Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiercie - Sochaux 1250km. Dojechał, wrócił i za tydzień padł uszczelniacz pompki 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorowacja konkretnie Orebić, w obie strony ponad 4 tys. km bez najmniejszego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aviemore(Szkocja) - Krasnystaw(Polska) 2806km w obie strony 5612km :D byl to pierwszy raz jak jechalem autem do PL 50km przed polska granica zatarla mi sie pompa wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie paskiem, ale Przemyśl przez Białystok, przez Litwę, Łotwę, Estonie, prom Tallin-Helsinki, potem do Turku (Finlandia). Następnie Turku-Rovaniemi. Z jazdą po Turku(2-tygodniowy pobyt) i spowrotem do domu wyszło 5200km.

 

0 problemów oprócz wymiany żarówki H7 podczas trasy Turku-Rovaniemi, w nocy :D

 

Ta sama trasa za rok passacikiem B6 :) Pozdrawiam.

Edytowane przez piotreeeek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oleśnica-Dortmund i powrót, w sumie koło 1650km (marna trasa przy innych paskach :D). Bez najmniejszych problemów, w przyszłym roku poprawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie passat ale też VW golf 1993r 380 tyś przebiegu. TDI. Trasa polska-wiedeń-wenecja-Nicea-Langwedocja plus zwiedzanie i powrót łącznie 4 tyś km, w przyszłym roku ta sama trasa tylko Paskiem. Jak poszło napisze :) pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chorowacja konkretnie Orebić, w obie strony ponad 4 tys. km bez najmniejszego problemu :)

 

Wg. mnie to jedno z piękniejszych miejsc w jakich miałem okazję być... :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie zrobiłem tyle co piszecie ze Robiliscie po 2500km . Moja Trasa wyszla mnie 2100km w obie strony . Jedna przygoda to gdzies w polowie trasy wyparował mi cały plyn z chlodnicy bo kajs byla dziurka . Co 100km stawalem dolewać ale dojechalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gdańska do Chorwacji -Gradać trochę po Chorwacji jakieś 4 tyś wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubin- Pescara (Włochy)- Rzym- Wenecja- Lubin, 3700km. B5FL AVF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester - Krefeld - Gorzow wlkp - Jelenia Gora - Wenecja - Krefeld - Manchester. 5500km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Wawy do Grecji plus zwiedzanie. W dwa i pół tygodnia ponad 6tys.km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław-Wieden-Bratyslawa-Budapeszt-Zagrzeb-Dubrovnik-Bled-Rimini-Napoli-Rzym-Monachium-Wrocław, taka trasa oraz trochę km w tych oto miastach razem 7000km/2tygodnie.

 

Najdłuższy odcinek Dubrovnik-Bled-Rimini 1326km w 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk - Czarnogóra, a najdalej Albania, miasto Szkodyr, łącznie 5200km, bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto ma dopiero 6 lat, dziwne jakby były problemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyrzyce-Szczyrk Szczyrk-Koszalin 1400 km w 1 dzien z przyczepką a na niej 700 kg. srednia to 89 km/h i spalanie 8,7 l/100km. I niestety po powrocie z Koszalina do domu dwumas skończył życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania -Polska ,po Polsce i powrót w sumie 9000 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aviemore(szkocja)---NEWCASTEL---amsterdam prom---amsterdam---krasnystaw----Bukareszt(Romunia)----bulgaria(sliven i burgas) i spowrotem 7tys km bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne trasy Podziwiam i zazdrosze,ja swoim mało robie tras,głównie po miescie ale dziennie ok 100km czasem 300,trasy to tylko po polsce,mimo wszystko wiem z doswiadczenia ze im mniej sie jezdzi tym czesciej auto sie psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności