Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Za 103 oglądalem dziś nowkę B6, 2.0TDI 140KM, manual, kombi, kolor metalik mocca, pakiet chrom, wersja comfortline, klima automat, alu vw, radio vw wbudowane kolorowe/dotykowe, model 2009. 103.000zł i rozmawiajac ze sprzedającym, mówił ze cena do ugadania, myślę, że poniżej stówki by go kupił. Wczoraj konfigurowalem na vw.pl z ciekawości, to mój po rabacie (bez drewna - jako dodatek) wyszło 99.250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfi wychodzi - 2.0 tdi comfortline, mocca, 1190, felgi 16" bo takie pewnie były = 100 410 rocznik 2010... Coś jeszcze tam musiało być... Pakiet chrom to co to dokładnie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 nie ma czegoś takiego jak pakiet chrom.

Standardowo comfortline ma chromy wokół szyb i chromowane listwy.

Dodatkowo możesz zamówić chromowane relingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B6 nie ma czegoś takiego jak pakiet chrom.

 

może w polsce nie ma ale ja mam passata ze szwecji w wersji sportline i mam chromowane listwy dookola okien czego w sportline się nie spotyka.jakoś to szwed musiał dolożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sporta na full chromie. Jest opcja dołożenia relingów i listewek chrom, ale to nie pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B6 nie ma czegoś takiego jak pakiet chrom.

jest a przynajmiej bylo w 2008 gdy rozgladalem sie za passatem to w salonie

bylem i w trendlinie nie ma schowka i chromu, a wtedy byl taki pakiet,

wlasnie pakiet chrom, ktory podawal (tylko w trendlinie byl wtedy) wlasnie chromy, schowek srodkowy do trendlina wtedy za podajze 2tys. niewiem co pan jeszcze dodawal,

ale ogolnie takie marne zeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na pewno. Kolega Matsil w 2006 roku bodajże konfigurując swojego Sportline'a ma chrom grill ale nie wiem czy zamawiał czy jak to było niech się wypowie najlepiej.

 

Ja mam TREND na czarnych listwach i nawet lepiej bo lepiej wygląda :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam srebrnego kombi trenda i tak mi się wydaje, że z czarnymi listwami wygląda lepiej niż z chromem.

Jedynie ramki wokół kierunków mogłyby pójść w kolor, ale to już musi być z chrom listwami na drzwiach.

Więc ostatnio stale mam dylemat - robić czy nie robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz są gusta. Zobaczcie jak wygląda srebrny na chromie (rad0330 ma takiego) - powala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. To jest moj pierwszy post. Od jakiegos czasu przegladam to forum.Wczoraj w mojej rodzinie pojawil sie passat b6 2.0 140km PD z 11.2006 (sportline). 165k przebiegu (zgadza sie z ksiazka serwisowa i VIN). 09.2009 byla wymieniana pompa paliwowa. Teraz byl robiony 1wtrysk no i rozrzad. Myslicie ze wiekszosc typowych usterek ma za soba? Na co pasowaloby zwrocic uwage??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie było robione koło 2masowe jeszcze ? Jesli nie to pewnie będzie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 103 oglądalem dziś nowkę B6, 2.0TDI 140KM, manual, kombi, kolor metalik mocca, pakiet chrom, wersja comfortline, klima automat, alu vw, radio vw wbudowane kolorowe/dotykowe, model 2009. 103.000zł i rozmawiajac ze sprzedającym, mówił ze cena do ugadania, myślę, że poniżej stówki by go kupił. Wczoraj konfigurowalem na vw.pl z ciekawości, to mój po rabacie (bez drewna - jako dodatek) wyszło 99.250zł.

Myślę że jeszcze taniej da się wyrwać. Ja kupiłem sedana z wyprzedaży 2009r, też mocca brąz, pakiet komfort, pakiet nawigacja, autoalarm (back-up horn), i felgi milwaukee. cena ostateczna za jaką wyrwałem samochód to 90 000,00 zł (brutto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koło dwumasowe jeszcze za wcześnie, tym bardziej że nie wydaje chyba jeszcze żadnych niepokojących odgłosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dwumasowego to niewiem. bede na weekend w domu to sie dowiem. takie mam pytanie jeszcze gdzie najlepiej ubezpieczyc??z tego co patrzylem rozrzuc jest dosyc znaczny jesli chodzi o ubezpieczenie... OC +AC (w AXA wyliczylo mia wartosc pojazdu w kalkulatorze 83300zl - hehe masakra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał biszkopt Zobacz post

Za 103 oglądalem dziś nowkę B6, 2.0TDI 140KM, manual, kombi, kolor metalik mocca, pakiet chrom, wersja comfortline, klima automat, alu vw, radio vw wbudowane kolorowe/dotykowe, model 2009. 103.000zł i rozmawiajac ze sprzedającym, mówił ze cena do ugadania, myślę, że poniżej stówki by go kupił. Wczoraj konfigurowalem na vw.pl z ciekawości, to mój po rabacie (bez drewna - jako dodatek) wyszło 99.250zł.

Myślę że jeszcze taniej da się wyrwać. Ja kupiłem sedana z wyprzedaży 2009r, też mocca brąz, pakiet komfort, pakiet nawigacja, autoalarm (back-up horn), i felgi milwaukee. cena ostateczna za jaką wyrwałem samochód to 90 000,00 zł (brutto).

Taniej? Na razie z wypisanego wyposażenia to jest droższy niż 2010 :), ale zapewne dużo rzeczy pominął, a to radio to pewnie rns510...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie mam pytanie jeszcze gdzie najlepiej ubezpieczyc??z tego co patrzylem rozrzuc jest dosyc znaczny jesli chodzi o ubezpieczenie... OC +AC

 

Zapytaj w Hestii, przepisują zniżkę z OC na AC, ja przy max zniżkach i wartości auta 45000 płaciłem coś koło 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polsce pełne sprawdzenie samochodu w salonie w Gdańsku (ja sprawdzałem rocznego Passata) wyniosło mnie 340zł brutto jak dobrze pamiętam.

W Warszawie u Szewczyka wołają za to 470pln i oprócz przebiegu i błędów niczego konkretnego się nie dowiesz.

 

Najbardziej rozwaliło mnie stwierdzenie w tym ogłoszeniu :D:

"OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY VW PASSATA Z NAJMOCNIEJSZYM I BARDZO OSZCZĘDNYM SILNIKIEM 2.0 TDI 170 PS(TRWALSZY, CICHSZY I OSZCZĘDNIEJSZY OD WERSJI 140 PS.)"

 

Kolega Matsil w 2006 roku bodajże konfigurując swojego Sportline'a ma chrom grill ale nie wiem czy zamawiał czy jak to było niech się wypowie najlepiej.

Można było domówić.

 

Od jakiegos czasu przegladam to forum.Wczoraj w mojej rodzinie pojawil sie passat b6 2.0 140km PD z 11.2006 (sportline). 165k przebiegu (zgadza sie z ksiazka serwisowa i VIN). 09.2009 byla wymieniana pompa paliwowa. Teraz byl robiony 1wtrysk no i rozrzad. Myslicie ze wiekszosc typowych usterek ma za soba? Na co pasowaloby zwrocic uwage??

Koło dwumasowe i głowicę.

U mnie w aucie z podobnego okresu obydwa te elementy były wymienione w akcji przy przebiegu 22tys. km.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie u Szewczyka wołają za to 470pln i oprócz przebiegu i błędów niczego konkretnego się nie dowiesz.

W Auto Premium w Poznaniu powiedzieli 560 zł za Rocznego Caddy

Ja chciałem żeby sprawdzili tylko lakier, podpięli po komputer i ogólny stan , zapłaciłem 250 zl :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów z forum. Jak pisałem jakiś czas temu za killa dni odbieram w salonie nowego passka 2.0 tdi sedana 140 KM bardzo proszę doświadczonych kolegów o informacje na co zwrócić uwagę przy odbiorze. Nie mam w tej sprawie doświadczenia więc z góry bardzo dziękuję za ewentualne rady.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kolegów z forum. Jak pisałem jakiś czas temu za killa dni odbieram w salonie nowego passka 2.0 tdi sedana 140 KM bardzo proszę doświadczonych kolegów o informacje na co zwrócić uwagę przy odbiorze. Nie mam w tej sprawie doświadczenia więc z góry bardzo dziękuję za ewentualne rady.

Pozdrowienia.

 

Witaj

Radze sprawdzić czy lista wyposażenia sie zgadza, bo nieraz słyszałem że kogoś oszukali.

A potem były utarczki słowne.

Jak masz miernik to sprawdz grubość lakieru, często zdarza się że auta przy transporcie uszkadzają. Maluja na nowo i jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności