Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie w białym za bardzo rzuca się w oczy

Ale pomyśl jaki będziesz stylowy:)

Tylko nie bierz go w blacku!! Przy tym pakiecie coś jaskrawego polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowy byłby super ale nie ma w palecie tylu kolorów w PL co w DE jak przejrzałem ich katalog to polowy u nas nie ma...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"shadow blue matallic" to jest granat i występuje w konfiguratorze.Ja akurat mam Passata w takim kolorze i prezentuje się najlepiej w słońcu albo nocą jak stoi pod latarnią:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich uzytkownikow. jako, ze pod koniec tygodnia zamierzamy z ojcem zamowic passata 1.8 TSI comfortline ze skora (vienna), vw individual i paroma bajerami, chcialbym sie zapytac o wasze ewentualne doswiadczenia jesli chodzi o negocjacje ceny u dealera. gosc przez telefon nie chcial na ten temat rozmawiac (zrozumiale), ale chcialbym wiedziec na co sie ewentualnie przygotowac (czy walczyc o zejscie z ceny czy moze o dodatkowe wyposazenie?).

 

pozdrawiam i mam nadzieje, ze z chwila odbioru wymarzonej limuzynki stane sie stalym uzytkownikiem tego forum dzielac sie radoscia z jazdy passatem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w kwestii ceny ale mozesz napewno wytragowac dywaniki listwy na progi takie pierdołowate dodatki które mogą ci w serwisie szybko zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wiem, że temat był juz wałkowany ale spróbuję jeszcze raz. Co sądzicie o zakupie Passata B6 2.0 140 Sportline ze skrzynią DSG z przebiegiem 170tyś. Czy nie należy się bać takiego przebiegu przy tej skrzyni? Jest trochę kasy do wydania więc obawy są. I jak w kwestii zawieszenia? Wszelkie rady i sugestie mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy to przebieg realny ;) Panowie, warto brać obniżone zawieszenie 15mm za 1300? Jeśli w ogóle zamówię passata to na 99% z 1.8TSI, bo fajnie czasem na autostradzie przycisnąć, ale passat normalny wydaje się strasznie wysoki, a skoro taki silnik to szkoda by było jakby nim bujało na zakrętach itp. Pytanie - Czy standardowe zawieszenie daje radę czy dopłacać? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy standardowe zawieszenie daje radę

Napewno daje rade ale jaklbym mogl wybrac nizsze to bym wybrał niższe

(lepsza aerodynamika, troche bardziej stabilniejszy) chodz na polskich drogach i naszych dzurach (przy nizszym zawieszeniu, twardszym zawieszenie bardziej czuc jak sie wpadnie w dziure). SAM NIEWIEM TERAZ JAK NA TO PATRZEC, NAPEWNO (MAM STANDARTOWE)

STADNARTOWE JEST BARDZO DOBRE MOZNA SZYBKO SIE PORUSZAC PO ZAKRETACH.

Niższe zawieszenie pasio troche ladniej wyglada, niewiem co doradzic...

 

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

 

DSG z przebiegiem 170tyś

Czytalek kiedys na forum ze sklynia DSG spokojnie wytrzyma 250tyś bez niczeko

(oprocz oczywiscie wymiana olei i innych standartowych) ale jak ktos ja oszczedzał to i

300tysiecy wytrzyma, wszystko zalezy od poprzedniego wlasciciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, warto brać obniżone zawieszenie 15mm za 1300? Jeśli w ogóle zamówię passata to na 99% z 1.8TSI, bo fajnie czasem na autostradzie przycisnąć, ale passat normalny wydaje się strasznie wysoki, a skoro taki silnik to szkoda by było jakby nim bujało na zakrętach itp. Pytanie - Czy standardowe zawieszenie daje radę czy dopłacać? :>

nie jeżdziłem paskiem ze standardowym wiec porownania nie mam :) na obniżonym czuć napewno bardziej koleiny i trzeba uwazać na chlapacze jeśli takowe bedziesz mial,bo można je stracić :D takie zawieszenie strawdza sie na szybkich łukach.praktycznie nie trzeba zwalniać.ale to też jest inna kwesta bo ja mam 4motion wiec może dlatego tak się trzyma drogi :) decyzja nalezy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
listwy na progi widze w sklepie za prawie 700zl, wiec dzieki za wskazowke, bede o nie prosic :] ciekawi mnie czy bede mogl powiedzmy wywalczyc czujnik deszczu, podgrzewana przednia szybe i czujnik spadku cisnienia w oponach. mozliwe ze bardziej korzystnie na tym bym wyszedl niz na rabacie 1500zl...

 

jesli ktos ma doswiadczenie w tej sprawie to prosze o pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy na golfie utargował 3 tysiące, jakieś pierdółki dołożyli + felgi 17 porto (te najtańsze), zatem w droższym aucie chyba można się poważnie licytować, masz do wyboru dwóch dilerów, odwiedź dwa i zobacz co proponują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utargowalem 4% ceny auta (123k), pierwszy przeglad gratis (ok 900pln) i worek na narty :)

Edytowane przez r1u0d2y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji jezdzic zwykłym paskiem (nie sportline), ale powiem szczerze, w porównaniu do be5, to be 6 na dziurach wypada kiszkowato. Słabo tłumi nierównosci. Be5tka płynęła po drodze, be6 swietnie się prowadzi, ale po równej drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rabre

hejka

>>

Edytowane przez rabre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. konfi razem DCC = 110070 zł. Widziałem test passata cc w automaniaku z dcc i mówili, że na "polskie" warunki nie opłaca się tego zamawiać, że "normal" jest optymalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :] passat juz w zamowiony, odbior planowany w grudniu, ale gosc w salonie powiedzial, ze w listopadzie juz powinien byc :] wytargowalem 2 tys. upustu, auto-hold, podgrzewana przednia szybe, to drewno na desce rozdzielczej, dywaniki i listwy na progi (malo, ale wiecej sie nie dalo, bo trafilem na kierwonika sprzedazy chyba ;] gosc bardzo uprzejmy, moze jak z nim jeszcze pogadam to dorzuci zimowki).

 

1.8TSI Comfortline czarna perla + pakiet 790 (ten r-line w czarnym bedzie wygladac bosko) + pakiet radio 510 + bezowa skora vienna (czarna podloga) + autoalarm + kontrola cisnienia w oponach + alufelgi 16 (na zime beda jak znalazl) no i do tego te gratisy czyli szyba, drewno i auto-hold. dzieki za rady, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to drewno na desce rozdzielczej

 

powinienes napisac: to "drewno" na desce rozdzielczej. :) tak naprawde to jest tandetny plastik.na Twoim miejscu byl wziął to pseudo aluminum.napewno prezentuje sie lepiej niz to "drewno" :D ale to też kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile zapłaciłeś za passka? W pakiecie r-line praktycznie każdy kolor wygląda super ;). Mi też pasowało by bardziej pseudo alu. Nie wiesz może czy ten r-line obniża również zawieszenie? Bo r-line na zwykłym resorowym passku raczej średnio będzie wyglądał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz może czy ten r-line obniża również zawieszenie?

 

R-line to jest tylko pakiet stylistyczny :) wiec zawieszenie zostaje pewnie standardowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności