszczędzania bo wolałem szybciej dojechać niż mniej spalic, oleju nie wziął, a na nowych pompkach po włoskich górkach zadyszki ani razu nie złapał. Tak czy inaczej spisał się na medal:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po malej podrozypo europce i do domciu:d trasa okolo 6500 km. Rzeszow - boleslawiec - paryz - beziers - barcelona - cartagena - gibraltar - lisbona - madryt i powrot do paryza. Furka bez problemu, raz tylko troche luftu ubylo w kole ale po za tym wszystko gitarka. Pozdro dla podroznikow

 

---------- Dodano o 20:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:08 ----------

 

Wlasnie po malej podrozypo europce i do domciu:d trasa okolo 6500 km. Rzeszow - boleslawiec - paryz - beziers - barcelona - cartagena - gibraltar - lisbona - madryt i powrot do paryza. Furka bez problemu, raz tylko troche luftu ubylo w kole ale po za tym wszystko gitarka. Spalanie ok. 6.7 l pozdro dla podroznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie po malej podrozypo europce i do domciu:d trasa okolo 6500 km. Rzeszow - boleslawiec - paryz - beziers - barcelona - cartagena - gibraltar - lisbona - madryt i powrot do paryza. Furka bez problemu, raz tylko troche luftu ubylo w kole ale po za tym wszystko gitarka. Pozdro dla podroznikow

 

---------- Dodano o 20:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:08 ----------

 

Wlasnie po malej podrozypo europce i do domciu:d trasa okolo 6500 km. Rzeszow - boleslawiec - paryz - beziers - barcelona - cartagena - gibraltar - lisbona - madryt i powrot do paryza. Furka bez problemu, raz tylko troche luftu ubylo w kole ale po za tym wszystko gitarka. Spalanie ok. 6.7 l pozdro dla podroznikow

 

szacunek za te 6.500 km...ile robiłeś mniej więcej dziennie?

jaką największą odległość musiałeś przejechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DZIEKI KOLEGO:ok ZA JEDNYM MACHNIECIEM BYLO TO OK 2450 KM RZESZOW - BEZIERS. ALE POZNIEJ TO JUZ DETKA:D A POZNIEJ TO BYLY PRZESKOKI JUZ DUZO MNIEJSZE CO OK 4 DNI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zrobiłem objazd Słowenii, Istrii w Chorwacji, wizyta we Włoszech i Austrii...12 dni...4.153 km...

z tego ok. połowa kilometrów na miejscu...:P

(tyle że nie Passatem, drugim autkiem)...

Edytowane przez Variant CL
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności