Skocz do zawartości

vwpassat2000

  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O vwpassat2000

  • Urodziny 01/19/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    RNI

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
  • Rok produkcji
    2000
  1. Możesz podać jakiś konkretny model tych świateł Depo?, zastanawiałem się nad czyszczeniem ale sądzę że z tymi nowymi lampami wyglądałby młodziej.
  2. Witam Szanowni Panowie pozwoliłem sobie podłączyć się do tegoż tu wątku z pytaniem o audio w pasku b5. Chciałbym lekko zmodyfikować aktualne "brzmienie" czyt.(pierdzenie) w aucie. Na początku zaznaczam iż mam trochę wydatków i nie chciałbym wydać całej wypłaty na audio . Konkrety: radio- JVC kd-avx11 głoś. przód- fabryczne - już pierdzą i wkurw..ją tył półka- 6x9 -Infinity reference 9623i Myślałem kupić na przód helix 62.c i odłączyć tył i w przyszłości kupić wzmaka i subwoofer. Na razie do wydanie max 300zł bo mam inne pilne sprawy do załatwiena inaczej byłoby dużo więcej. Macie jakieś inna opcje?, sugestie? Piszcie ,pozdrawiam :marecek
  3. Tak panowie dobrze piszecie ale ledy mi gasną po przełączeniu na postojowe i na mijania. Świecą tylko i wyłącznie po przekręceniu stacyjki.
  4. Dziś rano już zrobiłem,czarny przepiąłem z masy karoseri pod aku na minus, czerwony zostawiłem jak był na plus po zapłonie i wszystko już działa mimo tego że biały nigdzie nie podpinałem. pozdrawiam, :wojak:hurra
  5. Panowie mam nadzieję że mogę się tu podpiąć z moim problemem a mianowicie przeglądam to forum dzisiaj od rana próbując podłączyć przewody od świateł dziennych. Są tam trzy kable (czerwony) który podłączyłem do pinu tfl w kostce pod kierownicą, (czarny) złapałem masę do śrubki zbiorniczka układu chłodzenia, ( biały) kombinowałem podpinać pod brązowy kabelek od postojówek i pod czerwony także. Z pięciu świeci tylko dwie diody jak w jednej tak i w drugiej lampie. Proszę pomóżcie bo mnie zaraz rozsadzi od środka:nerwus. Wcześniej podpinałem jakoś pod akumulator i wiem że wszystkie świeciły ale nie gasły w ogóle. Dziękuję i pozdrawiam:D
  6. Wszystko jest w porządku, nic nie dymi. Nawet wydaje mi się że jakiś mocniejszy jest teraz.
  7. Witam, odebrałem właśnie passata od mechanika. Z tego co mi mówił to że sprawdził błędy i wyskoczył jeden pompo wtryskiwacz, ale poszperał głębiej i problemem okazał się czujnik temperatury silnika, który sam zresztą wymieniałem kilka miesięcy temu. Na początku się zdziwiłem że całym problemem okazał się czujnik, objawy wskazywały na coś większego. Ale ważne że chodzi jak złoto, pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
  8. Zostawiłem dziś autko u mechanika, sam wracałem przepełnionym PKS-em. Mam nadzieję że "diagnoza i leczenie pacjenta" będzie pozytywne. Po zabiegu napisze co mu dolegało. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  9. Żadne błędy mi jak na razie nie wyskakują, a płynu dolewam cały czas po trochę bo mi ubywa. Nie wiem czy ma coś do tego olej silnikowy wcześniej lałem castrol a po wymianie turbiny zalany był mobil 1. Zrobiłem na nim przez moje zaniedbanie 18 tyś więc kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany. Chyba go dam do mechaniora jakiegoś bo już siły nie mam, strasznie go dusi jak mu dam gazu od 2tyś obr. Głośno turbo jakoś chodzi jak się rozpędzam to jakbym jakąś formułą 1 jechał.
  10. Jeżeli chodzi kolego Vesto43 to tablice RNI to Nisko i powiat niżański, dzięki za odpowiedz ale myślę a mianowicie mam nadzieję że to nie turbina ponieważ była wymieniana na regenerowaną tego roku w kwietniu. Danek75 miałem nadzieję że to nie uszczelka ale zaczynam w to już wierzyć, no bo koszt duży a na wesele zbieram. Jeszcze poczytam co i jak. A zasłona dymna to tylko kilka minut do lekkiego nagrzania silnika po odpaleniu. Dzięki i pozdrawiam
  11. -tak ale mój może służyć jako zasłona dymna dla drużyny A -postaram się poszukać jak odpowietrzyć odpowiednio układ na forum lub w internecie Ale nie wydaję Ci się dziwne zachowanie silnika ?, i czy może się coś z nim stać złego bo muszę nim codziennie jezdzić do pracy.
  12. Witam tak jak w temacie autko szarpie i dymi na biało przy porannym odpalaniu przez kilka minut, dodam tylko że trzy dni spędziłem na poszukiwaniach przyczyny takiej reakcji silnika w internecie i forum i już sam nie wiem bo każdy pisał co innego, to uszczelka pod głowicą, to świece, kąt wtrysków itd, itp FAKTY: - passat rocznik 2000 1.9 tdi na pompo wtryskach, oznaczenie silnika ATJ -przebieg faktyczny na dzień dzisiejszy 193000km -auto kupiłem w 2008 ze stanem licznika 149000km -wymienione turbo, paski, pompa -wymieniony czujnik temp -wymienione filtry: paliwa,oleju, kabinowy -wymieniony termostat - zapomniałem dodać że włącza się wentylator klimy( stojąc przodem lewy chyba)po zgaszeniu silnika nawet po lekkim dogrzaniu Po wymianie termostatu którą sam wykonałem zauważyłem kilka denerwujących mnie rzeczy a mianowicie: - odgłos przelewania się wody lub takie bulgotanie w kabinie podczas odpalania i przez jakiś czas po głębszym dodaniu gazu. -autem telepie( szarpie) silnikiem, dziwnie chodzą obroty przez kilka minut - biały dym z wydechu przez kilka minut - podczas jazdy gdy wchodzi na obroty powyżej 2000 czasem go dziwnie zamuli lub szarpnie -odpalony po raz drugi po nagrzaniu działa niby normalnie - minimalny ubytek płynu chłodniczego Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi, wiem że podobne tematy były przerabiane ale tam jest tyle odpowiedzi co postów a mnie zwykłego polaka nie stać na wszystkie sugestie odnośnie naprawy.
  13. panowie a co sądzicie o tych oponkach? , prosiłbym o jakieś opinie. Link http://moto.allegro.pl/komplet-pirelli-carving-195-65r15-transport-gratis-i1324560028.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności