Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zadowoleni z Good Year'a UG7, jaki macie kraj produkcji? U mnie Słowenia.

 

Ja mam UG7+ ale też Słowenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka dni bede żonie do paska kupował UGT7+ tyle że z kolcami :D zobaczymy jak się sprawdzą, z UGT7 jestem baardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Typ Passata --B6

2.marka opony --DUNLOP GRASPIC DS-2

3.rozmiar opony 205/55 R16

4.Rodzaj felgi --Aluski

5 zakupiona jako --Nowe

6.pozytywy --Super pozytyw ,startuje , hamuje i trzyma na boki .Ma miliony lameli

7.negatywy --Słabsze na wodzie .

8.Wasza opinia na temat opony --Polecam każdemu ,to najlepsze zimówki jakie miałem ogółem oponka mięso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych oponach DAYTON DW510 205/55R16 91H

Cena jest dobra (278zł/szt),bieżnik ładny, tylko czy to są pełne zimówki,czy wielosezonowe,bo i takie opinie słyszałem.

Dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michelin-ALPIN r16 i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam debice frigo 2, jezeli chodzi o głeboki snieg itd to sa super tylko nie wiem czy felgi mam kiepskie czy wywazarka u goscia była niedokładna bo na niektorych nawierzchniach pojawia sie bicie i tyłek tanczy czasem jakby koła były jajowate, na letnich tego nie było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy może mi ktoś napisac czy opony

 

Fulda kristall montero 3

rozmiar 195/65/15

 

są dobre na zime ????

120_Fulda-Montero3_04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega z pracy ma te oponki, teraz będzie drugi sezon i średnio jest z nich zadowolony. Wcześniej miał fuldy montero 2 i mówił że były o niebo lepsze.

ja natomiast kupiłem takie:

http://www.opony.com/parametry-opony/uniroyal-ms-plus-66-195-65r15-91-t

180zł sztuka. Sporo ludzi na forum je sobie chwali. Śniegu jeszcze co prawda nie widziały, ale przy temp 1-2 stopni na mokrej drodze zachowuą się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem opony jak kolega wyżej, w Netcar ,jutro mają dostarczyć, zobaczymy jak będą się sprawować zimą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Czy może mi ktoś napisac czy opony

 

Fulda kristall montero 3

rozmiar 195/65/15

 

są dobre na zime ????

 

są naprawde dobre,cena do jakości na duuuuży +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem nowe continental ts830 195/65 15" i w porównaniu do bridgestone turanza er-300 205/55 16 szok :zeco nie miałem jeszcze tak cichych opon ani letnich ani zimowych wcześniej uniroyal ms-66 dębica frigo directional .Pierwsze wrażenie na suchym i mokrym asfalcie poezja :dobrze zapłaciłem 225 zeta za szt z montażem oby taka była na śniegu pzr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widać jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym zadać pytanie forumowiczom: Co sądzicie o oponach bieżnikowanych ? Był już taki temat ale został zamknięty i na dodatek dość stary bo z 2006 http://forum.vw-passat.pl/showthread...+bierznikowane

 

Proszę o opinie użytkowników którzy posiadają takie oponki. Wiem, wiem kiedyś nie były to zbyt dobre opony ale teraz coraz więcej osób kupuje bieżnikowane...co ciekawe widziałem wczoraj porsche cayenne na zimowych MARKGUMach co rozłożyło mnie na łopatki ^$%Y^^&%*&%^$??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o oponach bieżnikowanych ?

nie sądzę aby był to dobry wybór.Lepiej już kupić nowe opony z niższej półki(nie chiny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem kilka opon zimowych i jeśli chodzi o trudne warunki to tylko Dębica Frigo Directional.!!!!!!!!żadna opona jej nie dorówna w dużych sniegach.Może na drodze sliskiej tak i w stylu jazdy.ale w górach i na duże zaspy jest bezkonkurencyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tematu od początku, ale od siebie mogę polecić opony Fulda Montero 3, miałem je w Passacie i kupiłem teraz komplet do Polo. Dziewczyna ma takie w Clio.

 

Cicha opona jak na zimówkę, radzi sobie nieźle na śniegu i lodzie i kosztuje niewiele. W testach ADAC była na wysokim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przetestować moje zimowe opony

Continental ContiWinterContact TS 830 205/55/R16 91 T

 

http://www.ceneo.pl/1860518

po prostu 100% zadowolenia czy to śnieg 20cm, czy lód czy błoto pośniegowe super czyma i ciągnie do przodu czego nie mogę powiedzieć o innych kierowcach a raczej o ich oponach bo gdy ja jechałem pod górkę to oni stali i ślizgali się nie wiem może mieli letnie opony ale czy ktoś przy zdrowym rozumie przy ponad 20cm śniegu wyjechał by na letnich oponach???

polecam w/w opony

Edytowane przez jozef76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy lud

 

A co Ci biedni ludzie zawinili :) ?

 

A co do tematu : WRG2 też dały radę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
Co myślicie o tych oponach DAYTON DW510 205/55R16 91H

Cena jest dobra (278zł/szt),bieżnik ładny, tylko czy to są pełne zimówki,czy wielosezonowe,bo i takie opinie słyszałem.

Dziękuję za podpowiedź.

 

Wloska pelna zimowka,marka malo znana ale mialem letnie daytony i byly bardzo dobre.

Podmarka bridgestone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa jozef76 też dziś testowałem takie oponki a warunki dość extremalne nic tylko kupić i cieszyć się jazdą:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności