Skocz do zawartości
Gość Krajny

Jak zdjąć kierownicę ??

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalnie powinna być taka taśma 1Jo959654AG ale jak się dobrałem do starej to się okazało że siedzi taka 1j0959654J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginalnie powinna być taka taśma 1Jo959654AG ale jak się dobrałem do starej to się okazało że siedzi taka 1j0959654J
to są zamienniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalibracji nie robiłem (tam jakieś kody trza wpisywać?)

Myślałem że po wymianie taśmy dalej będzie śię świecić poducha do momentu skasowania błędu, a tu co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Myślałem nad założeniem do passata b5 99r 110km kierownicy multifunkcyjnej. Teraz co trzeba mieć żeby to działało i czy będzie pracować z radiem VW gamma V?? Na pewno kierownica poduszka i co dalej?? Jak podłączyć to żeby działało, no i jak z tempomatem? Z góry dzięki Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalibracji nie robiłem (tam jakieś kody trza wpisywać?)

Myślałem że po wymianie taśmy dalej będzie śię świecić poducha do momentu skasowania błędu, a tu co innego.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14038&highlight=kalibracja+esp czyli próbowałeś kasować błędy i nic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow ja mam pytanie odnosnie zmiany kierownicy moj pasek b5 97 rok 1.9 tdi AFN. Chcialem zalozyc kierowice od Nowego Scirocco w swoim pasku mam kierownice czteroramienna czy ta kierownica bedzie pasowac technicznie tzn otwory od poduszki czy poducha bedzie dzialac doslownie wszystko cala strrona techniczna prosze o odpowiedzi z gory dziekuje. Ponizej model kierownicy ktora chcialbym zamontowac.

316ac84866a347d8b1cf11b3b9ef2fba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow ja mam pytanie odnosnie zmiany kierownicy moj pasek b5 97 rok 1.9 tdi AFN. Chcialem zalozyc kierowice od Nowego Scirocco w swoim pasku mam kierownice czteroramienna czy ta kierownica bedzie pasowac technicznie tzn otwory od poduszki czy poducha bedzie dzialac doslownie wszystko cala strrona techniczna prosze o odpowiedzi z gory dziekuje. Ponizej model kierownicy ktora chcialbym zamontowac.

316ac84866a347d8b1cf11b3b9ef2fba

KUBA, a podaj nr swojej lub przyszłej kiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal, powiedz mi gdzie takowy numer sie znajduje na mojej w aucie to ci podam bo tej nowej jeszcze nie mam czekam na koniec aukcji i czy wogole jest sens licytowac skoro moze sie okazac ze nie bedzie pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafal, powiedz mi gdzie takowy numer sie znajduje na mojej w aucie to ci podam bo tej nowej jeszcze nie mam czekam na koniec aukcji i czy wogole jest sens licytowac skoro moze sie okazac ze nie bedzie pasowac.
nr kiery masz za poduszką jak ją wytargasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a coś na temat tej multifunkcji jak to założyć i co trzeba mieć do tego??? mam 4 ramienną kierownice, pasek 99r 110km AFN. Co by trzeba było zakupic zęby ja założyć? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę wymienić manetkę lewą.Rozebrałem plastiki kolumny kier góra - dół i jak na razie tyle z moich działań.Czy trzeba zdejmować kierownicę aby wykręcić-wyjąć manetki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a coś na temat tej multifunkcji jak to założyć i co trzeba mieć do tego??? mam 4 ramienną kierownice, pasek 99r 110km AFN. Co by trzeba było zakupic zęby ja założyć? pozdr

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=69394&highlight=multifunkcyjna

 

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:36 ----------

 

Witam muszę wymienić manetkę lewą.Rozebrałem plastiki kolumny kier góra - dół i jak na razie tyle z moich działań.Czy trzeba zdejmować kierownicę aby wykręcić-wyjąć manetki ?
tak trzeba ściągnąć kiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ściągać

Edytowane przez Emmanuel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

w moim pasku b5 fl mam wystrzelone obie czołowe poduszki. Czy poduszka trójramienna od passata b5 sprzed liftu będzie pasowała do b5 fl? Ewentualnie z jakich modeli vw z trójramienną kierownicą mogę przełożyć poduszkę? W ilu kolorach występują zaślepki poduszki pasażera?

[attach]51482[/attach]

 

[attach]51483[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy kierownica zwykła czteroramienna z b5 1998 będzie pasować do b5fl 2002r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie czy kierownica zwykła czteroramienna z b5 1998 będzie pasować do b5fl 2002r
jak podasz nr to sprawdzę ale na 90% powinna pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok tylko jeszcze nie mam kiery i nie wiem jakiej szukać ale po południu zobaczę jaki nr ma ta moja - gdzie znajdę nr pod poduszką czy muszę zdjąć całkiem kierownice???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ok tylko jeszcze nie mam kiery i nie wiem jakiej szukać ale po południu zobaczę jaki nr ma ta moja - gdzie znajdę nr pod poduszką czy muszę zdjąć całkiem kierownice???
pod poduchą powinna być nalepka z nr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności