Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaja Milwaukee(bo jest juz stalowe koło zapasowe, nie trzeba dokupywać a poza tym drozsza obsługa leasingowa by była ze względu na drozsze opony, nie mówiąc ze Miluwakee kosztuja ok 1500, a pozostałe 4200+1100 zapas+260 czujnik wiec za same alu by wyszło pnad 5.500 wiec troche sporo), "komfort", "RCD510", Kiera i dżwignia biegów w skórze, zestaw Nokia CK15W czy jakos tak, nom autoalarm. N atym oferta sie zamkneła. Reszty sie niestey nie dało ponieważ nie ma tak doposażonych aut na stocku tylko zamówienie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się narazić jednemu z kolegów,ale dla mnie z 17-tek Macau sa najmniej ciekawe:D osobiście mam Le Mans,według mnie prezentują się znacznie lepiej,ale najbardziej podobają mi się Monte Carlo,prosta,zawsze modna klasyka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę się narazić jednemu z kolegów,ale dla mnie z 17-tek Macau sa najmniej ciekawe osobiście mam Le Mans,według mnie prezentują się znacznie lepiej,ale najbardziej podobają mi się Monte Carlo,prosta,zawsze modna klasyka

Tez mam Monte Carlo :) Naprawdę fajnie wyglądają w Variancie srebrnym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę się narazić jednemu z kolegów,ale dla mnie z 17-tek Macau sa najmniej ciekawe osobiście mam Le Mans

:584: No, no. Oczywiście felgi to rzecz gustu. A tak szczerze, to z 17-tek właśnie najbardziej mi się podobają Le Mans :). Monte Carlo są za pospolite, ten wzór występuje prawie w każdym aucie. A Macau mi sie spodobały, bo wyglądały najlepiej w obniżonym samochodzie czyli u mnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastil każdy ma swój gust. :D

 

Ja równiez mam te co Radek. Catalunya 16". Uwazam ze to balonówy. 215/55 r16. Wolałbym 17" Le Mans :D

 

IMO Samarkand są zajefajne ! Tyle ze w 18 :( Troche chyba za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez mam te co Radek. Catalunya 16".

Ja też mam Catalunya 16" tylko, że na zimę :). Te felgi standardowo były dokładane kiedyś do wersji sportline. Nawet koło zapasowe mam w tym wzorze ;). Z tymi balonami to bym nie przesadzał, w zimę jeżdżę na 205/55/16 - trochę węższe opony lepiej prowadzą się na śliskim. Jak masz dodatkowo ochronę rantu w oponach, to trochę niweluje to wygląd balona.

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ostateczna zaakceptowana tylko czekać na produkcje :)

Passat Variant, Trendline

2.0 TDI CR DPF 140 KM (103 kW),6-biegowy [model bazowy: 3C5092]

Kolor nadwozia: brazowy "Mocca" perłowy [3Q]

Tapicerka siedzen "Calino" [AS] Pokrycia siedzen: popielate deska rozdzielcza (góra / dół): czarna / popielata wykładzina podłogowa: czarna.

 

Wyposazenie dodatkowe

Pakiet "Komfort":

- komputer pokładowy "MFA Plus"

- lakier metaliczny/perłowy

- system czujników parkowania z przodu i z tyłu swiatła przeciwmgielne, z przodu

 

Pakiet "Radio RCD 510"

- lakier metaliczny/perłowy

- rolety przeciwsłoneczne szyb bocznych z tyłu ustawiane manualnie

- system radiowy "RCD 510" ze zmieniarka CD na 6 płyt i mozliwoscia odtwarzania MP3 (8 głosników)

- swiatła główne, bi-ksenonowe, z funkcja doswietlania zakretów i spryskiwaczami

 

Autoalarm z niezaleznym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcja dozoru wnetrza i

czujnikiem przechyłu

- z komfortowym otwieraniem i zamykaniem pojedynczych drzwi

 

Podłokietnik z przodu, ze schowkiem

 

NOKIA CK 15W

 

Tempomat

 

Pakiet "Lusterka":

- czujnik deszczu

- funkcja Coming/Leaving Home

- lusterka "Make up" w podwójnych osłonach przeciwsłonecznych, odswietlane

- lusterka zewnetrzne, składane elektrycznie, z funkcja oswietlenia przestrzeni wokół drzwi, automatycznie przyciemniane po stronie kierowcy

- lusterko wsteczne, automatycznie przyciemniane

- swiatła mijania właczane automatycznie

 

Brak oznaczenia modelu i silnika

 

Kierownica multifunkcyjna I:

- dzwignia zmiany biegów i osłona obszyte skóra

- komputer pokładowy "MFA Plus"

- multifunkcyjna, trójramienna kierownica obszyta skóra

- sterowanie komputerem pokładowym, radiem i telefonem

 

Siedzenia przednie z regulacja podparcia odcinka ledzwiowego kregosłupa oraz regulacja wysokosci siedzenia pasazera

 

Siedzenie pasazera z przodu, ze składanym oparciem

 

Pakiet "Zimowy 3":

- dysze spryskiwaczy szyby przedniej, podgrzewane

- siedzenia przednie, podgrzewane

- szyba przednia, podgrzewananiem pojedynczych drzwi

 

Obrecze ze stopu metali lekkich "Milwaukee"

- obrecze ze stopu metali lekkich 7Jx16

- opony 215/55 R16

- sruby kół z zabezpieczeniem antykradziezowym

 

na tym sie lista zamyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie boskie. Kolor świetny. Szkoda że trend. Nie będzie chromu :( i raczej żadnych listew pseudo aluminiowych w środku, które osobiście mi się podobają. Co to znaczy szyba przednia z podgrzewaniem pojedynczych drzwi ? No że szyba grzana to rozumiem ale z drzwiami ? I jeszcze zapytam po co składane oparcie siedzenia pasażera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będą z tyły korbki :(.

 

Składane oparcie jest po to żebyś mógł przewieźdź jakieś super długie przedmioty np. drzwi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzic czy to mam ? Kręcic korbką do końca ? Czy jest jakis magiczny przycisk który składa fotel just like this ? :D

 

 

 

 

 

aaaa to niestety nie posiadam :( Maćku dzieeekuje ! Gdyby były punkty to bys dostał

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal

P1050052.JPG

P1050053.JPG

 

Semi1

napisz jezeli to nie tajemnica ile ta przyjemnosc wszszla??

Edytowane przez Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze źle sie skopiowało z PDFa i miź wyszedł:/

 

Więc tak katalogowo wyszło 122.530 zł ale leasingodawca dostal rabat 18.330 zł więc końcowa cena brutto jaka wyszła po rabacie: 104.200 zł. Samochodzik bedzie na 4 lata a potem może uda sie odkupic bo Trendline za te 4 lata bedzie mniej wart niz Comfortline :)

 

Wg tego co wiem w ciągu 2 mies powini sie wyrobić z produkcją.

 

vw01.th.jpg vw02.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie chromu i raczej żadnych listew pseudo aluminiowych w środku, które osobiście mi się podobają.

 

No no no,pseudo to sa drewniane.Ja mam najprawdziwsze w świecie aluminium "szczoteczkowane" :D tak jest w Highline,ale w Comfortline faktycznie chyba srebrny plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze mogles targowac. Ja za swojego (wyposazenie w zalaczniku) zaplacilem 95 tys.!

passat1.png

passat2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wersjha jest produkcyjna i tyle wynegocjował leasingodawca akurat cena jakijs wielkiej roznicy nie robila bo i tak leasing na 4 lata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no no,pseudo to sa drewniane.Ja mam najprawdziwsze w świecie aluminium "szczoteczkowane" tak jest w Highline

No ja mam Sportline i też listwy są z najprawdziwszego aliminium (nawet przy dotknięciu to czuć - są zimne), do tego ten magiczny napis "PASSAT" nad zegarami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja niestety w szportlajn mam te pseudo aluminium, plastikowe połączone z czarnym plastikiem. Troche mnie to drażni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mma pytanko ma ktos moze fotke trend lina czy jak jest dolozony fabrycznie podłokietnik to sa nawiewy bo sie pogubilem, oraz jak wyglada podsufitka tz jest miejsce na okulary i oswietlenie na górze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w trendline jest fabrycznie podłokietnik?? bo jak jest to nawiewy też są.a odsufitka wygląda tak samo jak w reszcie wersji (chyba) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz 2 fotki, jak widać jeżeli jest podłokietnik, to nawiewy też są:

 

trend1.jpg

 

trend2.jpg

 

A co do podsufitki to nie wiem ale wydaje mi sie, ze oświetlenie powinno być w każdym aucie, gorzej ze schowkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności