Skocz do zawartości
Gość kojot

Cos mi wolno smiga autko ...???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojot

Witam, mam paska 1.9 tdi 115 Km i moja predkosc max. jaka osiagnalem to 180 km/h

Auto jest z 2000 roku i ma przejechane 128 tys. Przeplywka nowa, cisnienie takze w oponach ...wiec w czym jest problem, bo wydaje mis ie ze cos wolno jezdzi pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

180km ------------mało,wolno???????

 

a gdzieś ty tyle jechał ?

chyba nie na polskich drogach?

 

ale poważnie mój 1.8 też tylko bujnie się do 170 z wielkim oporem ale ja mam swoje zdanie

albo wygląd albo osiągi bo z szerokimi kapciami ładnie wygląda ale wolniej jedzie tak jak i z różnego rodzaju dokładkami,spojlerami itd,itp...

ale to jest moje zdanie i możecie się nie zgadzać.........

a 180 to i tak za dużo

 

pozdrawiam

:614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajny

Witam!

Rzeczywiscie 180 km/h rewelacją nie jest.(Moze rozmiar opon nie fabryczny??Wtedy wskazanie licznikowe moze byc rozne)Ja swoim 110 konnym lecialem jak na razie 190 i co nie co jeszcze by poszedl.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

na obwodnicy Piask kolo Lublina ale tam mozna szybciej sie bujnac ...ale brakuje mi predkosci ...fakt auto jest na 16 felgach 205 /65 r16 ale to chyba nie powinno miec znaczenia ...sprobuje wymienic filtr paliwa bo cos mi tu nie gra ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na obwodnicy Piask kolo Lublina ale tam mozna szybciej sie bujnac ...ale brakuje mi predkosci ...fakt auto jest na 16 felgach 205 /65 r16 ale to chyba nie powinno miec znaczenia ...sprobuje wymienic filtr paliwa bo cos mi tu nie gra ...

 

Powien Ci pojechać bez problemu wiecej. Ja 190km wkrecam z czterema - piecioma osobami na pokładzie i wiecej nie poleci, a sam poleciałem 202km/h i... no kurde zakret był:) ale myśle ze juz bym wiecej nie poleciał (hamownia pokazała mi max 205km/h)

 

Zacznij o filterka paliwa - ja tez musze zaniedługo wymienić bo juz prawie 30kkm ma - wymienie i zalewam bak extra paliwa plus STP do wytryskiwaczy - tak profilaktycznie:)

Ale jak to nic nie da to chyba VAG Cie czeka - bo nie ma sensu kombinowac.

Ja jesienia mialem ten problem - max 165km/h - VAG pokazał zapchane wtryski i za mała dawka paliwa.

 

Rozavw:

170 to niestety lipa - o ile dobrze pamietam to wg katalogu powinien Ci poleciceć w okolice 200km. Nie wiem jakie masz te kapcie - ale wydaje mi się że szersza oponoa az tyle nie spowolni.... I juz nawet nie chodzi o to zeby jechac 200km/h ale jak autko jest zamulone to na każdym biegu i traci sie na dynamice. Jazda do bani - przynajmniej dla mnie:)

 

170 km/h to leciała moja Viki z czterema osobami (czt\yli cieża paska kombi z kierowca) - ale ona miała ino 1,6 8V i całe (albo i nie) 75 kucy - do tego na LPG:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kAMIL | B-Stok

Witam !

Z tą pretkością jest coś nie tak. Ja swoim lecialem 170km/h (1.6 TDI) z kompletem osób na pokladzie i mialem jeszcze troche pod pedalem. :647: Wiec wniąskuje, że twój powinien leciutko cisnać 190km/h. :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

No wlasnie tak myslalem ze cos jest nie tak, ale on byl podpiety pod kompa juz i nic nie wykrylo wiec tylko pozostaje mi wymiana filtra paliwa, z tym takze mam problem bo co kraj to obyczaj jedni mowia taki drudzy inny Zakupilem ale nie wymienilem jeszcze Boscha 1 457 434 329 wedlug katalogu do 115 km 85kw .ale nie wiem czy dobry musze to jeszcze sprawdzic ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak myslalem ze cos jest nie tak, ale on byl podpiety pod kompa juz i nic nie wykrylo wiec tylko pozostaje mi wymiana filtra paliwa, z tym takze mam problem bo co kraj to obyczaj jedni mowia taki drudzy inny Zakupilem ale nie wymienilem jeszcze Boscha 1 457 434 329 wedlug katalogu do 115 km 85kw .ale nie wiem czy dobry musze to jeszcze sprawdzic ...pozdrawiam

 

Powiem Ci tyle.... u mnie jesienią gdy bujał 165km/h tez był i to dwa razy podpiety (w tym raz w serwisie) - błędów zero... podobno powinno być lux, podobno a problem był dalej.... rozłożyli ręce i zostałem z problemem.

Tylko widzisz - podpiąć to nie wszystko, trzeba jeszcze jakiegoś mądrego, który umie interpretować wskazania i wie co poszczególne wskazania znaczą.

Ja podjechałem do Diagtronika, gdzie panowie zajmują sie tuningiem diesli, podpiecie, interpretacja, diagnoza w ciągu 2 min, na próbe wymienione wtryski (mieli na miejscu więc nie musiałem czekać i nie poznałem własnego autka.:) Przy czym zostało mi wyjaśnione dlaczego to akurat wtryski, co na tym VAGu jest nie tak, co to oznacza, jakie powinny być wskazania itd...

Ja bym podjechał do kogoś innego (ja wymiana filterka nie rozwiąze sprawy), kogoś poleconego....poszukaj, na pewno w okolicy kogoś znajdziesz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagiera

Witam!Mam passata 1.6 101KM 142000km przejechane i na autobahnie do Dortmundu przy "pustej drodze" 2 osoby na pokladzie do tego zaladowany bagaznik i tylna kanapa po zaglowki bagazem, osiagnalem raz 195km/h a probujac po raz drugi 198km/h i jeszcze troszke by sie pokulał ;)serio! Nie wiem czemu Wam tak słabo sie to buja.Mysle ze mam dobry okaz:)Bez chipów!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gaspark

kojot, Mam ten sam problem, mam 1,9 TDI ATJ 115KM, max wyciągam z niego 180km/h i to bardzo długo muszęgo bujać. Przepływka jest nowa, VAG nic nie pokazuje. Auto jest bardzo dynamiczne i zrywne do prędkości około 130km/h. Oczyiwiście nowe wszystkie filtry, opony rozmiar standard. Jak sobie z tym poradziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezbyt dużo, mój pasek 1.9 tdi 98r. 110 ps w 4 osoby +bagaż (z nad morza wracalismy) rozpędził się do 200(mimo iż książkowo max to 196 km/h). Do 180 dość szybko do 190 to już potrzebował czasu, a do 200 to już w ogóle czasu i drogi, ale się rozpędził. Przynajmniej tak licznik mówił bo gps pokazywał chyba 198 km/h, ale zaraz musiałm chamowac bo zakręt był, a gps popkazuje z opóźnieniem małym, wiec wole wierzyć licznikowi:)(z takich bąź innych względów). Kapcie chyba standard 195x65x15.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtaler

ja swoim 1.8 automat lecialem 200 z 2 osobami na pokladzie bez najmnieszych problemow ale to mialo miejsce w anglii a tam autostrad nie brakuje i dlugich prostych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki, bo myślałem, że mój Pasio to szrocik. Do 160 rwie!!!, że w fotele wpycha ale 180 km/h to w sumie max. Może ten typ tak ma, bo jak mówię naprwdę czuć przyspieszenie do 160 a dalej juz tylko dochodzi. Niech ktoś się jeszcze wypowie z kolegów 115KM. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

Z tego co sie dowiedzialem to bez chipa wiecej nie pojdzie max 180 i finitko pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

kojot, kto Ci tak kit sprzedał? Mój AFN bez problemu osiąga licznikowe 200km/h a wasze mocniejsze auta mają byc wolniejsze?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona ma rację, moj (98r. TDI 110 ps) podobnie i to załadowany :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

Wiec moze mi ktos podpowie do kogo mam sie zglosic aby to dokladnie sprawdzic mieszkam w Chelmie, może ktos kogos zna z Lublina bo u mnie to tu raczej specy nie ma pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205 /65 r16 a nie powinno byc 205/55/16 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja limuzyna do 200 też bez większego problemu pociśnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności