Skocz do zawartości
Gość rad-28

kasowanie informacji o servisie??

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktos potrzebowal mam malutki programik ktory pokaze jak kasowac inspekcje w samochodach :

Audi

Citroen

Fiat

Opel

Peugeot

Seat

Skoda

Volkswagen

Bez przeszkod wysle na maila.

 

 

Cześć jak byś mógł to wyślij mi ten programik bo muszę sobie w pasku inspekcje skasować :)[email protected] z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie Panowie, w jednym dziale w temacie "zakup samochodu..." Charakterek napisał: <Zegary silnik i MFA!> "....Potem u mnie widać komunikat servce in 1800 km. Co oznacza, że za 1800 km samochód każe sobie wymienić olej i filtry, co zawsze czynię...."

 

u mnie po zapaleniu silnika pojawia sie komunikat z radia "vw naviagtion system" , a później standardowe menu mfa. Mam pytanie dlaczego nie pojawia sie u mnie komunikat "service in..." ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo "Service in ..." pojawia się,gdy zbliża się termin przeglądu, anie stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, myslałem że jest na stałe tylko odlicza sobie kilometry w dół.

 

A przy jakiej wartości przebiegu przed serwisem pojawia sie "service in.." ? załóżmy, że jest ustawiony standardowo np. na co 15.000 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bady48

@suchy, u mnie opisanay przez Ciebie sposób zadziałał za pierwszym razem, a kasowałem komunikat "SERVICE INSP". Serdeczne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman

Witam mi pojawiało się na wyświetlaczu serwis i (ilość kilometrów )

Teraz pojawia się informacja serwis mainterhalt czy wiecie może jak to cholerstwo skasować czy tak samo jak opisał to kolega kilka postów wyżej

Błagam o pomoc Bo mnie to strasznie w k........

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pacman, umiesz czytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman
pacman, umiesz czytać ?

umiem ale nie wiem czy ma to zastosowanie do mojego sprzętu Szeryfie:)

grzecznie proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam passata 2002 rok i zrobiłem tak jak jest napisane. Zajeło mi to niecałe 10sec i po sprawie!

 

umiem ale nie wiem czy ma to zastosowanie do mojego sprzętu

 

Masz 3BG ? Jezeli komus kto ma 3BG sie udało to dlaczego Tobie ma się nie udać ? Kasuje zaraz te kilka postów bo to tylko bicie piany i nie czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jun1or

Witam, jestem posiadaczem passata od zeszlej srody... juz dzis wyskoczylo mi "Service" bez kilometeow, sam ten napis. Jutro sprobuje metody Suchego, mam nadzieje ze zadziala :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeryłem wszystkie tematy i nie znalazłem informacji jak ustawić żeby inspekcja zapalała się na 1000 km przed a nie jak teraz mam na 3000 przed. Dwie osoby pisały że można to zrobić bez vaga ale nikt nie napisał jak wysłałem PW do jednej osoby ale cisza, ktoś wie może jak to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeryłem wszystkie tematy i nie znalazłem informacji jak ustawić żeby inspekcja zapalała się na 1000 km przed a nie jak teraz mam na 3000 przed. Dwie osoby pisały że można to zrobić bez vaga

Bez VAG-a? Tak to tylko Copperfield chyba umie :D W diagnosyce poszperaj - tam było opisane, jak sie ustawia komunikaty na MFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez VAG-a? Tak to tylko Copperfield chyba umie :D W diagnosyce poszperaj - tam było opisane, jak sie ustawia komunikaty na MFA.

 

no własnie bez vaga a diagnostyce szperałem ale nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość morek

Witam!

Mam B5 z pełnym komputerem, i pomógł mi sposób Grzenia po modyfikacjach Adamsa.

Proste i skuteczne!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal:

"przeryłem wszystkie tematy i nie znalazłem informacji jak ustawić żeby inspekcja zapalała się na 1000 km przed a nie jak teraz mam na 3000 przed. Dwie osoby pisały że można to zrobić bez vaga ale nikt nie napisał jak wysłałem PW do jednej osoby ale cisza, ktoś wie może jak to zrobic ?"

 

 

We wskaźnikach, adres 17, w adaptacjach, jest jakiś kanał, nr-u nie pamiętam, w którym wprowadzona jest liczba 3 (3000 km), ale jak chciałem ją zmodyfikować na 1 (1000 km), to nie przyjmowało nowej wartości, mimo to, że wcześniej zalogowałem się do sterownika "szafy". Myślę, że w B5 (3B) jest to wartość niezmienialna lub może jest inny login niż 13861.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja od marek664

 

Uzywamy Vaga logujemy sie do licznika blok nr 10 i wartosc wpisana np 00010 oznacza ze komunikat ukaze sie po 10000 Km

blok 11 tak samo ustawiasz czyli 00015 pokaze sie za 15000 ,wartosc 1 to 1000 km

blok 12 to chodzi o dni np wartosc 1 to 10 dni czyli jak chcesz za rok to zapisujesz 00036

i po wpisaniu save zapisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ATJ-cie grupy 10, 11 i 12 są nie aktywne. U nas te wartości wprowadza się w grupach 43, 44 i 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ATJ-cie grupy 10, 11 i 12 są nie aktywne. U nas te wartości wprowadza się w grupach 43, 44 i 45.

 

wielkie dzięki bo pewnie bym próbował i sie wkur... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapalilo mi sie service 3000km. Czego dotyczy ta inspekcja i jakim sposobem moge to skasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności